Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyörgöm segítsen valaki,...

Könyörgöm segítsen valaki, nem tudom mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Picit hosszú lesz talán de egyszerűen nem tudom már, hogy mit tegyek:

Van egy fiú akit már kb egy éve ismerek személyesen pár hónapja mondta h tetszem neki nagyon sok dolgot beszéltünk többször elakart hívni találkozni de, valahogy sosem lett semmi az egészből most nyáron bulikban többször is találkoztunk, táncoltunk persze nekem is tetszik ő nagyon is. Sajnos múltkor eléggé bunkó voltam vele amiért már bocsánatot is kértem mert még zazt sem engedtem neki, hogy megfogja a kezemet.... mert előtte napokig nem keresett és rosszul érintett. Ezután megkérdeztem tőle msn-en, hogy komolyan gondolja azt mondtanem tudja mert semmit nem engedek neki ugye ezek után kértem én bocsánatot azért amilyen voltam. És igazából most nem tudom mivan személyesen nem futunk össze, nem írt rám kb egy hete én írtam neki akkor dumáltunk... nem tudom mit gondol multkor mondtam neki a bocsánat kérésem után, hogy persze ha neki is fontos ez az egész... Erre azt mondta, hogy nem tudja most olyan lesz mint én voltam régen :S

Ez tömören lenne de ha valami kérdés lenne írom rögtön a választ és nagyon sokat segítenétek ha leírnátok mit gondoltok komolyan gondolja ő még ? Gondoltam rá, hogy írok neki, hogy most mivan de nem tudom....


2010. aug. 14. 23:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A szerelem.

A szerelem sötét verem

beleestem, benne vagyok.

Petőfi Sándor


Szerencsére a helyzet változatlan.

2011. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!