Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megbukkott a windows 7 em az...

Megbukkott a windows 7 em az eredetiség vizsgán, és most állandoan irja, hogy aktiváljak. Mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Vedd meg az eredetit, ezt töröld le, és tedd fel azt.

Esetleg rendszer-visszaállítással is próbálkozhatsz, frissítések letiltása mellett.

2010. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Frissités volt? Akkor az eredetiségvizsgáló az oka.
2010. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aktiválni kell(netről letölthető activation crack), vagy megvenni és átírni a régi serialt az újra, onnantól már átmenne az eredetiségvizsgálaton. Ha nem aktiválod, akkor egy idő után nem enged belépni, újra kell telepíteni.
2010. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindig megszoktam nézni,hogy mit akar befrissiteni,valahogy mégis sikerült az erdetiség vizsgálot feltenni.Gondolom másként volt fogalmazva,azért szaladtam bele.Sajna nincs 50000 em eredetire.
2010. máj. 24. 13:37
 5/9 A kérdező kommentje:
a rendszervisszaállitás nem segitett
2010. máj. 24. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy a nem is kell rá annyi.

Én a tisztaszoftver.hu-n igényeltem egyet. Mivel tanuló vagyok, ez csak 4600Ft-omba került postázással együtt. Így kaptam egy Windows 7 Professional-t, egy Office 2007-et és egy Windows XP-t.

2010. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá annyi pénzed, ne vedd meg. Ha szükséged van rá, akkor spórolj rá. Ha enélkül nem tudsz élni, mert igényli az életviteled, akkor lennie kell rá pénzednek. Ha csak úgy érzed nem ér meg annyit amennyibe kerül, egyszerűen ne vedd meg, de akkor ne is siránkozz ha valami nem működik. Ilyen egyszerű.
2010. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem frissitettem be, de ugy olvastam hogy siman ki ki lehet törölni. nézd meg a programoknál és uninstal. ha meg nem tedd ujra a rendszert és kész.
2010. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!