Nektek hogyan esne?

Figyelt kérdés

Van két kisgyermekünk (1,5éves és 3,5éves) és a 3. babánkkal vagyok várandós (15.hét)

Nulla segítségem van, se nagyszülők, senki, se ovi.

Párom az elmúlt fél évben este 8 előtt nemigen jött haza, sokszor hétvégén sincs itthon.

Félévente egyszer elmegy 4 napra szerepjátszani.

Most is ott van. 19-re ígérte magát, telefont nem veszi fel.


Nekem olyan rosszul esik ez.

Én soha nem mehetek el, mert egyik kicsi, másik pici, nem hajlandó kettejükre vigyázni.

Most ne azzal gyertek, hogy minek a 3. baba, mert közösen szeretnénk.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy nektek is rosszul esne, hogy ilyenkor kivesz szabit, elmegy játszani és nem jön haza időben. Tudom, neki is jár a kikapcsolódás.

De nekem is járna, nem?

De nekem semmi lehetőségem erre.

Most mit tudok tenni?

Hétvégén is elmegy, mindkét napra, reggeltől, késő estig.

Annyira fáradt vagyok.


2012. jún. 14. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nincs garancia, de egy nemtörődöm apának (mivel az első kettő gyerekeddel sem törődött) egy haldokló kapcsolatban, ahol boldogtalan és magányos vagy nem vállalsz 3. gyereket nem????

Nem egy hűű de harmonikus kapcsolat ment tönkre 2 hónap alatt... Mint egy varázsütésre a második gyerek és a harmadikkal való teherbeesésed közötti időben.

Te magad írtad, hogy hogyan vélekedik rólad, mint nőről meg a gyerekeidről. És ennek ellenére, bevállalsz még egyet.

De tudod mit, szüld meg a 3. az, aztán még vagy kettőt. Mert ha ezt nem látod, amit itt mindenki próbál neked elmagyarázni akkor megérdemled ezt a sorsot. És ez nem rosszindulat. Úgy látszik neked ez az utad az életben.

2012. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
100%
Nincs garancia semmire, de ha már térdig állsz a szarban - már elnézést - akkor ne taposs tovább. Ha kilépsz belőle, akkor máris több esélyed van tiszta területre lépni. Ha tovább állsz benne, akkor viszont 100%, hogy elsüllyedsz benne.
2012. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 A kérdező kommentje:

Szerinted aki 3+ gyereket vállal, az miért vállalja?

Nem azért, mert szereti a gyerekeket és mindennél jobban vágyik rájuk?

Anyagi háttér, szakmai múlt, tudás azért van. Nem a semmire vállaltuk.


És mit gondolsz, ahol vannak gyerekek, ott évek múlva is olyan nagy a szerelem? Nem múlik el? Ideákban sem lehet gondolkodni, mert akkor az ember nem házasodik és gyermekeket sem vállal.

2012. jún. 14. 21:48
 54/81 anonim ***** válasza:
100%

Te most épp egy jó nagy ideában elmerülve készülsz az esküvőre...


Oké, összeházasodtok. Mi lesz 5, 10, 15 év múlva?


Mi értelmét látod a házasságnak, azon kívül, hogy válásnak fogják szakítás helyett hívni a rövidesen bekövetkező eseményt?

2012. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
100%

Abban senki sem kételkedik, hogy szeretitek a gyerekeket.


A kérdés az, hogy miben más a jelenlegi életed, mintha egyedül nevelnéd őket?

2012. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
86%

Tudod mit kérdező, ha te nem látod miről beszélünk, akkor légy így boldog.

Nem az a baj. hogy gyerekeid vannak, magad írtad mennyire szar, hogy a férjed elhanyagolja a családotokat, hogy minden fontosabb neki, mint te meg a gyerekeid. Erre szülöd halomra őket, elnézést a kifejezésért. És ha szerinted így oké, akkor meg ne panaszkodj. De nyilván szerinted sem oké a férjed hozzáállása, mert írtad, de most mégis minden rendben van, nem is értem annyi ellentmondást látok a dolgaidban.

Én leiratkozom erről a kérdésről, mert az érveket vagy nem tudod vagy nem akarod elfogadni.

Ezért, mivel ez eljut az agyadig: sok egészséget kívánok és remélem jön a 4. baba is!!! Menj hozz, ezt ki ne felejtsem.

2012. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
100%

"És mit gondolsz, ahol vannak gyerekek, ott évek múlva is olyan nagy a szerelem? Nem múlik el?"


Szerinted csak az a két véglet van, hogy halál szerelmes a pár, vagy le van szarva a másik?


Boldog vagy te így? Jó a jelelegi helyzet neked? Szeretnél a mostani helyzetbe "bebetonozódni"?

2012. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad évek múltán is elmúlhat a szerelem, de akkor már az a pár NEM VÁLLAL KÖZÖSEN gyereket. Egyszerű vagy kérdező, mint az ék...sajnos....
2012. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 A kérdező kommentje:

Írtátok, hogy neki ez a helyzet kényelmes, neki jó ez a hátország.

Akkor miért akarna akár 5-10 év múlva változtatni ezen?

Család, nyugalom, gyerekek.

Legfeljebb férejár majd kef..ni, de nem hiszem, hogy újra akarná kezdeni az életét.


Nekem ebben mi a jó? Igazán nekem ő fontos, nekem már úgysem lesz más kapcsolatom 2-3 gyerekkel. Ha az útjaink elválnak, akkor én nem fogok más férfivel kezdeni, mert már nem vágyok új kapcsolatra.

Szeretem a megszokottat, a biztonságot.

Ha kicsivel több figyelmet kapnék jelenleg, akkor semmi bajom nem lenne. De lehet, hogy most a hormonjaim miatt is látom ennyire siralmasnak a helyzetemet.


Nem mondtam, hogy nem segít mostanában. Tereget, porszívóz, hétvégén néha főz, szeret főzni.

2012. jún. 14. 21:57
 60/81 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem várd meg míg végetér ez a szerepkátékos izé, aztán ültesd le kérd meg, hogy hallgasson végig, és mondd el neki, hogy már nem vagy biztos ebben a kapcsolatban. Ő folyton eljár, te folyton egyedül vagy, neked ez így nem jó. Mondd meg neki, hogy nem akarod letiltani a szórakozásáról, de szeretnéd ha több időt töltene veled és a gyerekekkel. Mondd meg, hogy hiányoznak a közös programok, az együtt töltött idő. Magányos vagy és szomorú.
2012. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!