Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni a 18 éves...

Mit tudok kezdeni a 18 éves fiammal? Állandóan sok pénze van és nem tudom honnan!

Figyelt kérdés
18 éves fiamnak körülbelül 1 éve nagyon sok pénze van.Volt hogy több száz ezer forint is akadt nála .Múltkor a szobájában 300 ezret találtam .1 éve már késő esti órákban 2-3 órára elmegy.Múltkor a zsebáben kis zacskóban valami gyógyszer félét találtam.Nem szóltam neki .Drogra gyanakszom de nem vettem rajta semmi változást észre.Sportól ,iskolában 4 es tanuló jövőre érettségizik,fél éve párkapcsolatban él , megjelenése vonzó ápolt,alkoholt tudtommal nem fogyaszt ,bulizni hétvégente jár de mindig időben józanul jól haza szinte tökéletes kamasz de a rengetek pénze már zavaro.Nemrég saját magának vett egy autot(Újabb tipusú kocsi jóbb mint a család kocsija ) és lerakta a jogsit.Drága cucokat vesz magának.Nem élünk rossz körülmények közt de gazdagok sem vagyunk.Sokszor kérdem honnan van a pénze mivel nem dolgozik hivatalosan mindig azt mondja az ő dolga az ő üzlete ne is kérdezem tőle.Tiltani nem akkarom mert mindig tudatos életre neveltem hogy önálló legyen furcsán is nézne ki ha 18 év után tiltanám neki oda menjen ahova akkar.nem olyan mint egy átlagos kamasz inkább mint egy 25 év körüli srác (megjelenés,stilus,gondolkodás,életszinvonal) szóval már nem kisgyere.Fogalmam sincs miből szerez pénz én vagy arra gondoltam hogy drogokból ( nem hinném hogy fogyasztaná mert egyezség mániás nincs leépülve mint sok drogos szoláriumba,kozmetikushoz,sportolni,manikűröshöz jár még a fogait is fehéríti orvossal)vagy idős pénzes nőket kényeztetne de van barátnője szereti sokat vannak együt.Hiába kérdem azt mondja ha nem hagyom abba a kérdéseim elkötözik aztmondja vesz magának egy panelt de nem akkarom elveszíteni . Agyatok valami tanácsot egy anyuka !
2009. júl. 22. 22:48
 21/98 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de a fiad valószínűleg drogdíler. Valahogy beszélni kéne vele erről. Nem hiszem, hogy abba fogja hagyni a terjesztést, de gondolom azt sem akarod, hogy lecsukják. Valahogy mégis beszélni kéne vele arról, hogy nem helyes, amit csinál.
2009. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
93%
Fel kellene fogadnod egy magán nyomózót aki követné és megfigyelné és csinálna róla képeket stb,hogy hova megy meg mikor,és mikorra fiad készülne lent várna a az ürge és felhívnád mikor indul.Vinni neki egy fényképet h beazonosítsa ki is ő.Sztem
2009. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj. En azt mondom hogy ha londomban laksz ott mas az elet mint erre fele m.o-n(en romaniaban lakok de hasonlo az elet) es ott az oreg neniket meg szeretik ha egy fiatal pasi olelgeti. Szerintem a fiad striciskedik es azert megy este hogy ne legyen feltuno mert lehet hogy szegyenli, hogy mit csinal.

16/f

2009. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 A kérdező kommentje:
Én attól félek itt már nem csak 250-300 ( azaz 100 ezres )fontos tétek vannak hanem sokkal nagyobb.1 év alat nemtudna új kocsit venni csak ha sporol.Én én ahogy észre vettem elég fényüző életet él.
2009. júl. 22. 23:28
 25/98 anonim ***** válasza:
95%
Egyetlen dolog biztos: ez a temérdek pénz nem tisztességes úton jut hozzá. Én a helyedben rettegnék éjjel-nappal, nem volna egy nyugodt pillanatom sem. Ennek tragédia lesz a vége. Fogadj egy magánnyomozót és engedd rá. Majd ő kideríti, honnan is van a pénz.
2009. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
90%

De szerintem mar szamoljuk fontban naponta van 2-3 nenike v tobb akit olel es az ad neki 100-200 fontot es az mar nagy penz es abbol o nyugodtan tud markas cuccokban jarni es markas autot venni!

16/f

2009. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 A kérdező kommentje:
Azért egy átlagos napon sokat tölt itthon internetezéssel ,újságolvasással.Váratlan hívásokat sem kap csak a barátitól.Ő sem telefonálgat csak ritkán de becsukja akkor az ajtaját.Hát ha öreg nőket kényeztet az sem helyes de jobb mint a dielerkedés az biztos.
2009. júl. 22. 23:32
 28/98 A kérdező kommentje:
Előbb hivtam mert agodom de nemveszi fel.Ilyenkor mikor este leép sosem veszi fel .De mindig éjfél körül itthon van.Félek állandoan mert ismerem mien az éjszaki Soho .Most már kezdek reménykedni hogy öreg nőket kényeztet és nem dielerkedik.Volt hogy haza jött elgyből ment zuhanyozni és mikor végzett átkutatam a szenyesét de nemtaláltam semmit.Az autojában sincs semmi furcsa se egy zacskó,papir,öngyújtó vagy mármi ami drogra útalna.Ellenben volt hogy női fehérnemüt,óvszert találtam de gondoltam az a barátnőjéé lehet.
2009. júl. 22. 23:37
 29/98 anonim ***** válasza:
98%
Mindenképp keríts egy magánnyomzót
2009. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
89%

23:01 vagyok


Ha legálisan jutott volna a pénzekhez, akkor nem titkolná előttetek a forrását, hanem büszkén elmondaná, hogy itt és itt állása van...


De te is tudod, hogy NINCS MUNKAHELYE, még tanul!


Ha legális jövedelem lenne, akkor lenne egy legális munkahelye, havi fizetése, adózna a jövedelme után, lenne adókártyája, stb.

Azért annak millió jele lenne, találnotok kellene hivatalos iratokat a munkahelytől.


1. Nézzétek át a számítógépét! Valami jele csak van az üzleteléseinek...

2. Nézzétek át a mobilját, SMS-eit, hátha találtok valami gyanúsat...

3. Faggassátok ki az öccsét : ugye ő sem szeretné, ha a bátyja börtönbe kerülne?


-----------------


Most kifaggattam a fiamat, szerinte honnan lehet egy vele egykorú fiúnak halom pénze?

Az ő véleménye is az, hogy valami sötét ügy lehet a háttérben és ő nem lacafacázna : ha nem mondja meg őszintén (és nem hagy fel azonnal vele) akkor feljelentené a rendőrségen!

(Még mindig jobb, ha ti jelentitek fel, mintha a szomszéd feljelentésére szállnak ki a nyomozók. Vagy ezzel nagyobb bűncselekménytől menthetitek meg!)


A kis tabletták is drogra utalnak (extazi?)... 8-[


A fiam még azt is javasolta : fogadjatok magánnyomozót és azzal deríttessétek ki, hova jár, mit csinál, honnan lehet ennyi pénze?


Játékterem?... (Na, nem! Az inkább VISZI a pénzt, mint HOZZA.)

Pókerezik?... (Ennek is lennének nyomai, látnátok, hogy megszállott kártyázó.)

Valamit vesz külföldről a neten és eladja itthon?... (Ennek is lenne jele : postán érkező csomagok a nevére, ismeretlen tárgyak a holmijai között, üzletelő hívások.)

2009. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!