Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni a 18 éves...

Mit tudok kezdeni a 18 éves fiammal? Állandóan sok pénze van és nem tudom honnan!

Figyelt kérdés
18 éves fiamnak körülbelül 1 éve nagyon sok pénze van.Volt hogy több száz ezer forint is akadt nála .Múltkor a szobájában 300 ezret találtam .1 éve már késő esti órákban 2-3 órára elmegy.Múltkor a zsebáben kis zacskóban valami gyógyszer félét találtam.Nem szóltam neki .Drogra gyanakszom de nem vettem rajta semmi változást észre.Sportól ,iskolában 4 es tanuló jövőre érettségizik,fél éve párkapcsolatban él , megjelenése vonzó ápolt,alkoholt tudtommal nem fogyaszt ,bulizni hétvégente jár de mindig időben józanul jól haza szinte tökéletes kamasz de a rengetek pénze már zavaro.Nemrég saját magának vett egy autot(Újabb tipusú kocsi jóbb mint a család kocsija ) és lerakta a jogsit.Drága cucokat vesz magának.Nem élünk rossz körülmények közt de gazdagok sem vagyunk.Sokszor kérdem honnan van a pénze mivel nem dolgozik hivatalosan mindig azt mondja az ő dolga az ő üzlete ne is kérdezem tőle.Tiltani nem akkarom mert mindig tudatos életre neveltem hogy önálló legyen furcsán is nézne ki ha 18 év után tiltanám neki oda menjen ahova akkar.nem olyan mint egy átlagos kamasz inkább mint egy 25 év körüli srác (megjelenés,stilus,gondolkodás,életszinvonal) szóval már nem kisgyere.Fogalmam sincs miből szerez pénz én vagy arra gondoltam hogy drogokból ( nem hinném hogy fogyasztaná mert egyezség mániás nincs leépülve mint sok drogos szoláriumba,kozmetikushoz,sportolni,manikűröshöz jár még a fogait is fehéríti orvossal)vagy idős pénzes nőket kényeztetne de van barátnője szereti sokat vannak együt.Hiába kérdem azt mondja ha nem hagyom abba a kérdéseim elkötözik aztmondja vesz magának egy panelt de nem akkarom elveszíteni . Agyatok valami tanácsot egy anyuka !
2009. júl. 22. 22:48
 51/98 anonim ***** válasza:
89%
csak remélem h nem homokos....
2009. júl. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az eddigi beírásaidból én azt gondolom, hogy a sok pénze nem drogokból van!


Én hinnék neki, mert ez elég őszintének tűnt : ő semmi bajba nem keveredett, de szégyellné elmondani, honnan van a pénz...


Erre én meg azt mondanám neki : Fiam! Inkább tőled szeretnénk megtudni a pénz eredetét, mint másoktól, mert előbb utóbb mindig minden kiderül... Mindig van valaki, egy ismerős, aki megtudja, mit csinál és vissza fogja mondani... Ne tegyen ki titetek ennek a szégyennek!

Így fel tudtok készülni a védekezésre, és lehet egyáltalán nem olyan szégyellnivaló, amit csinál! (Manapság?)

2009. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
83%

sztem tuti h a külsejéből él...csak azt kéne tudni hogy milyen formában!ha eléállsz,hogy na kisfiam,hozzám lehetsz őszinte,akkor tuti nm lesz az.tégy vmi olyan dolgot,amin meglepődik.ne éreztetsd vele h vallatásra megy ki a játék!

most az jutott eszembe(lehet baromság)h kérj tőle kölcsön egy kisebb vagyont,ettöl f@sza gyereknek fogja érezni magát,és mivel te "alázkodsz meg",könnyebben a bizalmába fogad.persze ha ad pénzt,tedd el,majd visszaadod neki.nem tudom hogyan reagálna,de hátha a váratlan helyzet kihozna belőle vmi őszinteséget!

2009. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 A kérdező kommentje:
homokos biztos nem.Esetleg esténként lányoknak lépne fel szórakozohelyen ? Azzal jól lehet keresni?Mondjuk itt nálunk nem meglepő ha 18 körül már kocsija van az embernek meg ha igényes.Magyarországon milyen hogy néz ki egy 18 éves ?
2009. júl. 23. 00:39
 55/98 anonim ***** válasza:
93%
00:39es vagyok.hát semmiképpen nincs egy 18 évesnek autója,hacsak nem tolta a kis feneke alá apuci.és itt az átlag körökben nm divat a fogfehérítés.bár sztem nem lehet általánosítani.
2009. júl. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
98%
Az is lehet,hogy szórakozóhelyen is fellép...tuti ugyanis angliában ellégé sokat fizetnek...Magyarországon is van ilyen csinos pasik..de nem túlzotan ...
2009. júl. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
98%
a szórakozóhelyet azért zárnám ki,mert akkor nem lenne otthon éjfél körül.ha vki ilyen helyen dolgozik,az azt jelenti,hogy hajnali 3-4 elött nem végez...
2009. júl. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 A kérdező kommentje:
Persze sok fiatalnak az apuci veszi a kocsit .Ha megnézed itt londonban nagyon sok tizenéves ül a kis corsában vagy a tuningolt kocsikban .Fiamnak is kis opelje van ( nagyoban nemlehet vezetni kezdő jogsival) Ha drogot árulna ahoz nemkéne az igényeség.Meg akkor sötét kapucnis ruhákban járkálna mint a filmekben ? Kezd olyan gyanum leni hogy a testéből él !! Csak biztos szégyenli ( nálunk nem téma az intimitás )
2009. júl. 23. 00:49
 59/98 anonim ***** válasza:
97%

Chippendeal-fiú lenne?...

Ahhoz kellene némi smink vagy mikor hazajön, lenne az arcán valamennyi smink (alapozó, púder).

Tanga alsógatya?...


---------------------


Nekem éppen 18 éves a fiam, jövőre érettségizik.

Iskolába jár (nappalira), csak annyi zsebpénze van, amit mi adunk neki, a mobilját is mi vettük, a számítógépét is...

Semmiféle olyan pénze nincs, amiről nem tudok!

Ha lenne autója, csak olyan lenne, amit mi adtunk volna, de örülünk, ha nekünk futja autóra, nemhogy a gyerekeknek vennénk... :S


Tuti nem tudnám becibálni kozmetikushoz, vagy manikűröshöz, azt is nehezen tűri, ha időnként alkohollal áttörlöm az arcát, hogy ne legyen pattanásos!

Ha van is márkás cucca, azt mi vettük neki...

Mondjuk az én fiam is sokat játszik a neten pókeres meg biliárdos játékokat, de eszébe sem jutna játékterembe menni...

Az én 18 évesem egy csupa kéz-láb növésben levő kamasz, akinek pelyhedzik a bajsza és a szakálla. :]

2009. júl. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
85%

nem hinném h minden dealer kapucnis felsőben jár,de én kizárnám azt h a fiad ezzel foglalkozik.annak más jelei lennének(mindig más időpontban menne el otthonról,lenne sok ellensége,éjjel vernék az ajtótokat,gyanus telefonok,stb)

sztem nem csinál törvényellenes dolgot,mert ha ezt tenné sztem már rég elköltözött volna otthonról,mert akkor nem kéne magyarázkodni nektek ha bármi gyanus dolog történne.meg mint már mondtad is,halál nyugodt...nincs olyan közös ismerősötök akiben bízik a barátod és segíthetne neked megtudni a dolgokat?

2009. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!