Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam? Tényleg ciki?

Megbántottam? Tényleg ciki?

Figyelt kérdés

13 esztendős vagyok, a nővérem 16, ő nagyon gyerekes,bolondos és nem tud komoly lenni, én komoly inkább nőies [smink:én:szemcerka,neki nulll.) és ez az öltözködésünkön is meglátszik.Noha én nagyon cikinek tartom azt, hogy vele menjek vásárolni..egyszerűen nem tudom... Én divatosabb vagyok nála (ne úgy érts hogy "nagyképű elkényeztetett hercegnő") hanem úgy igazából... Megmondtam neki hogy azért nem megyek el vele mert cikinek tartom...inkább mennék a barátnőimmel...viszont biztos vagyok benne hogy megbántottam...Eddig is kevés volt az önbizalma de most.:(

Mit tegyek? Hogyan tegyem jóvá?kérlek segítsetek,és normális válaszokat szeretnék!!


2012. okt. 11. 21:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%
13 évesen sminkeled magad? No comment...
2012. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
95%
Elég gáz vagy.
2012. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%
Vegyél egy babát és babázz!
2012. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
43%
Miért nem próbálkozol kiengesztelésnek ilyen átalakításos cuccost? Ha tényleg nem divatos, akkor elmehetnél vele vásárolni és pár divatos ruhadarabot mutatnál neki, meg ajándékba vennél neki egy kis sminket. Talán akkor megenyhül. De nem volt szép dolog tőled, hogy ezt mondtad neki, ráadásul úgy, hogy eddig sem volt valami nagy önbizalma, most ráadásul még az a kevés is eltűnt neki. Inkább segíts rajta, ne csak mondd neki hogy ciki, mert ez nem segít. :)
2012. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred helyében én tartanám cikinek, hogy egy ribancként fellépő 13 évessel menjek akárhova.
2012. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Azért gyerekes meg ciki a saját nővéred mert nem sminkeli magát???


Te mekkora bunkó vagy...

2012. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
52%

Adok egy tanácsot ami egész életedben hasznos lehet.

Az ilyen helyzeteket mindig úgy add elő hogy a másiknak ne legyen sértő.

Pl:

Ha ilyen, vagy olyan cuccokat hordanál még a mostaninál is sokkal jobban néznél ki. Egy ilyentől nem sértődik meg.

Minden helyzetet lehet jól előadni, és rosszul:)

Gyakorolj.

21/F

2012. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
95%
Mosd le a sminket és keresd meg a pizsamád!
2012. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%

A rondáknak van szüksége sminkre csak,hogy tud...(na jó szokták mondjuk csak úgy kiemelni a szemet v valami randikra,de az más,az nem mindennapi dolog)

Amúgy mi ciki azon,hogy nem sminkeli magát?Hát gratulálok az IQ szinthez XD

2012. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
97%
Remélem ez csak véletlen csúszott ki a szádon és nem eltervezetten mondtad el neki.Amúgy az,hogy feltetted a kérdést jelzi,hogy te is tudod,hogy ez (hiába nő)övön aluli ütés volt.
2012. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!