Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, már Úgy érzem...

Mit tegyek, már Úgy érzem megbolondulok?

Figyelt kérdés

Másfél éve költöztünk ki külföldre mivel a férjem itt dolgozott már jópár éve.Gyerekek oviba járnak.Én meg itthon ülök.Sajnos nyelvhiány miatt nem tudok elmenni dolgozni.A pénzböl amit a férjem keres jól kijövünk,söt...

De annyira rosszul viselem hogy egész nap itthon kell ülnöm,nem tudok dolgozni.Már az is átfutott az agyamon hogy visszaköltöznék magyarországra.Mit tegyek,már egyszerüen ebbe fogok belelörülni.

Ti mit tennétek visszamennétek?


2012. szept. 24. 17:19
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

:) Vicces amit itt az egyik kommentelö irt.Én nem vagyok boldogtalan,csak már rossz hogy itthon ülök és nem tudok menni dolgozni.Rengeteg magyar barátunk van itt.



Megpróbálok egy intenziv nyelvkurzust aztán hátha jobb lessz és találok valamit.



Nem németországban élünk :( de azért köszönöm,aranyos vagy.

2012. szept. 26. 11:26
 32/32 Srapnel ***** válasza:

Az a vicces, hogy csűröd-csavarod a szavakat.


"De annyira rosszul viselem hogy egész nap itthon kell ülnöm,nem tudok dolgozni.Már az is átfutott az agyamon hogy visszaköltöznék magyarországra.Mit tegyek,már egyszerüen ebbe fogok belelörülni."


Te írtad. Ezek nem egy tipikusan boldog ember mondatai.

2012. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!