Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni a 18 éves...

Mit tudok kezdeni a 18 éves fiammal? Állandóan sok pénze van és nem tudom honnan!

Figyelt kérdés
18 éves fiamnak körülbelül 1 éve nagyon sok pénze van.Volt hogy több száz ezer forint is akadt nála .Múltkor a szobájában 300 ezret találtam .1 éve már késő esti órákban 2-3 órára elmegy.Múltkor a zsebáben kis zacskóban valami gyógyszer félét találtam.Nem szóltam neki .Drogra gyanakszom de nem vettem rajta semmi változást észre.Sportól ,iskolában 4 es tanuló jövőre érettségizik,fél éve párkapcsolatban él , megjelenése vonzó ápolt,alkoholt tudtommal nem fogyaszt ,bulizni hétvégente jár de mindig időben józanul jól haza szinte tökéletes kamasz de a rengetek pénze már zavaro.Nemrég saját magának vett egy autot(Újabb tipusú kocsi jóbb mint a család kocsija ) és lerakta a jogsit.Drága cucokat vesz magának.Nem élünk rossz körülmények közt de gazdagok sem vagyunk.Sokszor kérdem honnan van a pénze mivel nem dolgozik hivatalosan mindig azt mondja az ő dolga az ő üzlete ne is kérdezem tőle.Tiltani nem akkarom mert mindig tudatos életre neveltem hogy önálló legyen furcsán is nézne ki ha 18 év után tiltanám neki oda menjen ahova akkar.nem olyan mint egy átlagos kamasz inkább mint egy 25 év körüli srác (megjelenés,stilus,gondolkodás,életszinvonal) szóval már nem kisgyere.Fogalmam sincs miből szerez pénz én vagy arra gondoltam hogy drogokból ( nem hinném hogy fogyasztaná mert egyezség mániás nincs leépülve mint sok drogos szoláriumba,kozmetikushoz,sportolni,manikűröshöz jár még a fogait is fehéríti orvossal)vagy idős pénzes nőket kényeztetne de van barátnője szereti sokat vannak együt.Hiába kérdem azt mondja ha nem hagyom abba a kérdéseim elkötözik aztmondja vesz magának egy panelt de nem akkarom elveszíteni . Agyatok valami tanácsot egy anyuka !
2009. júl. 22. 22:48
 11/98 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálok:( sógorom is így kezdte és a kommandósok vitték el . . .
2009. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 A kérdező kommentje:
Lehet valami gigolo fiu ? Nem tudom menyi pénze lehet de a kocsi is vagy 3 millio.Több bankártyája van .Sosem öltözőt a legújabb kamasz divat szerint de 1 éve csak márkás drága elegáns öltözékben mászkál.A mindennapos termékei is a legjobb szinvonalt képviselik .Nekik az öcsével külön fürdő van az emeleten és a múltkor láttam hogy a legmárkásabb parfumüktöl a drága kozmetikai szerekig minden megtalálható nála.Szinte olyan életet él mint a filmekben a newyorki üzletemberek.Nemtudom mire fog ez vezetni csak reménykedem hogy kiderül végre hogy tiszteségesen keresi a pénz .
2009. júl. 22. 23:19
 13/98 anonim ***** válasza:
89%
Most jelenleg hol van a 18 éves fiad,mit csinál?
2009. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
87%

Amugy m.o-n laktok??

Csak klerdezem .

2009. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 A kérdező kommentje:
Kb 2 órája lezuhanyzót ,felöltőzőt,beült az autójába és elment .Azt mondta éjfélre itthon van.A barátnőjének sem mondja el miket csinál sokszor ő panaszkodik nekem hogy nem érti miből van pénze drága ékszerekre .
2009. júl. 22. 23:22
 16/98 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon veszélyes vizeken evez a fiad! DÍLERKEDIK! Csak ezzel lehet ennyi idős korban rengeteg pénzt keresni. Szép dolog, nem mondom...
2009. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 A kérdező kommentje:
Nem, Londonban kb 12-13 éve .
2009. júl. 22. 23:23
 18/98 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragduj, de érettségi nélkül tisztességes munka ami százezreket fial?

Én is a dealerkedésre ondolok, aminek pedig előbb-utóbb börtön lesz a vége.

Sajnos ígyis úgyis elveszted a fiad, nehagyd, hogy zsaroljon a költözéssel, kérdezz rá.

Költözni mindenképp fog, de a 'lakás' nagyon kicsi lesz minden luxus nélkül

2009. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is .
2009. júl. 22. 23:25
 20/98 anonim ***** válasza:
30%
Esetleg nézd meg a gatyáját! Ha esetleg árulja magát, annak nyomát talán megtalálod a fehérneműjén.
2009. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!