Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni a 18 éves...

Mit tudok kezdeni a 18 éves fiammal? Állandóan sok pénze van és nem tudom honnan!

Figyelt kérdés
18 éves fiamnak körülbelül 1 éve nagyon sok pénze van.Volt hogy több száz ezer forint is akadt nála .Múltkor a szobájában 300 ezret találtam .1 éve már késő esti órákban 2-3 órára elmegy.Múltkor a zsebáben kis zacskóban valami gyógyszer félét találtam.Nem szóltam neki .Drogra gyanakszom de nem vettem rajta semmi változást észre.Sportól ,iskolában 4 es tanuló jövőre érettségizik,fél éve párkapcsolatban él , megjelenése vonzó ápolt,alkoholt tudtommal nem fogyaszt ,bulizni hétvégente jár de mindig időben józanul jól haza szinte tökéletes kamasz de a rengetek pénze már zavaro.Nemrég saját magának vett egy autot(Újabb tipusú kocsi jóbb mint a család kocsija ) és lerakta a jogsit.Drága cucokat vesz magának.Nem élünk rossz körülmények közt de gazdagok sem vagyunk.Sokszor kérdem honnan van a pénze mivel nem dolgozik hivatalosan mindig azt mondja az ő dolga az ő üzlete ne is kérdezem tőle.Tiltani nem akkarom mert mindig tudatos életre neveltem hogy önálló legyen furcsán is nézne ki ha 18 év után tiltanám neki oda menjen ahova akkar.nem olyan mint egy átlagos kamasz inkább mint egy 25 év körüli srác (megjelenés,stilus,gondolkodás,életszinvonal) szóval már nem kisgyere.Fogalmam sincs miből szerez pénz én vagy arra gondoltam hogy drogokból ( nem hinném hogy fogyasztaná mert egyezség mániás nincs leépülve mint sok drogos szoláriumba,kozmetikushoz,sportolni,manikűröshöz jár még a fogait is fehéríti orvossal)vagy idős pénzes nőket kényeztetne de van barátnője szereti sokat vannak együt.Hiába kérdem azt mondja ha nem hagyom abba a kérdéseim elkötözik aztmondja vesz magának egy panelt de nem akkarom elveszíteni . Agyatok valami tanácsot egy anyuka !
2009. júl. 22. 22:48
 71/98 anonim ***** válasza:
75%
Ez milyen jó, hogy benne lenne a kezdő szövegben,, hogy Angliában! Igazad van, de tanultad, vagy érzed?
2009. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 anonim ***** válasza:
70%
szerintem is kamu, nincs ékezet kint, meg a helyesirás,
2009. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan már, ti ezt tényleg komolyan veszitek? Már a kérdés olyan, mintha több 10-12 éves gyerek hozta volna össze, a kommentekről nem is beszélve. Több százezer forint, Angilában? Meg vesz magának egy panelt? És az állítólagos anyuka se angolul, se magyarul nem tud írni.
2009. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:
68%

Milyen jó!


Minden kérdésnek az a vége, hogy kamu... Igaz? Az emberek most nyáron unatkoznak és kérdéseket találnak ki. De itt a legtöbb válaszoló kiskorú, szóval fogalma sincs a gyereknevelésről és a problémák megoldásáról.


A kérdező unalmában gépel fél oldalakat!


A kérdezőnek:


Szerintem a fiad, -miután ennyire ad magára- öreg néniket kényeztet. Mivel azt mondta, hogy szégyenli amit csinál. Én erre gondolnék. A dealer-kedés is rossz, de nem olyan szégyen egy férfinek, mint aki 80 éves mamákat simogat, puszilgat, nyalogat .....

2009. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:
86%
az, hogy forintot írt még nem bizonyít semmit, elvégre magyaroktól kért tanácsot mi meg nem biztos, hogy fejből vágjuk a font-forint arányt. így logikusabb, hogy a fontban talált összeget automatikusan forintban írja le nekünk. de a panel már tényleg fura...
2009. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim ***** válasza:
87%

szia kedves anyuka!végigolvastam nagyjäbol a välaszokat..

nem deeler,serintem ez szinte biztos.én tényleg arra godnolok hogy akär nökkel,akär férfiakkal létesit szexuälis kapcsolatot pénzért.ehhez elengedhetetlen az ilyen külsö,és nagyon megis fizetik.lehet csak 1 nö van neki,akär idösebb akär fiatalabb,aki alkalmakra fizet,és milliomos a csaj.sose tudni.én szerintem,nem kell magännyomozot fizetned..egy ismerösöd akit nem simer a fiad...älljon nem meszse a kocsijätol ,värja amig a fiad kiindul otthonrol este,és kövesse.elöszörre ais elég ha tudja hova megy,nem kell ott dekkolnia.irja fel a cimet aki követte,stb stb.mär onnan is sok dolog kiderülhet.

2009. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
88%
Végigolvastam. Már az elején kamu kérdésnek tűnt. Mintha közben alakította volna a kérdező a történetet. De biztosan jól csinálta, mert sokan, komolyan válaszoltak, segíteni akartak. Sajnálom, hogy ilyesmivel kell szórakoztatnod magad.
2009. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
52%
Van egy 20 éves ismerősöm, dolgozik régóta és most vesz egy kocsit. Lehet, hogy legális helyről van a fiad pénze, kis esély van rá azért
2009. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
88%

Gratula! Kész a forgatókönyv!

Tuti,hogy kamu a kérdés az összes kiegészítéssel együtt.

Az én gyerekem a tudtom és az engedélyem nélkül nem rendezhette volna be a szobáját vadi új butorokkal,aztán meg annyira titkolódzik,hogy hová jár,de azt meg elmondja, hogy fodrász,kozmetikus,szolárium,fogfehérítés.

Aztán a kocsiban fehérnemű,óvszer! Elolvastam az összes választ,pontoztam,de a végén majd nagyon untam az egész kitalált hülyeséget. A válaszolók jó ötleteket adtak.

Egyébként bármely nyelven Londont mindíg nagyL-ler írjuk.Ha ott élek,akkor erre különösen vigyáznék.

2009. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 anonim ***** válasza:
20%

09:13 as vagyok.cska azt tudnäm miéRt hiszik midnen kéRdésre ami kics9it érdekesebb sztory hogy kamu?vagy amire kicsit több vàlasz jön?persze,vannak,szoktek és lesznek is itt az oldalon sjanos kamukérdések,mondjuk én sem értem mire jo ez.de azt birom,hogy mr jött erre is kb 48 vàlasz mire egy beirta hogy kamu..na onnantol kezdve ez mindenkinek kamu..

szerintem ez a kérdés nem kamu.miéRt lenne az?azéRt nem annyira cifra a sztory.ha kamu lenne valoszinü jobbat talält volna ki a kérdezö.meg hogy kis a val irja az angliät..és?ilyet..én meg zürichben lakom,ritkän irom nem "z"-vel.és nem azért mert ekkora suta paraszt vagyok,hanem mert gyorsan gépelek,igy esik kézre.

2009. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!