Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy esne? Párotok a...

Nektek hogy esne? Párotok a diplomaosztótok helyett az unokaöccse 26. szülinapi családi banzájába megy el.

Figyelt kérdés

Azért írtam ebbe a kategóriába, mert javarészt az ő családjukat érinti.


Szóval végeztem a fősulival és szeptemberben lesz a diplomaosztóm. Erre párom bejelentette, hogy arra a hétvégére apjáék elmennek a testvéréket meglátogatni, mert az unokaöccsének lesz a szülinapja, és a páromnak is kötelező jelenése van. (ez nem kamu, eddig is így volt az évek alatt)


De mégis nagyon berágtam: most komolyan, fontosabb neki az a hülye szülinap, mint a kedvese diplomaosztó ünnepsége? Nekem ez nagyon rosszul esik, hogy mindenki ott lesz a családomból, csak ő nem. :( Még a barátaim is vannak olyan jó fejek, és eljönnek, pedig mondtam nekik, hogy nem kell, igazán ne fáradjanak.


A másik, hogy minden nyavalyás ünnepet megtartanak egymás között, amire mindenkinek KÖTELEZŐ menni. Könyörgöm, párom is 30 éves, mi az, hogy valami kötelező ebben a korban? Úgy kezelik őt, mint valami hülye gyereket. (ő meg persze úgy is viselkedik)


Szóval most nagyon berágtam, és 3 év óta először komolyan elgondolkodtam a szakításon. Nem ez az első eset, hogy a családját "választja" helyettem, és kezdem megunni a másodhegedűs szerepét.


24N



2012. aug. 15. 17:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
15%
Aha szóval azért vagyunk java részt lepontozva mert nem esne nekünk szarul és van bennünk annyi hogy megértjük hogy a CSALÁDJA!!!! Értem :D
2012. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 A kérdező kommentje:

Utolsó: csak azokat pontoztam, akik voltak olyan kedvesek és megpróbálták magukat beleélni a helyzetembe. (olvasd el a többi hozzászólásomat).

A többi megértő embernek nem adtam pontot.

2012. aug. 15. 18:29
 33/86 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom miért támadjátok a kérdezőt!Legtöbb embernek itt rosszul esne, ha a párjának fontosabb lenne mindig az x.ági rokon névnapja, mint a saját párja.


Megértem ha közeli rokon,pl szülő, testvér köszöntésről lenne szó.


Nekem is volt ilyen a családomban.Ők is mindent ünnepeltek,nagy családi ebéddel, amin kötelező volt jelen lenni.

Először nehezen fogadták el, hogy én nem mindig érek rá pont azon a napon, amit ők kigondoltak előre.Pl. mert dolgozom.

Szeretem őket, csak nekem ne ossza be senki az időmet. Felköszöntöttem őket sms-be aznap, s utána személyesen is, amikor időm engedte.

2012. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 A kérdező kommentje:
De látom, neked már ez is nagyon böki a csőrödet...;)
2012. aug. 15. 18:30
 35/86 A kérdező kommentje:

Kedves 33-as: látod, itt mindenki baromira megértő, de egy hülye pontozás miatt, amit még csak nem is én adtam, máris kiakadnak. Ne ezt nevezik képmutatásnak. :D


Köszönöm a hozzászólásod, és akik még továbbra is támadni szeretnének, mert hisztis tyúk vagyok:

OLVASSÁTOK MÁR EL A TÖBBI HOZZÁSZÓLÁSOMAT IS!

Köszönöm!

2012. aug. 15. 18:33
 36/86 anonim ***** válasza:
22%
Ha gáz, hogy kötelező neki szülinapra járni, akkor ne legyen már kötelező a diplomaosztó sem. Nem jön? Rendben. Attól a diplomát még talán odaadják.
2012. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként ahogy olvasom a többi kommented, marhára nem ez a problémád. Nem csak ez. A kérdésed inkább az, hogy a párodnak miért jóval fontosabb a családja, mint te. Nem? Egy diplomaosztón nem akadnék fent, de ha a kapcsolat nagy részében lesz*r mert inkább más programja van, az egy másik kérdés.
2012. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
35%

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik."

Úristen! Lehet, hogy mégsem adják oda a diplomáját, ha nem megy a párja?? Húha.... Ház ez gáz. Akkor mindenképp ott kel l lennie....

Ó, anyám! -.-"

2012. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
24%
Ja, #36.
2012. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
86%

Hááát...én sem értem a kedves hozzászólókat igazán.


1. Világosan megmondta, hogy ez számára fontos. Nagy buli lesz, és nyilván jól esne a kérdezőnek, ha az, akit a legjobban szeret, ott lenne. Ennek ellenére, ő mégis inkább szülinapozni megy. Ne a ti gondolkodásotokkal legyetek már oda, próbáljátok már meg átélni! Akit én szeretek, annak a kedvében próbálok járni. A kérdező párja ezt nem teszi.


2. Unokaöcs szülinapja minden évben van. Diplomaosztó-kihangsúlyozom, hogy ami számára fontos- nem sok.


3. Szerintem nem sokan olvasták el a kérdező többi kommentjét. Azért az a görög nyaralásos dolog nagyon érdekes. Ilyet normális ember nem csinál, és nem is vár el a másiktól.


4. Persze, neki fontos a családja. Na de akárhogy is nézzük, előbb-utóbb a kérdező lesz az első számú családja, nem az apja rokonsága. Teszem azt, ha lenne egy gyerekük, és annak lenne mondjuk ovis ballagása, akkor is az unokaöcsi szülinapjára menne el a kedves "apuka"? Sokan nem néztek a jövőbe.


5. Nem a kérdező hangnem a borzalmas, hanem némelyikőtöké. ;)


6. Aki nem volt benne, az inkább meg se szólaljon! Nekem volt ilyen családmaniákus pasim, közel 2,5 évig. Senkinek nem kívánom! ;)


24/n

2012. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!