Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni a 18 éves...

Mit tudok kezdeni a 18 éves fiammal? Állandóan sok pénze van és nem tudom honnan!

Figyelt kérdés
18 éves fiamnak körülbelül 1 éve nagyon sok pénze van.Volt hogy több száz ezer forint is akadt nála .Múltkor a szobájában 300 ezret találtam .1 éve már késő esti órákban 2-3 órára elmegy.Múltkor a zsebáben kis zacskóban valami gyógyszer félét találtam.Nem szóltam neki .Drogra gyanakszom de nem vettem rajta semmi változást észre.Sportól ,iskolában 4 es tanuló jövőre érettségizik,fél éve párkapcsolatban él , megjelenése vonzó ápolt,alkoholt tudtommal nem fogyaszt ,bulizni hétvégente jár de mindig időben józanul jól haza szinte tökéletes kamasz de a rengetek pénze már zavaro.Nemrég saját magának vett egy autot(Újabb tipusú kocsi jóbb mint a család kocsija ) és lerakta a jogsit.Drága cucokat vesz magának.Nem élünk rossz körülmények közt de gazdagok sem vagyunk.Sokszor kérdem honnan van a pénze mivel nem dolgozik hivatalosan mindig azt mondja az ő dolga az ő üzlete ne is kérdezem tőle.Tiltani nem akkarom mert mindig tudatos életre neveltem hogy önálló legyen furcsán is nézne ki ha 18 év után tiltanám neki oda menjen ahova akkar.nem olyan mint egy átlagos kamasz inkább mint egy 25 év körüli srác (megjelenés,stilus,gondolkodás,életszinvonal) szóval már nem kisgyere.Fogalmam sincs miből szerez pénz én vagy arra gondoltam hogy drogokból ( nem hinném hogy fogyasztaná mert egyezség mániás nincs leépülve mint sok drogos szoláriumba,kozmetikushoz,sportolni,manikűröshöz jár még a fogait is fehéríti orvossal)vagy idős pénzes nőket kényeztetne de van barátnője szereti sokat vannak együt.Hiába kérdem azt mondja ha nem hagyom abba a kérdéseim elkötözik aztmondja vesz magának egy panelt de nem akkarom elveszíteni . Agyatok valami tanácsot egy anyuka !
2009. júl. 22. 22:48
 31/98 A kérdező kommentje:
Ez a póker vagy kártyázás nem rossz .Mindig is sokat kártáyzot.Múlkor a kisebbb fiuval játszot lehet hogy tanitja ? De heti 4-5 ször pókerezni járna ? Sajnos saját laptopja van amit magával visz.Öcsének a gépén látam múltkor hogy árfolyamokat néztek.Tözsde ? Bróker ? A kis tabletta lehetet akkár szölöcukor is mert testépit keményen is issz az itthon gyümölcs turmixokat meg szénhidrát miatt elég sok szölöcukort fogyaszt ( de azt van hogy én veszem neki a boltban )
2009. júl. 22. 23:49
 32/98 anonim ***** válasza:
60%
Megnyugtatlak, nem poker. Ez valami illegalis dolog lesz. Lehet, bergyilkos.
2009. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 anonim ***** válasza:
88%

A drog-tabletták elég jellegzetesek, nem sima tabletták, hanem színesek és különféle ábrákat nyomnak rájuk...


Lehet, hogy ilyenkor esténként kaszinóba vagy játékterembe megy??? (Amikor veszít a kártyán, akkor nincs pénze, amikor meg nyer, akkor vannak nála a nagyobb pénzek.)


De ezt miért titkolná ennyire?

Talán azt gondolja, hogy mérgesek lennétek miatta?


Ha öreg tyúkokkal fekszik le, annak azért lennének megint elég komoly kockázatai : AIDS-et kaphat!!!


Próbáljatok nyugodtan, türelmesen, megértően leülni vele és megbeszélni : rátok mindig számíthat, biztos lehet benne, hogy ti mellette álltok... De most nagyon aggódtok, hogy bajba kerül, nem normális, hogy ennyi pénze van, amivel nem tud elszámolni!

BÁRMIBE keveredett, bármit csinál, mondja el, hogy legalább tudjatok róla, ne a rendőrségtől kelljen megtudnotok, mert akkor már nem tudtok neki segíteni. :[

2009. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 A kérdező kommentje:
Bérgyilkos ? Kétlem .Nagyon jó szívű nyugodt termeszes sosem volt agresszióval problémánk.Heti 4-5 ször gyilkolna az azért valószínűtlen.Én szerintem vagy gigolo vagy szerencsejáték .Ha gyilkos lenne azt azért észre lehetne venni a személyiségén.Volt hogy igazoltatak engem kocsival és halál nyugodt volt töle kérték az iratokat átadta és útána mindha misem törént volna zenét halgatot.
2009. júl. 23. 00:06
 35/98 anonim ***** válasza:
88%
hazaért már? Szerintem kell ide magánnyomozó!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 anonim ***** válasza:
88%
A magánnyomozóhoz mit szólsz??? hmm???
2009. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 A kérdező kommentje:
Mondjuk itt Angliában simán tudna bérelni raktárt és ott folytatni az üzleteléseit ! Egyszer követni fogom.A barátai is kocsival járnak metró helyett meg ők is elegánsak.Sokszor leültünk vele beszélgetni de nem mond semmit.Anyit mond hogy nem keveredik bajba csak szégyelné magát hogy mivel keresi a pénzt.
2009. júl. 23. 00:10
 38/98 anonim válasza:
80%

Hát nem tudom... nekem ez eléggé kamu kérdésnek tűnik. Ha valaki dealerkedik is, nem hiszem, hogy ennyi rengeteg pénzt össze tudna szedni rövid idő alatt..( autó, motor, bútorok, lakás)

A másik meg, ha tényleg 12-13 éve Londonban éltek, gondolom jól tudsz angolul, és nem okoznak gondot a dealer szó leírása

2009. júl. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 A kérdező kommentje:
Ha jól hallom most jött meg ilyenkor már nem köszön be csak megy az emeletre zuhanyzik kajál és megint internetezik.Lehet magány nyomozo lesz a végén de ha a magánnyomozo kideriti hogy pl : drogbaz üzletel akkor egyből jelenti a rendőrségnek vagy titkot is tart ?
2009. júl. 23. 00:13
 40/98 anonim ***** válasza:
88%

Igen, szerintem is az lehet, hogy játékteremben nyeri a pénzt... Van azért ott rulett is, nem csak póker.

Lehet, rájött, hogy ez megy neki. :D

Addig játszik, amíg van pénze és mikor nyer, akkor tele van zsozsóval... :]


Próbáljatok előtte célozgatni, beszélgetni : X milyen szerencsés volt a kártyában, nyert egy nagy összeget!... Milyen ügyes!... (Hátha ezzel könnyebben ráveszitek, hogy őszinte legyen.)


Bár ha kártyázna, azt a barátnője legalább tudná!

Előtte miért titkolná?


Amikor ilyenkor esténként elmegy "valahová", milyen ruha van rajta? (Autójában nincs GPS, amit ki lehetne "faggatni" hol járt a gazdi előző este?) ;]

2009. júl. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!