Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam? Tényleg ciki?

Megbántottam? Tényleg ciki?

Figyelt kérdés

13 esztendős vagyok, a nővérem 16, ő nagyon gyerekes,bolondos és nem tud komoly lenni, én komoly inkább nőies [smink:én:szemcerka,neki nulll.) és ez az öltözködésünkön is meglátszik.Noha én nagyon cikinek tartom azt, hogy vele menjek vásárolni..egyszerűen nem tudom... Én divatosabb vagyok nála (ne úgy érts hogy "nagyképű elkényeztetett hercegnő") hanem úgy igazából... Megmondtam neki hogy azért nem megyek el vele mert cikinek tartom...inkább mennék a barátnőimmel...viszont biztos vagyok benne hogy megbántottam...Eddig is kevés volt az önbizalma de most.:(

Mit tegyek? Hogyan tegyem jóvá?kérlek segítsetek,és normális válaszokat szeretnék!!


2012. okt. 11. 21:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem csak a rondák sminkelik magukat. Felnőttek körében ez egy normális dolog. Na meg aki randira kisminkeli magát de hétköznapokra nem, az miért teszi? Ha szerinte hétköznaponta elég jól néz ki ahhoz, hogy sminktelenül járjon akkor miért érzi úgy hogy egy randira meg kell a smink... na mindegy. A lényeg, 13 évesen tök felesleges sminkelni, csak egy rib@ncnak fog tartani mindenki.
2012. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
89%
elcseszett egy nyomorék vagy te
2012. okt. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Én sem sminkeltem sohasem, a hugom nőiesebb volt mindigis, de sose szégyellt engem, pedig szebb is. Engem nem érdekelt sose sem a smink, sem a nőcis öltözködés.. egyszerűen nem vagyok olyan típus. Ő most 22, én 24, és mai napig ő vesz rá, hogy "naa, tegyél már egy kis pirosítót", és meg "fúúúj, ne már". De ok, hagyom magam, ha megyünk valahova akkor teszek fel egy kis sminket, vagy ő ken ki. De pl képeken visszanézve nem tetszik a kisminkelt énem, valahogy nem is áll jól, inkább a természetesség híve vagyok úgy hogy nagy gond nincs.
2012. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
88%
Hülye tinip*csa. Én 20 vagyok mégsem sminkelem magam. Épp elég ha különleges alkalmakkor teszek fel halvány sminket. Nem kell minden nap kilónyi festék a képemre. Pláne a te 13 éves kis pofidra!
2012. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
te azt nőiesnek tartod hogy 13 évesen szemceruzát használsz? bocsánat, például én tudom hogy smink nélkül is bármikor kimehetek az utcára, mert úgy is kinézek valahogy. :D biztos nagyon gyerekes vagyok amiért 21 éves létemre tisztában vagyok az értékeimmel. Kérj bocsánatot a nővéredtől, és mutasd meg neki ezt a kérdést, hogy mindenki neki ad igazat.
2012. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Hé neked már ilyenkor ágyban a helyed:PNem lőtték már fel a pizsit?
2012. okt. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Te belõled is jó kis r@bék lesz.

Hol vannak aszüleid?

2012. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
91%

Mindennap sminkelek, így elárulhatom, hogy létezik olyan, hogy natúr, nem csak vakolat.


DE: egyrészt 13 évesen felesleges.


Másrészt: szemceruza? Ennyi? Mindenki, aki sminkel, tudja, hogy alapozással kezdünk, púderezünk, a szemceruza csak kiegészítő. Baromi szép lehet csak egy csík odakenve. Olyan, mintha - hogy te is értsd - a legdrágább, legszebb magassarkú cipődet susogós melegítővel hordanád.

2012. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező: Igen, valszeg rosszul esett neki Sajnos nincs ötletem, hogy lehet kiengesztelni anélkül, hogy ne rontsd a helyzetet egyre jobban.. De előbbutóbb kiheveri. Fogadd el őt így, nem vagyunk egyformák. Ne jöjj neki folyton az öltözködés, smink témával, mert láthatóan úgysem foglalkoztatja. Ezzel teszel neki a legjobbat. Ha esetleg később megerősödne az érdeklődése ezirányba, akkor az úgyis magától kialakul benne, nem a te felelősséged, hogy erőltesd. De lehet, hogy neki nem fog, akkor sem lesz baj.

De ha te szerinted nőiesebb vagy nála, nem is értem miért ciki vele elmenni bárhova, hisz mellette még trendibbnek fogsz tűnni :) (Ez nem a tesód ellen irányuló megjegyzés volt, mielőtt lepontoz mindenki, bár így is biztos le leszek pontozva, mert nem írtam, hogy "menj babázni" meg "tiniribanc-palánta".)


11-es: Miért ne festhetné ki magát valaki csak bizonyos alkalmakkor? Nem csak azért sminkelhetik magukat a nők, mert anélkül csúnyák.. Aki anélkül is jól érzi magát, és úgyis csak dolgozni megy mondjuk, végigdöcög a városon a villamossal a nyuggerek közt, majd bemegy azok közé akikkel nap mint nap 8 órát együtt tölt.. (Tiniknél ugyanez az eset, csaka gimiben.) Szóval aki smink nélkül is normálisan néz ki, az minek állandóan. Viszont ettől még adhat egy pluszt a külsejének, ha mondjuk kiemeli a szemét. Amikor fontos hogy jó benyomást keltsen, pl. ha radija van valakivel aki tetszik neki, és rá figyel, ellentétben a nyuggerekkel reggel a villamoson.


18-as: Miért ne nézhetne ki jól a szem kiemelése alapozó nélkül? Főleg akinek szép a bőre. Nekem normális az arcbőröm, sose használok alapozót akkor se ha kifestem a szemem. Amúgy általában nem csinálom azt se, valahogy nem bírok rászokni a hétköznapokon, mikor megyek dolgozni, csak ha bulizni megyek vagy randim van (amikor van kivel).

2012. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
26%
Akkor is legalább egy színezett hidratáló. Igen, tudom, hogy rajtam kívül mindenkinek tökéletes a bőre, csak itt Pesten vannak sápadt, karikás szemű, egyenetlen arcbőrű nők, de pl. a BB krémek is olyan jók, van bennük napvédő, a hidegben védik az arcbőrt.
2012. okt. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!