Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Kijelenthetem, hogy párkapcsolat terén az életem maga a pokol...és most nem túlzok. Szerintem nálam vagy körülöttem valami nagy gond lehet. Azt mindig is tudtam, hogy nem rajonganak értem a férfiak de ilyen nem létezik, hogy engem mindig CSAK A MENTÁLISAN BETEG (személyiségzavaros, asperger szindrómás, stb...) emberek találnak meg. Vonzom őket? Létezik ilyen? Eddig négyszer estem bele ebbe a csapdába és már tönkre vagyok teljesen. Még az első után azt mondtam, hogy van ilyen, bárkivel előfordul, de velem eddig 4 férfi akart megismerkedni, és mindegyik mentálisan sérült személyiség. egyet engedtem magamhoz nagyon közel, ő tönkre is tett :( De egyszerűen ez már nekem sok :(

Csak velem történik ez?


2012. jan. 9. 22:57
1 2
 1/20 valaki a tömegből ***** válasza:
De ezt most konkrétan hogy érted? Ők tényleg fogyatékosak, vagy ez amolyan hasonlat? Bocs hogy nem adtam értelmes választ.
2012. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem pontosan!Kedves kérdező pontosan hogy is értette ezt.Mert ha bunkó,nagyképű,hiszti,beképzelt pasikra gondolsz akk no para mert én is az olyanokat fogom ki.
2012. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Fogyatékosnak nem mindet mondhatom...de a mentális betegség iszonyatos kínokat tud okozni. Lelki bajok, személyiségzavar, autisztikus tünetek mindegyiknél voltak. Az egyik konkrétan el is mondta, hogy ő Asperger szindrómás volt gyerek korában...csak azt nem tudta, hogy én tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal és tudom, hogy egy aspergeres személy nem csak gyerek korában beteg, hanem egész életében. Ezek a sérült emberek sokszor nem is vesznek tudomást arról, hogy baj van...több esetben én vettem észre. Az egyik ott tart, hogy pszichiáter kezeli és elég durva megnyilvánulásai vannak.

Én már komolyan félek ismerkedni...ilyen nincs, hogy mindig "belefutok".

2012. jan. 9. 23:04
 4/20 valaki a tömegből ***** válasza:
Aham értem, nehéz lessz hozzászólnom, lehet hogy lassan kellene ismerkedned és ha látod hogy a csávóval nincs minden rendben még a csírájában el tudod folytani a dolgot. Sajnálom, ez minden amit tanácsolni tudok.
2012. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy te vonzod őket, valami a kisugárzásoddal lehet, ami ezeknek a férfiaknak bejön.
2012. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazad van, a lényeg, hogy még az elején észre vegyem.
2012. jan. 9. 23:11
 7/20 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Te el vagy tévedve....sajnállak, hogy hiányod van, de nem tudok segíteni.

2012. jan. 9. 23:17
 8/20 anonim ***** válasza:
Hogy állsz amúgy a férfiakhoz? Egy kapcsolatban mi a te szereped, ha jellemezni kéne magadat?
2012. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Szerintem nyitott vagyok, legalábbis próbálok az lenni.

Fontos számomra a megbízhatóság, ez mindennél fontosabb.

Nem vagyok nagy igényű, válogatós ember, de szeretem ha egy férfi mellett nőnek érezhetem magam. Ha kiegészítjük egymás, ha igaz társ.

2012. jan. 9. 23:28
 10/20 anonim ***** válasza:

És a korábbi kapcsolataidban milyen volt az első benyomás ezekről a férfiakról?

Erős személyiségek?

2012. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!