Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Akki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Akki tud segitsen könyörgöm!

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévö legyek! Itt vagyok 3-gyerekkel a férjem elment de most 1-honap mulva vissza jött! Most fenyegetözik és már nagyon félek! A lakásbol nem tudom ki rakni mivel közös! Albérletbe nem tudok menni mert azt mondta utánam jön!
2011. jan. 31. 09:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A lakásban joga van ott lenni, onnan nem fogják kirakni. De egy albérletbe nem tud utánad menni, hiába fenyegetőzik. tegyél rá, hog ymit mond és menj albérletbe. Oda meg már hivhatod is a rendőröket.
2011. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy, beszűkült tudatállapot. Ebben vagy benne. Azért vagy ebben, mert félsz és e miatt nem tudsz felnőtt módjára gondolkodni. (Valószínűleg van egy-két gyerekkori pszichés sérülésed, az akadályoz meg benne. Ez nem különös, mindenkinek van ilyen.) Ha lenne kire támaszkodnod, és ő átsegítene ezen, láthatnád, ezek a félelmeid nem mind a jelen helyzetből jönnek. Amikor eljutsz idáig, elkezdhetsz azon gondolkodni, hogy mit tehetsz? Amíg azon gondolkodsz, mit miért NEM tehetsz, addig nem jutsz egyről a kettőre. Sajnos egyedül nehezen fogsz kikerülni ebből a tudatállapotból, hiszen a férjed állandóan visszanyom ide. Ebben kérj segítséget valakitől. Minél előbb, annál jobb! Lehet jó barát, szülő, rokon, hivatásos családsegítő, lelkész, terapeuta stb. Az a fontos, hogy TE bízzál benne.
2011. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki jot akar!igaz félek nagyon,és sajnos nincsenek szuleimse meg testvérem sincs!a barátaimat is már eluzte melölem!igy azok sincsenek!most a családsegitöbe fogok menni hátha ök tudnak valamit csinálni!
2011. jan. 31. 11:56
 14/22 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok, kérlek ird le, mit mondtak a családsegitőben. Én onnan érdemi segitséget, vagy akár értelmes választ még soha nem kaptam. Ha el akarsz menni onnan, ahol most vagy, segitek, amiben tudok, én már bejártam ezt az utat. Nálunk az volt a helyzet, hogy a túlélés és menekülés, vagy maradás, és a halál között kellett választanunk. Ha maradni akarsz ott, ahol most vagy, akkor nagyon vigyázz magadra, és sok szerencsét hozzá. :))
2011. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Az a baj, h. túlságosan félsz.Hol dolgozol?Mert esetleg megbeszélhetnéd a főnököddel, h. mi a helyzet és addig adjon neked szabadságot...

A régi barátokat hívd fel és mond meg nekik, h. a rájöttél, h. a férjed rossz ember s most segítségre van szükséged.Most hagyd el az egodat, a legalább a gyerek miatt és merj segítséget kérni, legyen az szomszéd vagy bárki más aki megfordul az utcán.A rendörségtől is kérhetsz,persze ők nem fognak kimenni,de tanácsot kérhetsz h. mit tegyél, h. biztonságba legyél és ki tud segíteni az új élet kezdéséhez stb.

Lehet naív vagyok,de szerintem ha ha nagyon meg akarsz lépni,akkor meg tudod tedni, csak pakolj össze, írd ki magad szabira és menj el egy otthonba,ott lesz időd kitalálni a többit.De persze ne egyik percről a másikra, előtte azért érdeklődj és keresgélj a neten, h. hol fogadnak be titeket.

2011. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

sose mutasd ki a félelmed semmilyen körülmények között mert akkor mint egy állat megérzi és támad, finoman de magabiztosan kell lelki terrorral legyőznöd addig is ez talán segíthet, mert a hivatalos szervek pl rendőrség fabatkát sem ér addig várnak amíg valaki ki nem purcan, anyámat lelökte a lépcsőről de mivel nem nyiffant ki semmit nem tettek

www.csalador.egalnet.hu

megvédi a válófélben levő fenyegetett feleségeket sőt még annak gyerekeit is

2011. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
voltam és mivel már ezelött 4-éve segitetek,igy ök már nem tudnak mit csinálni!de akkor a fiam miatt aki nem jött velem mivel már be töltöte a 16-ot és nem akkart velem jönni,de pár napra rá mikor már én elmentem ö mégis elment a családsegitöbe és könyörgött hogy utánam akkar mégis jöni!igy talált meg az apja ,szoval a fiut használta elenem!azota csak szenvedek,és most már nem birom!most azt mondták hogy ezt csak egyszer lehet többször nem!maradjak turelemel!ök se tudnak mit csinálni!
2011. jan. 31. 18:47
 18/22 anonim ***** válasza:
Puff neki. Gondoltam, hogy ez lesz.
2011. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Ha zaklat a férjed, jelentsd fel többször is!

Egyszer a rendőrök is megunják, hogy rendszeresen ki kell menniük és vége lesz a csatának!

Intézd el a távoltartási végzést!

2011. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Közös lakásra nem adhatnak ki távol tartási végzést, ez jogi abszurd lenne. Előbb el kell költöznie.
2011. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!