Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért létezik ennyi szerencsét...

Miért létezik ennyi szerencsétlen nő?

Figyelt kérdés

Valaki magyarázza meg,hogy miért hagyják magukat az otthon bántalmazott, lenézett, ledegradált nők?

Miért nem akarnak változtatni a helyzetükön? Inkább elviselik a megaláztatásokat, mert félnek?Én nem akarom elhinni,hogy egy otthon vert vagy lelki terrorban tartott nő nem tudna kitörni és tenni valamit? Nem véletlenül van a bíróság, ezeket a dolgokat elég súlyosan bírálják nálunk?

Én el sem tudnám képzelni,hogy a férjem megcsal, bánt(még ha nem is fizikailag, hanem csak lelkileg) még én főzök rá,mosok, takarítok meg stb és elviselek mindent? Ha gyerek van azzal nem törődik inkább eljár sörözni munka után mindennap?

Most komolyan ennyire szolgalelkűek, meghunyászkodóak a nők? Ha ők nem tesznek valamit akkor miért várják,hogy megváltozzon a helyzetük???


2012. júl. 17. 10:38
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
2012. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
34%
Ennek a nőnek a helyzete sem reménytelen! Nem tudom miért támadtok ennyire!
2012. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
72%

Apám ilyen ember, 22 évig éltem otthon anyámnak nem egyszer mondtam, hogy menjünk el adja be a válási papírokat, iskola helyett inkább elmegyek dolgozni ha szűkösen is de valahogy megleszünk,de ő nem


Én ilyen ember mellet biztos, hogy nem maradnék, és nem csak azért mert nekem nem jó hanem,hogy a gyerekeim ne ilyen állat mellett nőjenek fel.



Gyakorlati időszakom során volt egy olyan eset, hogy éjszaka egy kisfiú rohangált a városszélén a főúton a kamionok között, nagy nehezen elkaptuk, haza akartuk vinni de egyszerűen nem akart menni, majd csak elárulta, hogy hol lakik és mikor kiértünk nagy családi balhé volt az apa őrjöngött a nő visított, a kis gyerek meg ahogy közeledtünk a házhoz úgy zokogott.

Én ezeket a nőket akik nem mernek lépni nem sajnálom, hanem a gyerekeket akik az egészet elszenvedik. Szánalmasak azok a nők akik a saját gyerekeik érdekéért nem tesznek semmit.

2012. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
kérdező, még mindig nem írtad le, hogy hány éves vagy...
2012. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

most olvastam a kérdést..

nem értem minek ment hozzá egy olyanhoz aki verte..minek szült

nem ismerte meg eléggé mielőtt hozzá ment? addig egy mintaember volt, házasság után pedig egyből megváltozott, nőverő lett?az egyik fia 6 hónapos, biztos 6 hónapja még minden tökéletes volt..


érdekes minden kérdés így kezdődik..

2012. júl. 17. 11:35
 36/60 A kérdező kommentje:

20 vagyok,bocs nem láttam,hogy kérdezted volna.

a korom ne tévesszen meg, sok mindent átéltem már 20 éves koromra. és nem a levegőbe beszélek. nem kis tökéletes világban nőttem fel,mint az itt írta valamelyik nagy ezoTV-s.

2012. júl. 17. 11:37
 37/60 anonim ***** válasza:
50%

És már szépen be is válaszoltak neki, ahogy látom!

Szóval erről ennyit! Ha kérdést írsz ki, neked esnek, tök mindegy mit írsz, mert valaki minidg az ellenkezőjét fogja szajkózni!

2012. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
52%

A lelki bántalmazással miota törődik bárki is? Főleg a biróság? És mégis hogy kéne mérni a lelki sebeket?Sőt még a fizikai bántalmazással sem törődik senki,addig amég nem folyik vér,vagy nincs hulla....

Látszik hogy nem voltál még ilyen helyzetben. Kivánom ne is legyél. A lelki és egyéb bántalmazásnak épp ez a lényege.Elhiteti veled hogy semmit nem érsz,semmire nem avgy jó,és mindenről te tehetsz. És mivel mikor a bántalmazás elkezdődik,az elszenvedője még általában szereti a bántalmazót,ezért el is hiszi neki.Ezek a nők általában magányosak,nem igazán törődnek velük,meg sokszor nem is merik elmondani mi van. Igy adnak a bantalamzó szavára. Annak pedig akinek az a betegsége,hogy nem tud erőt venni magán,hiába mondja bárki hogy vegyen magán erőt....kevés az aki ki tud törni ebből. Ráadásul ha még egy pár gyerkőccel is meg van spékelve a történet,az csak tovább bonoylitja,főleg a mai gazdasági helyzeten,egy egyedülálló anya kisgyerekekkel hátrányosabb helyzetből indul mint egy börtönviselt drogdiler.

2012. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
62%
biztos meglepő, amit mondok, de aki pl. hozzámegy az első férfihez huszonévesen, annak nincs annyi esze, mint neked. Az emberek ráadásul változnak, van, aki rossz irányba. Ha a bántalmazást nem tudod bizonyítani, mert mondjuk nem törik csontod, vagy nem engednek el orvoshoz látleletet venni, akkor mi van? Hogyan fogadsz ügyvédet kis keresetből, amikor nincs megtakarítás? Ja persze, legyen mindenki menő ügyvéd, és akkor lesz lóvé, nincs gond..
2012. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
62%
A törvény tiltja a gyermekrablást, mégis élnek vele egyesek. Cseszheted a törvényt ha külföldre viszi az apuka a gyermeket és nem találják őket. Igen, vannak akik saját szerencsétlenségüket demonstrálva nem változtatnak és vannak, akik bármennyire is bátrak törvény ide vagy oda akkor sem tehetik meg.
2012. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!