Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam? Tényleg ciki?

Megbántottam? Tényleg ciki?

Figyelt kérdés

13 esztendős vagyok, a nővérem 16, ő nagyon gyerekes,bolondos és nem tud komoly lenni, én komoly inkább nőies [smink:én:szemcerka,neki nulll.) és ez az öltözködésünkön is meglátszik.Noha én nagyon cikinek tartom azt, hogy vele menjek vásárolni..egyszerűen nem tudom... Én divatosabb vagyok nála (ne úgy érts hogy "nagyképű elkényeztetett hercegnő") hanem úgy igazából... Megmondtam neki hogy azért nem megyek el vele mert cikinek tartom...inkább mennék a barátnőimmel...viszont biztos vagyok benne hogy megbántottam...Eddig is kevés volt az önbizalma de most.:(

Mit tegyek? Hogyan tegyem jóvá?kérlek segítsetek,és normális válaszokat szeretnék!!


2012. okt. 11. 21:17
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
73%
#19 Nekem mindegy ki mikor sminkeli magát, csak furcsának tartom ha valaki csak randira sminkeli ki magát. Ha összejön a randi, és mondjuk összeköltözés lesz belőle később, akkor meg már megint nem fogja sminkelni magát a csaj többé merthogy a barátja úgy is szereti... Ez a hozzáállás fura nekem. Hogy nézzünk ki jól arra az 1-2 alkalomra amíg megfogjuk a pasit, utána meg vissza lehet térni a nemsminkeléshez... Én nem azért sminkelek, hogy tetsszek a nyuggereknek vagy bizonyos pasiknak, hanem azért mert ha belenézek a tükörbe, jobban tetszek _magamnak_ (természetes) sminkben, mint anélkül.
2012. okt. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
64%
Ezek a krémek egyébként tényleg jók. Nekem is kevesebb a bőrhibám már mint régen volt, de attól még a szemem tiszta karika, és a bőröm színe sem egyenletes, hol pirosabb, hol fehérebb (nekem nagyon fehér a bőröm), egy ilyen krémet felkenek + púder hogy ne csillogjon és egyáltalán nem látszik hogy lenne valami az arcomon. Ellenben az alapozóval, ami meglátszik.
2012. okt. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
89%
El lehet az alapozót is dolgozni úgy, hogy ne látszódjon.
2012. okt. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
43%

"Hogy nézzünk ki jól arra az 1-2 alkalomra amíg megfogjuk a pasit, utána meg vissza lehet térni a nemsminkeléshez" – Hát igen, ezt szebben úgy mondjuk, hogy "az első benyomás" :D De hansúlyozom, olyanokról beszélek, akik anélkül is jól érzik magukat a tükörbe nézve, de azért ad egy kis pluszt. Ami attól plusz, hogy nem mindennapos. Mint ahogy nem veszünk föl minden nap elegáns fekete miniruhát lakk-tűsarkúval, csak bizonyos alkalmakra. (Én mondjuk sosem, mert 2 lépést se tudnék benne megettni, ezt úgy általában mondom.) Valaki a sminkkkel van így.

De aki smink nélkül már érezhetően rosszabbul érzi magát a bőrében mint sminkkel, az természetes, hogy minden nap festi magát.

Én is csak úgy megyek ki az utcára (a nyuggerek közé is), ha jól kinézőnek érzem magam, pl. macinaciban, atomzsíros hajjal még a kisboltba se ugrom le (pedig csöndes lakóövezet). Csak nekem ehhez nem kell smink. (Ezt most nem úgy értem, hogy én istennő vagyok, te meg bizonyára ronda, hanem én még nem szoktam így rá, mint sok nő.)

2012. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

A tesód helyében én nem akarnék veled menni, kislány kikenve, elég bizarr... Én sosem sminkeltem, nem éreztem, hogy kellett volna. 17 évesen így, maszk nélkül szeretett belém a férjem, most 25 vagyok, és még mindig imád, reggel is úgy nézek ki, mint napközben, egyszer sem kapott még szívrohamot, hogy nem ismert volna meg smink nélkül :D

A szavaidból is kitűnik, hogy összetéveszted a komolyságot azzal, hogy kikened magad. Majd idővel rájössz, a nőiesség nem azon múlik, hány kiló rajtad a vakolat.

2012. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
20-as: Én is budapesti vagyok:) És bizonyára nekem is egyenletesebb színűvé tenné a bőröm az alapozó vagy valami ilyesmi cucc, de fölöslegesnek érzem, meg tuti nem egészséges.
2012. okt. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
61%
Még egyszer kérem, hogy aki nem sminkeli magát, az ne hívja maszknak meg vakolatnak. Pláne úgy, hogy ha soha nem sminkelt. Biztosítok mindenkit arról, hogy lehet normálisan is sminkelni.
2012. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
65%
25 ös vagyok, nem olvastam a kommenteket, nem tudom, mit kértél, viszont addig így hívom, míg látok az utcán vakolatos lányokat.(akiknek tényleg kilószám van az arcukon) ezzel az erővel én is kérhetem, hogy ne sminkeljenek, ők se hallgatnak rám.
2012. okt. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy vannak az utcán vakolatos lányok, de ebből nem következik, hogy smink=vakolat. Igenis vannak fokozatok. (Speciel a kérdező kislány is csak szemceruzát említett, ami pláne nem vakolat, ráadásul zárójelben, pusztán a tesója és közte lévő különbség érzékeltetése céljából, de jól nekiugrott mindenki a témának.)
2012. okt. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
71%
Oké, nem vakolatozok. Belőlem csak az hozza ki a mérget, hogy a mi felünkön, a nem sminkelőékén, gyakran hangzik el az felénk, hogy biztos igénytelenek vagyunk, holott ez sem igaz. Nem veszekedni akarok, csak míg a sminkeseknek ez fáj, mint hazugság, nekünk az igénytelen- szó az, ami bánt.
2012. okt. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!