Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért létezik ennyi szerencsét...

Miért létezik ennyi szerencsétlen nő?

Figyelt kérdés

Valaki magyarázza meg,hogy miért hagyják magukat az otthon bántalmazott, lenézett, ledegradált nők?

Miért nem akarnak változtatni a helyzetükön? Inkább elviselik a megaláztatásokat, mert félnek?Én nem akarom elhinni,hogy egy otthon vert vagy lelki terrorban tartott nő nem tudna kitörni és tenni valamit? Nem véletlenül van a bíróság, ezeket a dolgokat elég súlyosan bírálják nálunk?

Én el sem tudnám képzelni,hogy a férjem megcsal, bánt(még ha nem is fizikailag, hanem csak lelkileg) még én főzök rá,mosok, takarítok meg stb és elviselek mindent? Ha gyerek van azzal nem törődik inkább eljár sörözni munka után mindennap?

Most komolyan ennyire szolgalelkűek, meghunyászkodóak a nők? Ha ők nem tesznek valamit akkor miért várják,hogy megváltozzon a helyzetük???


2012. júl. 17. 10:38
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
12%
ennyire szolgalekűek. és lusták változtatni az életükön...
2012. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

látom szövegértés 0 itt a gyiken, de nembaj hozzá lehet szokni.

leírtam,hogy volt benne részem, csak az a nő megoldotta és nem volt olyan szerencsétlen mint ti vagy a rokonaitok.

a kis világom meg nem tökéletes, tudjátok tehetetlen ember létezik csak lehetetlen nem:)

2012. júl. 17. 11:16
 23/60 anonim ***** válasza:
59%

Jaj kedves 79%-os ne ess már neki a kérdezőnek!

Egyébként gondolom a kérdés olyanokra vonatkozott, akik megtehetnék, hogy kilépjenek a s.arnak mondott életükből, de mivel a váltás egy kis erőfeszítést igényel, ezért inkább maradnak...Én is ismerek ilyet! Naphosszakat hallgatom, hogy neki milyen rossz, ő mennyire szenved, de mikor arról faggatom, hogy mégis hogyan tovább, csak a nagy csönd van!

Te meg itt nekiesel a saját példáddal, amiben enyhén sok a túlzás, és a legvégletesebb verzió...

2012. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
71%

közös tulajdon megszüntetése?hol élsz te Kincsem?

Anyukámék vagyonmegosztása 5. éve(!!!!!) húzódik, mert eddig apám beseggelte magát a lakásba, hogy ő onnan nem megy, nem fogja eladni.Akkor próbálták arra kötelezni,hogy az ingatlan értékének a felét fizesse ki Anyunak.Miből? 70000 ft-ból amit feketén keres?Sőt tesómat magához csábította,hogy véletlenül se lehessen őt onnan kirakni, mondván, gyerekkel lakik ott. Most ott tart,hogy kiköltözött a lakásból, már nem bírta fizetni a számlákat. a csajánál lakik, a ház megvan hirdetve, de válság van,ki vesz ilyenkor lakást? főleg olyat ami le van lakva,mert faternak sikerült lelaknia is.Soha nem lesz pénzünk abból a lakásból, most is albérletben vagyunk.

2012. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%

Vagy itt van pl. ez a kérdés! http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

ha gondolod olvasd végig a válaszokat!

Számomra döbbenet, hogy egyes embereknek természetes, hogy megcsalják őket, mert ugye ez ezzel jár...

Semmiféle elvárásuk nincs a társuk, de még csak saját maguk felé sem!

2012. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:

77%

nem tehetek róla,hogy nem tudtok egy normális ügyvédet fogadni.én jogot tanulok,értek hozzá, míg te nem..ahogy látom tényleg nem.

a közös tulajdon megszüntetése nem csak abból áll,hogy ki kell lehet fizetni a másik személy részét, el is lehet adni az ingatlant és majd felezik a pénzt.(már ha annyi jár) most voltam egy ilyen ügyben benne, és lááám..pár hónap alatt lezajlott. érdekes nálatok sosem működik semmi.

2012. júl. 17. 11:26
 27/60 A kérdező kommentje:

78%

olvastam azt a kérdést, szomorú mennyi ilyen nő van.

2012. júl. 17. 11:27
 28/60 anonim ***** válasza:
87%
77 %! Hagyd a fenébe az egészet. Jogot tanul a hölgy. Elhitetik vele, hogy a puszta törvénykezés mindent megold.
2012. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
65%
kedves kérdező.... egy kérdés.. hány éves vagy??
2012. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:

nem old meg mindent de nem azért van,hogy ne éljünk vele, ha lehet.

szerintem semmit nem tudtok az egész jogról, azért nem is tudtok lépni sem. sajnálom.

2012. júl. 17. 11:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!