Nektek hogyan esne?

Figyelt kérdés

Van két kisgyermekünk (1,5éves és 3,5éves) és a 3. babánkkal vagyok várandós (15.hét)

Nulla segítségem van, se nagyszülők, senki, se ovi.

Párom az elmúlt fél évben este 8 előtt nemigen jött haza, sokszor hétvégén sincs itthon.

Félévente egyszer elmegy 4 napra szerepjátszani.

Most is ott van. 19-re ígérte magát, telefont nem veszi fel.


Nekem olyan rosszul esik ez.

Én soha nem mehetek el, mert egyik kicsi, másik pici, nem hajlandó kettejükre vigyázni.

Most ne azzal gyertek, hogy minek a 3. baba, mert közösen szeretnénk.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy nektek is rosszul esne, hogy ilyenkor kivesz szabit, elmegy játszani és nem jön haza időben. Tudom, neki is jár a kikapcsolódás.

De nekem is járna, nem?

De nekem semmi lehetőségem erre.

Most mit tudok tenni?

Hétvégén is elmegy, mindkét napra, reggeltől, késő estig.

Annyira fáradt vagyok.


2012. jún. 14. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, elmentem két órára X helyre, addig vigyázz a gyerekekre. Ajtó becsuk.


Így.

2012. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
57%
Sajnállak,hogy ilyen hülye válaszokat kaptál eddig.Az én véleményem az,hogy nagyon önző a párod.A feleség nem robot,hanem ember,akinek ugyanúgy,mint neki-aki lehet,hogy a stresszes munkája miatt engedi meg magának ezt a szórakozást,hogy feltöltődjön-jár a pihenés, mert kiéghet, ha szünetmentesen, mókuskerékszerűen csinálja mindig ugyanazt, mégha ez a szeretteivel való törődést jelenti is.
2012. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudjuk leírni, mit tegyél. Nem ismerjük a férjedet, azt sem, hogy lehetne hatni rá. De ha ő is ennyire akart 3. gyereket, akkor miért mentél bele szó nélkül? Azt kellett volna mondanod, hogy majd akkor, ha a 2-vel normálisan foglalkozik, mert szerinted mit csinálsz majd, amikor a pici üvölt, a 2 kicsi meg az idegeiden ugrál? Sőt, akkor szerinted a kedves férjed mennyit fog pihenni otthon? Még ennyit sem lesz otthon. Hatni ott még talán tudtál volna, ami előtt terhes lettél. Most már sehogy, késő bánat, te vállaltad.
2012. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
74%

Lepasszolod a gyerekeket (ha más nincs, bébiszitternek) és elmenetek valahová kettesben beszélgetni.


Ha semmi nem változik akkor megmondod neki hétfőn hogy szerdán 6-ra mész kozmetikushoz/fodrászhoz/moziba mindegy. Ha nem ér haza, hívsz bébiszittert és megmondod neki hogy mennyibe kerül. Ha így sem ér haza csak magadra és a gyerekekre főzöl és mosol.


OFF: a GYED maximális összege 106.000, hogy kapsz ennél többet?

2012. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:

Két gyerek mellett alig dolgozott. Napi 5-6 órát. Fél éve változott a helyzet.

Kértem, mondtam neki szépen, amit itt leírtam, de őt nem érdekli ezek szerint. Most hívott, hogy "megcsúszott az idővel, majd jön"

mégcsak bocsánatot sem kér ilyenkor

Nem tudok lelépni, mert a 15hós kislányomat mindig baleset éri, pedig csak fürödni megyek el esténként, ha már itthon van. Arra a 10 percre sem képes vigyázni rá. Azt mondta, hogy a nőket így találták ki, ő férfi, imádja a gyerekeit, de ő nem tudna napi 24-ben velük lenni, megőrülne.

De mindent megvesz nekik és mindenkinek dicsekszik velük.

Énmeg most este is tök rosszul vagyok, mindjárt hányok

És már előre rosszul vagyok a hétvégétől

Kocsi híján egyébként sem megyünk soha sehova, csak itt a környéken sétálunk.

2012. jún. 14. 19:47
 16/81 A kérdező kommentje:

családi 26.600ft

két gyerek adókedvezménye: 20.000ft

gyedem: 89.000ft

2012. jún. 14. 19:49
 17/81 anonim ***** válasza:
86%

Ha jól értem, akkor te hallgatólagosan beleegyeztél már pár éve a házicseléd szerepébe, míg neki csak dicsekedni és vásárolni kell a gyerekeknek.

Úgymond írtatok egy képzeletbeli szerződést, aminek a teljesítése a harmadik gyerek (is), majd évekkel az "aláírás" után sérelmezed az általad aláírt kötelezettségeket.

2012. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg vagyok győződve, hogy a férjed hozzád és a gyermekeihez való hozzáállása nem fél éven belül változott egy orbitálisat. Abban is biztos vagyok, hogy sem az első, sem a második gyermekkel nem foglalkozott (mint ezt magad is írtad, hogy csak vásárol nekik ebből áll a szeretete)

Ergo a férjed ilyen ember, mindig is ilyen vot, így gondolkodott az első két gyerekednél is (hiszen még a 3. kint sincs-sok egészséget) és az első két gyerek irányába tanúsított viselkedéséből szűrted le azt amit írtál.

ENNEK ELLENÉRE te belementél egy 3. babába is. Nemhogy belementél hanem KÖZÖSEN AKARTAD vele együtt. Miről is van szó??? Hisz már az első két gyerek példáján nagyon jól tudtad, hogy magadnak szülöd.

2012. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de ha minden ötletet, tanácsot visszadobsz minek jössz ide kérdezni?


Menj el horgászni, fogd ki az aranyhalat és kívánj 3-at.....

2012. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
100%

Én is büszkélkedek az unokatesóm gyerekeivel, meg látogatásnál alkalmanként 15 percet játszom velük. Viszont ettől még nem vagyok szülő. Fotókat mutogatni és sztorikat mesélni nem túl megterhelő.

Meg hetente negyed órát bohóckodni a gyerekekkel se. Ha betegek vagy feneket kell törölni, akkor az unokatesóm ugrik, nem én. (Mondjuk ebben az esetben nincs is elvárva, mert nem az én gyerekeim, ahogy ő is csak mesélni fog az enyémekről, de nem ő fog szenvedni velük.)

2012. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!