Nektek hogyan esne?

Figyelt kérdés

Van két kisgyermekünk (1,5éves és 3,5éves) és a 3. babánkkal vagyok várandós (15.hét)

Nulla segítségem van, se nagyszülők, senki, se ovi.

Párom az elmúlt fél évben este 8 előtt nemigen jött haza, sokszor hétvégén sincs itthon.

Félévente egyszer elmegy 4 napra szerepjátszani.

Most is ott van. 19-re ígérte magát, telefont nem veszi fel.


Nekem olyan rosszul esik ez.

Én soha nem mehetek el, mert egyik kicsi, másik pici, nem hajlandó kettejükre vigyázni.

Most ne azzal gyertek, hogy minek a 3. baba, mert közösen szeretnénk.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy nektek is rosszul esne, hogy ilyenkor kivesz szabit, elmegy játszani és nem jön haza időben. Tudom, neki is jár a kikapcsolódás.

De nekem is járna, nem?

De nekem semmi lehetőségem erre.

Most mit tudok tenni?

Hétvégén is elmegy, mindkét napra, reggeltől, késő estig.

Annyira fáradt vagyok.


2012. jún. 14. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szülők száma a lényeg, hanem hogy milyen kapcsolatban vannak. Lehet úgy is jó példát mutatni, hogy külön élnek, de tisztelik egymást.
2012. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes, hogy egyébként szakítás párti vagyok, de olvasom itt a kommenteket és csak az jár a fejembe, hogy helyre tudnátok hozni. Megmagyarázni nem tudom, hogy miért, hiszen nem is ismerlek.
2012. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
82%
Épp most írtál le mindent. A mamája nevelte,neki nem kellett csinálni semmit.Ugyan ezt csinálja veled is.Neked nem volt apukád,illetve nem úgy viselkedett.Mint a férjed.Érzed az ismétlődést?Ezt a sorsot szánod a gyerekeidnek is? Valóban szükségük van apukára.Úgyhogy ideje tovább állnod és keresned egyet,mert nem az az apa,aki megcsinálja,hanem aki ott van mellette. Ideje lenne az ő érdeküket nézni és erőt venni magadon.Neked ez így jó,panaszkodsz kicsit aztán tartod tovább a hátad hogy jól bele lehessen törölni a lábát. Arra azért vigyázz,hogy később nehogy a gyerkeid is semmibe vegyenek (minta ismét) és egy megkeseredett nő legyél aki mindenki kapcája.
2012. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 A kérdező kommentje:

A 3,5 éves fiam délután 5-től egyfolytában az ablakban áll, várja az apját, napközben bármi van: majd apa megjavítja, apa megépíti, apa megcsinálja.

Hívjuk fel apát, kérdezzük meg, hogy mit csinál.

Este 8-kor: miért nem jött még apa haza, dolgozik, ugye?


Elfelejteni sem tudná, annyira szereti az apját. Amikor hazajön, a nyakába csüng szó szerint.


Elképzelni sem tudom, hogy hogyan élné meg, ha csak kéthetente látná a jövőben.


Este, bárilyen későn jön haza, megvárja a fiam, beszélgetnek, apja mesél neki.

2012. jún. 14. 22:29
 75/81 anonim ***** válasza:
74%
Nem muszáj kéthetente látnia, ha ti szét is mentek (amit nem fogtok,hisz nagyonis kényelmes neked így) megállapodhattok akár kétnaponkénti láthatásban is. Kíváncsi lennék, hogy ilyen esetben apa találna e időt találkozni hetente többször is a gyerekeivel, akik imádják őt.. A leírtak alapján nem hinném...
2012. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 A kérdező kommentje:

Most így jobban belegondolva, hatalmas hiba volt az, hogy a fiúnk velünk aludt a nagyágyban, míg a kishuga meg nem született.

Van szobája, van kiságya, de könyörgött, hogy az apja had aludjon vele. Így átköltözött a párom a fiam szobájába.


Én a lányommal alszom, ő a fiúnkkal.

Ha a párom át is jön, a fiúnk felkel és kéri, hogy menjen vissza az apja hozzá.

2012. jún. 14. 22:38
 77/81 A kérdező kommentje:

A párom mindig is fiút szeretett volna. Akármikor jön haza, a fiával mindig foglalkozik, ez tény. Legoznak, beszélgetnek.

Én biztos vagyok abban, ha mi szétmennénk, a fiúnkat el akarná vinni.

2012. jún. 14. 22:41
 78/81 anonim ***** válasza:
39%

Te jó ég... Gondolom, akkor házasélet kb. nuku...

Arra még nem gondoltál, hogy a párod kikapcsolódás címszóval csajozik? Ez megmagyarázza, miért nem veszi fel a telefont és tűnik el napokra.

Én a helyedben nyomozni kezdenék, szép óvatosan, hogy ne vegye észre (pl. mobiltelefon híváslista, sms-ek).

De ha nem is csal meg, akkor sem tűrném, hogy így elhanyagoljon. Megmondanám neki, hogy elég volt, ha azt akarja, hogy hozzámenj feleségül, kap mondjuk egy évet, hogy bebizonyítsa, tud áldozatot hozni érted, értetek. A minimum az, hogy meló után irány haza segíteni neked, és hétvégén legyen otthon, akkor majd elmehet félévente egyszer a szerepjátszós marhaságra. Ha nem tetszik neki, nincs esküvő.

A másik oldal viszont az, hogy meg kellene kérdezned tőle, miért nem szeret otthon lenni, és mit tehetnél, hogy ezen változtass. Nem lehetne mondjuk a gyerekeket egy közös gyerekszobába összeköltöztetni, hogy végre együtt alhassatok a pároddal?

2012. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
63%
Hú, kérdező, téged nagyon átvernek, hogy szépen mondjam. Szerintem tudod te, hogy ez nulla, nem kapcsolat, de inkább becsapod magadat. A férjed haverjai valószínűleg hülyére röhögik magukat rajtad. Meg a fél város. Persze te semmit nem tudsz, hisz ki van ez találva, hogy ne is tudhass.
2012. jún. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam kérdező a hozzászólásaidat, és nekem ez jön le:

Siránkozol milyen rossz neked, a párod semmibe néz, egy "cseléd" vagy, aztán mikor valaki leírja, hogy igen rossz neked, és próbálj meg változtatni, akkor meg elkezded védeni a vőlegényed! Hát ne siránkozz, ha nem teszel ellene semmit!!!

2012. jún. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!