Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyörgöm segítsen valaki,...

Könyörgöm segítsen valaki, nem tudom mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Picit hosszú lesz talán de egyszerűen nem tudom már, hogy mit tegyek:

Van egy fiú akit már kb egy éve ismerek személyesen pár hónapja mondta h tetszem neki nagyon sok dolgot beszéltünk többször elakart hívni találkozni de, valahogy sosem lett semmi az egészből most nyáron bulikban többször is találkoztunk, táncoltunk persze nekem is tetszik ő nagyon is. Sajnos múltkor eléggé bunkó voltam vele amiért már bocsánatot is kértem mert még zazt sem engedtem neki, hogy megfogja a kezemet.... mert előtte napokig nem keresett és rosszul érintett. Ezután megkérdeztem tőle msn-en, hogy komolyan gondolja azt mondtanem tudja mert semmit nem engedek neki ugye ezek után kértem én bocsánatot azért amilyen voltam. És igazából most nem tudom mivan személyesen nem futunk össze, nem írt rám kb egy hete én írtam neki akkor dumáltunk... nem tudom mit gondol multkor mondtam neki a bocsánat kérésem után, hogy persze ha neki is fontos ez az egész... Erre azt mondta, hogy nem tudja most olyan lesz mint én voltam régen :S

Ez tömören lenne de ha valami kérdés lenne írom rögtön a választ és nagyon sokat segítenétek ha leírnátok mit gondoltok komolyan gondolja ő még ? Gondoltam rá, hogy írok neki, hogy most mivan de nem tudom....


2010. aug. 14. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom elég fiatalok lehettek..a srác reakciójából gondolom, hoyg szerintem ez egy nagyon gyerekes visszavágási módszer. mivel konkrétan megmondta neked hogy olyan lesz mint te voltál, magyarul kicsit rideg igy megis van a válasz. most egy kicsit szószerint leszarcsi..én nem foglalkoznék egy ilyen sráccal aki végülis igy szórakozik, mert ha nagyon komolyan gondolná nem törödne ilyenekkel hogy " olyan lesz amilyen te voltál" hát tudja kivel szorakozzon az ilyen..
2010. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
de amugy én a helyedben nem írnék, ha komolyan gondolja majd írni fog, ha meg nem ír akkor meg nemis baj hogy igy alakult mert csak vesztegetted volna az időd.
2010. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ezt komolyan írta e mert a hangulatjelből amit utánna tett nem hiszem, egyébként az este miután vele bunkó voltam azután egy legközelebbi buliban odajött hozzám velem volt de ugye elég furán vielkedett kérdeztem is hogy mivan vele, talán zavarom nemet mondott..akkor nem mondott semmit utánna ezt is megkérdeztem azt mondta azért volt olyan mert bunkó voltam vele persze nem így mondta...

Csak rossz mert én tényleg megkedveltem és ő is hónapokon át udvarolt olyanokat mondott, hogy jo mert engem nem könnyű meghódítani és azt jobban megbecsüli meg hasonlók mostmeg nem értem őt...

2010. aug. 15. 00:10
 4/11 anonim ***** válasza:
ezzel a szöveggel akart meghoditani aztán látta hogy igysem adod be a derekad és inkább feladta. vagyis én igy látom de ettol fuggetlen még nem biztos hogy igy van.
2010. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem tudom :S de túlzás lenne írni neki, ohgy most mivan velünk akkor vagy inkább várjam meg amíg akar tőlem valamit ?
2010. aug. 15. 00:19
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem az is lehet hogy azért nem ír neked mert azt várja, hogy majd te írsz neki ha tényleg annyira fontos neked de mivel te ezt nem teszed majd elkezd lassan aggódni hogy talán találtál valaki mást, sakkhelyzet.

de azért mégiscsak ő a fiú

2010. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

bár tudnám mit gondol, multkor a saját barátja mondott olyat h szerelmes belém bár azért szerintem ez erős túlzás de ha hasonlót érezne annak örülnék, csak lehet hogy énis elbizonytalanítottam.

Egyébként köszönöm, hogy időt szánsz a problémámra ...

2010. aug. 15. 00:40
 8/11 anonim ***** válasza:
figy.. ha szeret téged és érez egy pici szeretetet akkor nem lesz baj , ha megbeszéled vele akkor tuti el fogja mondani hogy szeret ..:)
2010. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem túlzás lenne tőle azt várni, hogy máris azt mondja, hogy szeret, ha még csak az ismerkedős szakaszba vagytok. Én inkább a közvetlen stílusnak vagyok híve, nem kell kerülgetni a forró kását. Írd neki, hogy szeretnél találkozni vele ha még mindig komolyan gondolja, mert ha csak kérdezgeted tőle, hogy akkor most mi van meg mit gondol akkor persze, hogy hagyni fogja a fenébe, mert azt fogja gondolni, hogy te is csak várod, hogy a szádba repüljön a sült galamb, de a kisujjadat sem mozdítod érte. Nem kell csodálkozni, hogy most egy kicsit visszább vett, mert a viselkedésedből nem tudta leszűrni, hogy igazából mit is gondolsz. Nem mondom, hogy baj ha egy kicsit elérhetetlen maradsz, de biztosítani kell arról is, hogy te is komolyan szeretnéd, ezért én a helyedben most egy kicsit a kezembe venném a dolgokat és találkoznék vele, személyesen úgyis jobb beszélgetni mint msn-en, mert egyértelműen látod a reakcióját, és nem kell találgatni. Remélem tudtam segíteni, majd írd le azt is, hogy hogyan sikerült :)
2010. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eléggé félek egyébként beszélni vele mert félek, a reakciójától és nem szeretném ráerőltetni sem magam de ígyis rossz, hogy semmi nem történik jelenleg .
2010. aug. 15. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!