Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni a 18 éves...

Mit tudok kezdeni a 18 éves fiammal? Állandóan sok pénze van és nem tudom honnan!

Figyelt kérdés
18 éves fiamnak körülbelül 1 éve nagyon sok pénze van.Volt hogy több száz ezer forint is akadt nála .Múltkor a szobájában 300 ezret találtam .1 éve már késő esti órákban 2-3 órára elmegy.Múltkor a zsebáben kis zacskóban valami gyógyszer félét találtam.Nem szóltam neki .Drogra gyanakszom de nem vettem rajta semmi változást észre.Sportól ,iskolában 4 es tanuló jövőre érettségizik,fél éve párkapcsolatban él , megjelenése vonzó ápolt,alkoholt tudtommal nem fogyaszt ,bulizni hétvégente jár de mindig időben józanul jól haza szinte tökéletes kamasz de a rengetek pénze már zavaro.Nemrég saját magának vett egy autot(Újabb tipusú kocsi jóbb mint a család kocsija ) és lerakta a jogsit.Drága cucokat vesz magának.Nem élünk rossz körülmények közt de gazdagok sem vagyunk.Sokszor kérdem honnan van a pénze mivel nem dolgozik hivatalosan mindig azt mondja az ő dolga az ő üzlete ne is kérdezem tőle.Tiltani nem akkarom mert mindig tudatos életre neveltem hogy önálló legyen furcsán is nézne ki ha 18 év után tiltanám neki oda menjen ahova akkar.nem olyan mint egy átlagos kamasz inkább mint egy 25 év körüli srác (megjelenés,stilus,gondolkodás,életszinvonal) szóval már nem kisgyere.Fogalmam sincs miből szerez pénz én vagy arra gondoltam hogy drogokból ( nem hinném hogy fogyasztaná mert egyezség mániás nincs leépülve mint sok drogos szoláriumba,kozmetikushoz,sportolni,manikűröshöz jár még a fogait is fehéríti orvossal)vagy idős pénzes nőket kényeztetne de van barátnője szereti sokat vannak együt.Hiába kérdem azt mondja ha nem hagyom abba a kérdéseim elkötözik aztmondja vesz magának egy panelt de nem akkarom elveszíteni . Agyatok valami tanácsot egy anyuka !
2009. júl. 22. 22:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
50%
09:39 Király Vagy!!!!!!! :DD
2009. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim válasza:
66%
Egyszer kileshetnéd, hogy merre megy, mit csinál, talán akkor megtudnád. Pl. olyankor, amikor sötét van és nem veht észre. De csak óvatosan!
2009. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:
55%

15:50-nek


Aki ilyen kamukat beírogatna ide, az tuti nem járt még sem Angliában, sem Londonban...


A helyesírása : egyáltalán nem biztos, hogy a Kérdező Mo-ról ment ki Angliába... Ha valahol Szlovákiában, Romániában vagy más magyarlakta országban élt, ott járhatott a helyi iskolába (vagyis nem tanulta az iskolában a magyar helyesírást!)... Szerinted, ha a fiai Angliába jártak/járnak iskolába, akkor milyen helyesírást tanulnak?! Naná, hogy nem magyart, hanem angolt!... Abból ő mit tanulna?!

(Erdélyben több unokatestvérem él, egyik sem tud helyesen magyarul írni, mert román iskolákba jártak.)


Arra sem gondolsz, hogy esetleg a Kérdező DOLGOZIK napközben, nem ér rá fórumokra írogatni egész nap?... Tegnap is csak késő este (22:48-kor) írt be ide.

A kamuzós szöveget ma délelőtt dobta be valaki!

2009. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 anonim ***** válasza:
91%
Persze, minden lehetséges, nekem az a feltűnő, hogy mióta a kamuzós gyanú felmerült, a kérdezőt elnyelte a londoni(?) köd. Pedig valaki felajánlotta neki, hogy egy sima angol nyelvű verzió a bevezető szövegről megteszi. (Ha nem is bizonyíték, de nagyban alátámasztaná a hitelességet, hogy a kérdező TUD angolul.) Ehhez képest azóta semmi. Az ítélet: Fotoshop. Nem jogerős, fellebbezésnek helye van. ;o)
2009. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:
90%
nekem is kamunak tűnik már!
2009. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim ***** válasza:
89%
Na ezek szerint nem került elő a kérdező. Folytassuk a történetet: A fiúnak nem tetszik az elszámoltatás, és lelövi a mamát. vagy: A maffia elrabolja őket. vagy: az unatkozó anya és fia jót nevetett a válaszokon.
2009. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 anonim válasza:
21%

Szerintem derítsd ki hogy esetleg FOREX-ezik-e.

Forexxel akár naponta megduplázhatja a pénzét...ha....

2010. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim válasza:
Gondolom azóta kiderült. Nem idős nők, hanem férfiak? Plusz drogok. Elmúlt több mint 10 év. Harminc felett lehet. Mi van most a szülőkkel? Megbékéltek vajon?
2022. szept. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!