Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Kijelenthetem, hogy párkapcsolat terén az életem maga a pokol...és most nem túlzok. Szerintem nálam vagy körülöttem valami nagy gond lehet. Azt mindig is tudtam, hogy nem rajonganak értem a férfiak de ilyen nem létezik, hogy engem mindig CSAK A MENTÁLISAN BETEG (személyiségzavaros, asperger szindrómás, stb...) emberek találnak meg. Vonzom őket? Létezik ilyen? Eddig négyszer estem bele ebbe a csapdába és már tönkre vagyok teljesen. Még az első után azt mondtam, hogy van ilyen, bárkivel előfordul, de velem eddig 4 férfi akart megismerkedni, és mindegyik mentálisan sérült személyiség. egyet engedtem magamhoz nagyon közel, ő tönkre is tett :( De egyszerűen ez már nekem sok :(

Csak velem történik ez?


2012. jan. 9. 22:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Az elején még nem sejtettem, hogy baj van...aztán rám telepedtek és akkor gondoltam, hogy van valami.

Elég szomorú, hogy idegileg tönkre tettek, mert lelki terrorban éltem, elég nehéz volt...

2012. jan. 9. 23:43
 12/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeretnéd, hogy leuraljanak, hogy kihasználjanak, és ezt tudat alatt közvetíted. Sokaknak egyenlő a női szerep, a nőiesség a gyengeséggel, hogy mégis csak a férfi irányít.
2012. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Eckler válasza:
Szerintem kered meg a Titok című filmet, nézd meg és ez válasz lesz neked is. Nekem sokban segített :)
2012. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát azt, hogy kihasználjanak tuti nem szeretném..
2012. jan. 9. 23:52
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha nem is tudatosan, de tudat altt lehet egy ilyen kép él benned, hogy a kapcsolatban a nőnek ez is a szerepe,a megalázkodás. Lehet, hogy a kihasználás szó valóban nem ide illett.
2012. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert csak a külső számít neked, így nem veszed észre rögtön, ha vkivel nem stimmel vmi.
2012. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 danyiluska ***** válasza:
Sajnos ez eleg ismeros. Jopar csajjal jartam, aki problemas volt, egy paran pszihologushoz is jartak. Kepzelheted, milyenek voltak a kapcsolatok. Attol tartok, hogy vonzod oket, ahogy en vonzom/vonzodom a hulye csajokhoz.
2012. jan. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Figyelj nem ismersz engem, úgyhogy ne állítsd rólam azt, hogy a külső számít nekem OKÉ? Mert nem így van.
2012. jan. 10. 11:13
 19/20 anonim ***** válasza:
A kérdésedből úgy tűnik, h lány/nő vagy, ebből pedig következik, h csak a külső számít neked :)
2012. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

NEM CSAK A KÜLSŐ SZÁMÍT!!!!!

Utálom ha ezt mondják rám olyan emberek, akik nem ismernek....

2012. jan. 10. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!