Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy esne? Párotok a...

Nektek hogy esne? Párotok a diplomaosztótok helyett az unokaöccse 26. szülinapi családi banzájába megy el.

Figyelt kérdés

Azért írtam ebbe a kategóriába, mert javarészt az ő családjukat érinti.


Szóval végeztem a fősulival és szeptemberben lesz a diplomaosztóm. Erre párom bejelentette, hogy arra a hétvégére apjáék elmennek a testvéréket meglátogatni, mert az unokaöccsének lesz a szülinapja, és a páromnak is kötelező jelenése van. (ez nem kamu, eddig is így volt az évek alatt)


De mégis nagyon berágtam: most komolyan, fontosabb neki az a hülye szülinap, mint a kedvese diplomaosztó ünnepsége? Nekem ez nagyon rosszul esik, hogy mindenki ott lesz a családomból, csak ő nem. :( Még a barátaim is vannak olyan jó fejek, és eljönnek, pedig mondtam nekik, hogy nem kell, igazán ne fáradjanak.


A másik, hogy minden nyavalyás ünnepet megtartanak egymás között, amire mindenkinek KÖTELEZŐ menni. Könyörgöm, párom is 30 éves, mi az, hogy valami kötelező ebben a korban? Úgy kezelik őt, mint valami hülye gyereket. (ő meg persze úgy is viselkedik)


Szóval most nagyon berágtam, és 3 év óta először komolyan elgondolkodtam a szakításon. Nem ez az első eset, hogy a családját "választja" helyettem, és kezdem megunni a másodhegedűs szerepét.


24N



2012. aug. 15. 17:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rosszul esne, és valószínűleg menne a levesbe a kedves párod.
2012. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
68%

ma 20:16


Ismét egy hülye álszent lotyó, aki arra se veszi a fáradságot, hogy visszaolvasson, és úgy magyarázza a saját igazát...


Tudod mit? Jól beszélsz, sört neked!

2012. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként egy olyan kapcsolat már rég rossz, ahol a 80.nagynéni 57.névnapja is fontosabb, mint a párom (akivel 3 éve vagyok együtt).


Ilyen alapon-ahogy némelyik kérdező gondolja-később is "csak" a felesége leszel, akitől bármikor elválhat, Mariska néni meg üknagynéni marad.

Legalábbis páran így gondolják, hogy te csak barátnő vagy, a rokon, az mégiscsak rokon :D


Itt rég nem a diplomaosztóról van szó, hanem arról, hogy nem tekint téged semmibe. Nem ez az első, hogy lemondott valamit a rokonság miatt.

Végülis választhat, hogy kivel fogja leélni az életét, veled, vagy a rokonaival.

2012. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

muszáj vagyok irni remélem még elolvasod!!

Ugyanilyen volt a volt férjem és családja!! Mindig mnden ugy ahogy Ők akarták! Apellát nincs! Menni kell ha esett ha fujt tökmindegy.

Miért 3 ra megyünk? miért nem tudunk ott lenni fél egyre?

Azért b.zmeg mert valaki éjszaka is dolgozott...pl. Megértés? Nulla...


Nálam akkor telt be a pohár amikor megbeszéltem a férjemmel ogy elmegyünk Balatonra nyaralni..majd közölte hogy Ő nem tud jönni de menjek csak a családjával a sogornőm meg az aposommal egy ágyban akart altatni + a két kisgyerekm...

Ez volt a hab a tortán!!

Minél előbb otthagyni, erre ment rá a házasságom, mert a férjem meg nem állt ki mellettünk, minden ugy történik ahogy a Hugicája akarta...

utolsó csepp volt a pohában, egy tutyimutyi pipogya alak aki már sosem kéne.

Hidd el ennek jobb elejét venni...

Van a család persze ...nekem is de azért azt gondolom mindenkinek van privát szférája mibe nem illik belemászni...

Ha durva vagyok azt mondom: még egy jót se lehet dugni mert ott a sogornő meg az após a másik szobába... hát kössz.

Hidd el én aztán szívből megértelek, és hagyd a pélóba ezt az alakot.

Itt nem a diplomaosztó a kérdés hanem Te. Tök mindegy leközelebb a szülinapodra nem fog elmenni...

