Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azt érzem, hogy megbolondulok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem, hogy megbolondulok? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Már már megszállottan szeretem a párom, de ő szakított velem egy másik nő miatt. Egyszerűen nem bírom elfogadni, felfogni, csak vagyok a levegőben. Van egy közös 21 hós fiunk is, így találkozunk szinte mindennap. Borzasztó ez a dolog és tényleg kezdek bekattanni. Rettentően csalódott vagyok, iszonyatosan hiányzik és szeretem!! Hogy lépjek túl ezen??? Segítsetek, napok óta egy falatot nem bírok enni mert egyben van a gyomrom, csak ő jár a fejemben a gyerekre sem tudok koncentrálni emiatt rendesen. Nem alszom, kimerült és elkeseredett vagyok. 22n
2012. máj. 27. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

azt kelllátnod, hogy valószínüleg azért hagyott el,mert megszállottan szereted. Ez nem egészséges se neked, se a kapcsolatnak.

foglalkozz a gyerekkel,kezdj el nyelvet tanulni, menj szórakozni...tereld el a gondolataidat.

(22évesen nagy felelőtlenség volt így szülni. Ő is akarta ezt a gyereket, vagy csak te?)

2012. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jobban én szerettem volna, de nem ez volt a szakítás oka, hanem a sok vita ami a viselkedése miatt keletkezett. Nem akart dolgozni, semmit. Pont ez a baj hogy én sem nagyon mutattam ki hogy szeretem. Ki akartam vele békülni, ő is, majd utána a semmiből közölte hogy legyen ennyi, nem akar rossz viszonyt.
2012. máj. 27. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon a kisfiad. Talán egy picit ritkítani kellene a találkozásokat, hogy enyhüljön a fájdalmad. Azért láthatja a kicsit és szeretheti, de minél többet látod, annál keservesebb lesz és annál nehezebben tudsz túllépni a csalódáson. Kicsit mozdulj ki, olvass, sétálj, próbálj kikapcsolódni. Soha többet ne szülj gyereket házasságon kívüli kapcsolatban, mert a férfiak nagy része így szökik meg leghamarabb.
2012. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálj a kisfiúra. Ő nem tehet róla, hogy az apja otthagyott titeket, ne hanyagold el emiatt. Emellett pedig ismerkedj, járj el barátokkal, vagy akár valami baba-mama foglalkozásra (vannak egyedülálló apukák is ;) ). Mindenképpen le kell kötnöd valami érdekessel és izgalmassal magad, hogy ne a fickón járjon az eszed. Persze tudom, hogy nehéz, én is jártam hasonló cipőben, és bele tudtam volna halni a fájdalomba, mégis túléltem, bár azóta kissé edzettebb vagyok az érzelmi traumákkal szemben. Neked ráadásul ott van egy pici fiad, aki a szeretetedre vágyik, hát add oda neki azt, amit a párodnak adnál.
2012. máj. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy megjegyezném hogy nehéz eljárni akárhova is szórakozni ha valakinek gyereke van. . . Főleg így hogy nincs kire bízni.

Egyébként mehettek baba-mama foglalkozásokra, meg játszóházakba! A párod ott hagyott? Az ő baja! Nem tudja hogy mit dobott el, csak úgy.

Ja és szerintem próbáljatok meg kevesebbet találkozni, vagy amíg ő ott van a kicsivel, te menj külön, másik szobába. Ne hagyjátok hogy megszokja szegény hogy együtt lát titeket, főleg ha nem békültök már ki ez csak neki okoz fájdalmat.

2012. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na most akkor gondold át sorban a rossz tulajdonságait is, amik miatt veszekedtetek, + vedd hozzá, hogy otthagyta a kisfiát egy másik nőért. Ne istenítsd, ne csinálj a képzeletedben belőle angyalt! 22 éves vagy, lesz majd más, és neked legalább van egy fiad.Ritkítsd a találkozásokat, legyen szabályozott láthatás, akkor meg vigye valahová a gyereket, hogy pihenhess, sétálgathass kicsit!
2012. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!