Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még egy ilyen szerencsétlen lény a szerelemben mint én?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, de fogalmam sincs arrol hogy mi az ha egy nő és ennyi férfi sokáig együtt vannak,szeretik,tisztelik egymást,stb...Volt már több barátom is de csak rövid ideig,mindegyik csunyán kihasznált,átvert,elhagyott más lány miatt...Az osztályomban a lányoknak,sőt még a fiatalabb generációknak is már mindegyiknek van komoly kapcsolatuk csak én vagyok ilyen magányos szerencsétlen balfék...Az eddigi tapasztalataim alapján nekem a szerelem nem boldogságot jelent,hanem könnyeket és megalázást... :( Egy szóval fogalmam sincs róla hogy mi az a viszonzott szerelem.:((( De nem tudom miért,én mindig jó voltam a volt barátaimmal,és tiszteltem őket mégis csak megalázást kaptam tőlük. Már ugy érzem hogy soha sem lesz senkim,ha eddig nem találtam meg az igazit,nem is fogom eztán sem...talán ez az én sorsom... :(
2011. máj. 8. 16:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, de ugyanez a helyzet...
2011. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én mikor 17 voltam mindenki azt hajtogatta hogy majd hamarosan megtalálom az igazit, de már 19 vagyok és csak rosszabbodot a helyzet... :(
2011. máj. 8. 17:04
 3/28 anonim ***** válasza:

Létezik, én, csak nem vagyok már ezen kiakadva. Nekem nem volt még senkim, de jobb is, mert belerokkannék lelkileg ha ilyen kapcsolataim lettek volna...


Kicsit nyugodj le, próbálj meg egyedül is boldog lenni ha ez megy akkor szerintem hamarosan jön a szerelem is. Nekem sokat segítettek Horváth Zoltán meditációi és a személyiségfejlesztő könyvek. Ezeket tudom ajánlani. Ha érdekel meditációs cd írj. Mindegyik nagyon jó...


19/l

2011. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok, fél éve lett vége két éves kapcsolatomnak. Előtte is együtt voltam valakivel 7 hónapig, illetve másfél évig, de sosem éreztem azt, amit az utolsó kapcsolatomban, úgyhogy nincs miért aggódnod. Én azt szoktam mondani, hogy a kapcsolat minősége számít, és nem a "mennyisége", ergo együtt lehet egy pár 5 éve is, ha a négy fal között anyáznak egy-egy veszekedésnél, és legkevésbé sem tisztelik a párjukat. Az utolsó kapcsolatomban éreztem először azt, hogy milyen valakihez tartozni, hogy milyen az, amikor van kire számítani, amikor van kihez fordulni, van aki fogja a kezemet a nehéz időkben, stb. Véget ért, és nagyon fájt, de mostmár legalább elhiszem, hogy létezik! Nem csak szerelem, hanem feltétel nélküli tisztelet, alázat a másik iránt. Egyszer neked is eljön egy olyan kapcsolat az életedben, ami ha nem is életre szól, de segít hinned a szerelemben! :) Jelenleg ugyanabban a cipőben járok mint te, fél éve nincs senkim, és kezdem elveszíteni olykor a reményt. A baráti társaságomban mindenkinek akkor lett párja, mindenki akkor "ünnepelt", amikor én padlón voltam a szakítás miatt, így meg aztán végképp nem volt kellemes összetört szívvel nézni azt, ahogy mellettem mindenki boldog. Hidd el mindig van remény, egyszer téged is megtalál valaki, aki megérdemel téged!
2011. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Én 19 F vagyok... és velem a lányok csinálják ezt :)
2011. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

jaj ugyan már.

egyáltalán nem vagy sem balfék, sem szerencsétlen.

Csupán nem talál rád a szerelem.

De majd fog...:P

hidd el, pont akkor mikor a legkevésbé keresed:P

ha görcsösen keresed semmit sem fogsz találni...

Szal nyugi, és csak természetesen, mindig add önmagad, és jönni fog a dolog....arról azmeghogy csak kihasználtak pasifüggő...én pl egyetlen egyszer csaltam meg a barátnőmet, ha volt, és azt is részegen...szal ha eszemnél vagyok nem történik meg.

Ha gondolod segítek, hogy mik azok a jelek, amiből kiderül, hogy csak azt akarja a srác....

priviben....nem kötelező, de hidd el, hogy ismerem a haverjaimat...:P :D szal tudok egys...mást....:P

2011. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Nincs miért panaszkodnod, nekem 21 évesen volt először egy fél éves kapcsolatom, de a lány egy k.urva volt, nekem nem adta oda magát, mással pedig megcsalt, majd otthagyott.

Egy évvel később lett végre egy normális kapcsolatom, 8 hónapig tartott.


23/F

2011. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Csak 19 éves vagy:) Ilyen fiatalon nem érdemes aggódni ez miatt. Ne akarj magadnak kapcsolatot csak azért, mert másoknak is van.

Egyszer úgyis boldog leszel. Ne erőltesd, mert az ellenkezőjét fogod kapni:(

2011. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem az a gond hogy nem volt még kapcsolatom, hanem az hogy egy fiú sem tud belém szeretni, mindegyik csak szórakozik velem, de nem tudom miért... :(((
2011. máj. 8. 17:09
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet, hogy túl hamar engeded őket közel magadhoz?
2011. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!