Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Akki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Akki tud segitsen könyörgöm!

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévö legyek! Itt vagyok 3-gyerekkel a férjem elment de most 1-honap mulva vissza jött! Most fenyegetözik és már nagyon félek! A lakásbol nem tudom ki rakni mivel közös! Albérletbe nem tudok menni mert azt mondta utánam jön!
2011. jan. 31. 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hívd ki a a rendőröket hiába közös a lakás gyerekeket veszik ilyenkor figyelembe nem az uradat.Ha meg kekeckedik mond el a rendöröknek is hogy egy hónapig elvolt valahol ezek szerint neki van helye .

Te nem tudsz sehova menni együtt meg nem bírtok élni mert téged is meg a gyereket is lelki terrorban tart.

2011. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van, illetve kiegészíteném azzal, hogy mielőbb add be a válópert! Akkor a bíróságon is nyoma lesz, hogy válás közben vagytok. Függetlenül attól, hogy a férjed akar-e válni, mert mindenképp szétválasztanak benneteket, nem kell mindkét félnek beleegyeznie (egyszerűbb úgy, de nem előírás).
2011. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarlak lelombozni, de maximum 72 órára viszik el. Szóval ez csak arra jó, hogy még jobban felhergelje az "úriembert."
2011. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
MÁR VOLT RÁ PÉLDA DE AZT MONDTÁK MIG VÉR NEM FOLYIK NEM TUDNAK MIT CSINÁLNI!!
2011. jan. 31. 09:25
 5/22 anonim válasza:
100%
Szerintem te magad vagy az akadálya ennek.Hidd el,hogy van megoldás,mert van!Ne azt nézd,hogyan nem lehet,hanem azt,hogyan igen.
2011. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Mi is mindig ezt a választ kaput kérdező. És a vége mi lett? Folyt vér. Nem is kevés. 3. voltam. Nálunk az volt a megoldás, hogy az ország másik végében keztünk új életet, de az sem egy életbiztositás, hiszen jópárszor neki kellett futni a dolognak.
2011. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
van egy új törvény:távoltartási rendelet.nagyon komoly,járj utána.pont az ilyen idiótáknak találtaák ki.
2011. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
És ha megy fenyegtőzik, akkor gondoljátok leáll a törvény miatt? Ezt ugye ti sem gondoljátok komolyan? Nem vagyok negativ, de én nem ezt tapasztaltam.
2011. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem értem : MI A PROBLÉMA?!...

Mivel fenyegetőzik?!...

És kit érdekel, ha fenyegetőzik?!... Dumáljon amit akar, ne figyelj oda!


Amúgy meg, miért ne lakhatna abban a lakásban, ami a KÖZÖS lakásotok?!


Ha alkoholista vagy verekszik, akkor kérd a gyámhivatal segítségét vagy a verekedés esetén a rendőrökét.

2011. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
vannak ilyen családsegítők, vagy ilyen helyzetre alapítványok,akik segítenek új életet kezdeni az ilyen esetbe.Csak az a kérdés h. neked mi a fontos, a ház vagy a gyerekeid egészsége és békéje.A ház az csak ház,de ahol tudnak segíteni ótt tudnak nektek akár új személyazonosságot is szerezni, új nevet, na meg vidéken vannak olcsó helyek, vagy akár bérlakásban is tudtok lakni, az is olcsó...Nem tudom a nevét de a neten biztos van fent.Találtam plyat h. CSaládőr, vagy NaNe egyesület(igaz itt bántalmazottakat védenek,de gondolom tudnak nektek is segíteni)
2011. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!