Lépj túl rajta és találj egy olyat akinek tényleg fontos vagy!! Én is azt teszem.

2012. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 A kérdező kommentje:

20:16

Na igen, egy újabb okos nő, aki megint csak a saját hülye helyzetéről beszél...


Nem érdekel, hogy te min sértődsz meg, és min nem. Nekem fontos lenne, ugyanis nem te vagyok. Te nyilván egy tökéletes álomnő vagy, minden pasi álma.

Tudod, mit? Kívánom, hogy találja magadnak egy olyan álompasit, mint az enyém. Aki mellett "csak" barátnő és "csak" feleség leszel örök életedre, nem rokon. Akinek fontosabb a nagynéni bérmakeresztlánya, mint te. Kíváncsi vagyok, hogy meddig rinyálnál a fülébe...szívesen meghallgatnám. Majd ha eljön az a pillanat, amikor szardarabnak érzed magad, akkor jusson eszedbe az esetem.


Egyébként ÍRTAM! hogy én vagyok az első diplomás a családban, és orbitális nagy buli lesz, de ebből is látszik, hogy csak írsz, nem gondolkodsz.

2012. aug. 15. 21:33
 66/86 A kérdező kommentje:

Ja, és a lepontozást is írod...mondom, hogy nem pontozok le! De tudod,mit? Ha már neked ez ennyire számít, akkor kapsz egy szép piros kezet, kitörölheted vele!


A többieknek, akikben van egy cseppnyi empátia is, köszönöm!

2012. aug. 15. 21:35
 67/86 anonim ***** válasza:
87%

Jaj, kedves kérdező, ezzel nem mész semmire. :(

Az ilyeneknek fogalmuk sincs, hogy milyen az, amikor csak egy bábu vagy a másik mellett. Gondolom kiakasztott a sok támadás, és gondolom élőben is kapod rendesen.


Hidd el, ezt csak az érti meg, aki benne van, na meg az, ak megtapasztalta már, hogy milyen lehanyagoltnak lenni. Én is azt mondom, hogy a támadók kerüljenek bele egy ilyen helyzetbe, húzzák 3-4 évig, aztán utána beszéljenek.

És itt már rég nem a diplomaosztódról van szó, sokkal többről, de ezek képtelenek ezt fölfogni...


Na mindegy, én kívánom, hogy kapjál a jövőben több törődést, annyit, amennyit igényelsz. Mert ez mindenkinek jár, csak sokan nem tudják fölfogni.

2012. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
71%

Nem olvastam el minden válaszod, de az rögtön látszik hogy nem csak ez a probléma. Ha ennyire nem tudtok beilleszkedni egymáshoz, lehet hogy össze sem illetek. Ha csak a kérdésnél maradunk: Én nagyon nagyon megsértődnék ha nem jönne el a diplomaosztómra. Mi az hogy kötelező családi program? Ha 3 évente szerzel egy diplomát akkor 3 évente ki bírja hagyni a szülinapot és kész. Főleg hogy csak egy alkalomról van szó. Én erősen kimutatnám hogy meg vagyok sértődve, hátha észhez kap. Ha nem, akkor fenyegesd meg egy szakítással, lehet hogy bocsánatkérésként tényleg elmegy az osztódra. (Tudom hogy kicsit durva, de én tényleg ezt csinálnám, és 95%ban el szoktam érni amit akarok.)

L21

2012. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
92%

Lemondott egy görög nyaralást??? Ezesetben annyira se méltatnám hogy megsértődjek, tényleg menjen a levesbe. Majd azzal szórakozik aki hagyja neki.

L21

2012. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
5%

Igen valószínűleg rohadtul nincs fogalmunk, úgy magyarázunk bele a nagy üres semmibe. Igen nekem is van hogy a páromnak fontosabb valami. Mondjak példát??? A szalagavatómat kihagyta, a ballagásomat úgyszintén kihagyta, az érettségi bizonyítványos összeröffenésre se jött el, mégis megtudtuk érteni. Mekkora dolog nem?

Én rohadtul tudom sajnálni a kérdezőt, biztos retek érzés lehet, hogy diplomaosztó meg így meg úgy. TUDOM MILYEN ROSSZ LEHET!!!!de mérlegelj a saját oldalról is kicsit!!! csak egy kicsit.

2012. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!