Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Akki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Akki tud segitsen könyörgöm!

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévö legyek! Itt vagyok 3-gyerekkel a férjem elment de most 1-honap mulva vissza jött! Most fenyegetözik és már nagyon félek! A lakásbol nem tudom ki rakni mivel közös! Albérletbe nem tudok menni mert azt mondta utánam jön!
2011. jan. 31. 09:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A ta nagy hibád a FÉLELEM. Amíg félsz egy ilyen senkiházi alaktól, addig nem lesz jobb! Pesze van humánusabb megoldás is, de probléma a gyerek, így nem lesz egyszerű. A közös lakás szintén probléma! Éreztesd vele, mennyire nem szereted már, éreztesd vele az undort, és ne a félelmet, add tudtára, hogy ezerszer is elverhet, te akkor is undorodsz majd tőle, sőt még jobban, a lényeg, te légy erősebb, te győzd le őt érzelmileg és hitesd el vele, beszéld bele az agyába, manipuláld (mint a reklámok a tévében) mennyire nem kedveled, ne főzz neki, ne moss rá, és ne zavarjon, ha balhék vannak, fél év után biztos ő unja majd jobban és végleg lalép.....légy hideg vele, mint a jégcsap, semmi érzelem, de félelem sem, tűrd meg, mint egy kutyát, de semmi tőbb! Igaz, én rendkívül erős személyiség vagyok, én ezt egy ilyen emberrel a végtelenségig el tudnám játszani, amíg le nem kopik, de mivel 3 gyerek van, és ott a közös lakás, nem látok más utat. Nekem volt egy ex-pasim aki nagyon agresszív volt, én leléptem tőle egy szép napon, amikor dolgozott, így volt a legegyszerűbb. Igaz, nem volt közös gyerek és lakás, emiatt döntöttem így. A hapsi persze fenyegetőzött, hagy tegye csak, de nem tudta, hol lakom, és megírtam neki, nem anyáméknál! A munkahelyemet is megváltoztattam, ez ugye jóval nehezebb volt, mint egy albérlet...így csak mocskos és fenyegető emailekkel bombázott, de válaszra se méltattam, így lekopott fél év után. Én léptem előbb sakk-matt !!! a fickó ne tudjon semmiről, a terveidről sem!

A te helyzeted jóval nehezebb, mert a lakást még el lehet adni, de a 3 gyerek megmarad, talán ha lelkileg legyőzöd, meggyőzöd arról, hogy utálod és tűnjön el végleg, akkor sikerülhet, ezt a háború a lelkek háborúja, és aki tovább bírja, az győz! Én megtörném, betörném, mint a lovat, lassan, de biztosan, lassú folyamatos lelki terrorral, elüldözném! Akár évekig is, szünet nélkül, minden mozdulatomban benne lenne a modanivalóm: TŰNJ EL!

Ostoba vagy, ha hitelt adsz a fenyegetőzéseinek!

2011. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudna utánad menni egy új albérletbe, ha nem tudja a címet, csak ha kiveri a gyerekekből, pl. megfogja őket hazafele menet vagy követi őket, akkor van rá esély. Sajnállak, hogy ilyen helyzetben vagy, látod, nekem ezért nincs gyerekem! Ha csak te lennél egymagad, azt a jó tanácsot adnám, hogy keress egy új kiadó szobát, és költözz el hirtelen,akkor!!! amikor ő nincs otthon, pl. dolgozik, de a lényeg, tudd, hogy most pár óráig nem jön haza! Ilyenkor nem árt egy megbízható rokon autós segítége, így a cuccokat ketten hamar bepakoljátok a kocsiba és irány az új lakás. Egy óra elegendő! A bejelentett lakcímnél meg az okmányirodába titkosítást kell kérni, így senkinek nem adhatják ki a lakcímedet!

A munkahelyi balhét persze nem lehet elékerülni, ha nem akar az ember váltani, zaklatás biztos lesz, de el kell melegebb égh-ra küldeni....ha követne, akkor a rendőrségre kell menni, nem haza!

2011. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!