Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem kifizette a lányom...

A férjem kifizette a lányom tetoválását.15 éves. Nagyon dühös vagyok, szerintetek lézerrel lejön?

Figyelt kérdés
A lányom kitalálta, hogy tetoválást szeretne, én mondtam neki, hogy szó sem lehet róla, erre bepróbálkozott az apjánál, aki megengedte. Együtt mentek el egy tetováló szalonba, és megcsinálták neki, annak ellenére, hogy megtiltottam. Nincs bajom a tetoválással, de 18 éve kora előtt ne legyen neki. Ti mit csinálnátok a helyembe? Én a lézeres eltávolításra gondoltam, de még ahhoz is kell pár hét.

2012. júl. 11. 17:21
 31/95 anonim ***** válasza:
40%

#26


Hogy mered így becsmérelni ezt a nőt? 16 éves kis csitriként inkább fogd be azt a nagy szádat! Agyam eldobom...


23N

2012. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
60%

Nem becsméreltem, hanem elmondtam a véleményemet. Neked aztán már igazán illene tudnod a különbséget.


16/L

2012. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
36%

26-os

ismered te a kérdezőt? mert ha nem akkor tessék szépen befogni a kis szádat és nem becsmérelni olyan emberek nevelését, akikről semmit nem tudsz. lehet, hogy a kérdező ezerszer elmagyarázta a lányának a dolgot, és mint írta a férjével is megbeszélték, szóval fogd már vissza magad. attól, hogy te felfogod amit az anyád mond neked, még nem minden korodbeli tesz ugyanígy.


kérdező, szerintem hagyd a lányodat, úgyis rá fog jönni, hogy a nonfiguratív kézfejtetkó hülyeség, még csak nem is szép (pont ma láttam egyet az orvosnál) és csak gátol az életben.


18 éves lány 2 tetoválással

2012. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
81%

Én inkább azon lepődtem meg, hogy hogy lehet egy apa ennyire felelőtlen, el sem akarom hinni, függetlenül attól, hogy mennyire liberális vagy a kislánya mennyire tudja kenyérre kenni. Én a kérdező helyében a férjet téptem volna meg rendesen...:S

Az a baj a lézerrel, hogy én már láttam olyat, hogy egy-két év után már szinte nem látszott semmi, de olyat is, hogy elég csúnya lett az eltávolítás helyén.

Azt meg nekem ne mondja senki, hogy egy kézfejen lévő tetoválás nem bélyegez meg...

2012. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nézz át mindkettőjükön, idővel majd bocsánatot kérnek. Esetleg annyit közölj velük, hogy csalódtál bennük.

Ne tegyél semmit, ne vidd el lézereshez, már mindegy.

2012. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:

Ez és a Galaxy-s eset nem ugyanaz?

Csak szívatnak minket?

2012. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 A kérdező kommentje:

Mindenki válaszát köszönöm, még a 16 éves kislányét is.


De előtte elolvashatta volna a többi válaszomat is, ahol kifejtettem, hogy megbeszéltük a férjemmel, hogy ha betölti a 18-at minden további nélkül lehet tetoválása. Én megfelelően kommunikálok. Tény, nem a legjobb a kapcsolatunk, de már csak a gyerek miatt is igyekszünk rendbe hozni a dolgokat, és megbeszélni a problémáinkat. Ugyanis ő akadna ki a legjobban ha elválnánk, ahogy ezt már ki is jelentette.

Úgy gondolom mindkettő hibás, mert ahogy ti is mondtátok, elég nagy már ahhoz, hogy felmérje ezt a helyzetet, és rájöjjön, hogy gusztustalan volt, amiért kijátszott.

2012. júl. 11. 19:20
 38/95 anonim ***** válasza:
33%
Ezt teszi a média a mai fiatalokkal... 23 vagyok, de amikor 15 voltam, akkor még nem volt menő ilyen korban tetováltatni stb. Ráadásul egy teljesen jelentéktelen, közönséges tetkót csináltatott?:D Ez már annyira szánalmas, hogy vicces:D
2012. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
32%
A válaszoló 16éves lány meg egy nagy LOL!:D
2012. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
10%

26-os 16 éves kicsi lány! Mi jogon ítélkezel te hogy milyen anya a kérdező??? MAjd ha felnevelsz egy gyereket és tudod kezelni akkor dumálj! Attól hogy te olyan kedves és aranyos vagy, hogy nincs lázadó korszakod és mindenben hallgatsz a szüleidre, még más nem olyan. És ebben nem a szülő a hibás. 16-17 évesen én is keveredtem pl olyan társaságba, hogy amit addig az anyám felépített pár hónap alatt leomlott, nem a szülőt kell hibáztatni.....

Csak én időben rájöttem, hogy rossz úton haladok és bocsánatot kértem az addigi tetteimért...

2012. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!