Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még egy ilyen szerencsétlen lény a szerelemben mint én?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, de fogalmam sincs arrol hogy mi az ha egy nő és ennyi férfi sokáig együtt vannak,szeretik,tisztelik egymást,stb...Volt már több barátom is de csak rövid ideig,mindegyik csunyán kihasznált,átvert,elhagyott más lány miatt...Az osztályomban a lányoknak,sőt még a fiatalabb generációknak is már mindegyiknek van komoly kapcsolatuk csak én vagyok ilyen magányos szerencsétlen balfék...Az eddigi tapasztalataim alapján nekem a szerelem nem boldogságot jelent,hanem könnyeket és megalázást... :( Egy szóval fogalmam sincs róla hogy mi az a viszonzott szerelem.:((( De nem tudom miért,én mindig jó voltam a volt barátaimmal,és tiszteltem őket mégis csak megalázást kaptam tőlük. Már ugy érzem hogy soha sem lesz senkim,ha eddig nem találtam meg az igazit,nem is fogom eztán sem...talán ez az én sorsom... :(
2011. máj. 8. 16:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
ez az oldal az ilyen emberek gyűjtőháza! én sem kaptam sok jót a szerelemtől, eddig mindig csúnyán koppantam...
2011. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Hát tényleg hiányzik belőlem az a valami de nem jövök rá hogy mi... :( Szerintem elég szép csaj vagyok,sokan mondták már és emigy is probálok mindig jól viselkedni minden fiuhoz és öszinte lenni, de valahogy nem ezt kapom tölük vissza...
2011. máj. 8. 23:12
 23/28 anonim ***** válasza:
Bocs, de ahogy olvasom önkritikád az van. Nincs semmi baj veled, szép is vagy. Lehet hogy ez a baj????
2011. máj. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
én ugyan ebben a cipőben járok,csak velem a csajok csinálják ezt..de kegyetlen durván...volt már pár kapcsolatom,és mindíg az volt a baj hogy én annyi szeretetet törődést megadtam nekik,hogy megszokták és leszarták mert tudták annyira szeretem őket mindíg kapnak új esélyt,nem rég lett vége 5hónapos kapcsolatomnak,és olyanokat tett a lány velem,amit senkinek nem kívánok.most is ebben a percben is csak a magány van a fejemben,de bízok abban,hogy eljön az a lány akit nekem szántak,aki viszonozza azt a szeretetet,törődést,tiszteletet,megbecsülést amit én tudok adni...kár hogy eddig mindenki csak kihasználta és azóta is minden megbánás nélkül vígan éli az életét...kár hogy nem tudják mit tettek velem...
2011. máj. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
jah bocs előző vok, 19/f
2011. máj. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Hát önkritikám az van bőven, mert már egy nagy nullának érzem magam...
2011. máj. 9. 17:31
 27/28 anonim ***** válasza:
De valahol mégis hibázol. Nekem se kell olyan csaj akinek 60 sráccal volt már dolga. Megbízhatatlanok és nem érdemes időt és érzelmet rájuk fecsérelni. A vége úgy is az lesz, ami a másik 60-nak. Nem hagyom magam kihasználni és ezért nem is esek nagyot. Sőt ez a mai trend hogy a második találkozásnál már járni kell ez nekem valahogy nem jön be. Meg kell ismerni partnert és az nem 3 nap. Nem kell példának venni de szerintem ez egy komolyabb kapcsolathoz kell. Lehet hogy régi módi vagyok. Válogass a srácok közt és ne csak a külső legyen a legfontosabb, mert azt lehet változtatni de a belső valót hogy milyen mint ember azt nem lehet olyan könnyen. Üdv.
2011. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ment az emailedre válasz bocsi a késésért csak elfelejtettem a jelszavamat! :D
2011. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!