Nektek hogyan esne?

Figyelt kérdés

Van két kisgyermekünk (1,5éves és 3,5éves) és a 3. babánkkal vagyok várandós (15.hét)

Nulla segítségem van, se nagyszülők, senki, se ovi.

Párom az elmúlt fél évben este 8 előtt nemigen jött haza, sokszor hétvégén sincs itthon.

Félévente egyszer elmegy 4 napra szerepjátszani.

Most is ott van. 19-re ígérte magát, telefont nem veszi fel.


Nekem olyan rosszul esik ez.

Én soha nem mehetek el, mert egyik kicsi, másik pici, nem hajlandó kettejükre vigyázni.

Most ne azzal gyertek, hogy minek a 3. baba, mert közösen szeretnénk.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy nektek is rosszul esne, hogy ilyenkor kivesz szabit, elmegy játszani és nem jön haza időben. Tudom, neki is jár a kikapcsolódás.

De nekem is járna, nem?

De nekem semmi lehetőségem erre.

Most mit tudok tenni?

Hétvégén is elmegy, mindkét napra, reggeltől, késő estig.

Annyira fáradt vagyok.


2012. jún. 14. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:

Nekem nem a két gyerek a sok, sőt nem is a 3. baba várása, hanem az ilyen húzásai.

Nekem miért nem lehetnek ilyen húzásaim??????

Egyébként magasabb a végzettségem, képzettségem, mint neki, szóval nem érzem, hogy alá kerültem, csak visszaél azzal, hogy nem jön haza én meg nem tudok ezzel mit kezdeni. De, néha ilyenkor shoppingolok magamnak egy-két ruhát a netről.

De nem gondolom, hogy ez megoldás.

Most akar elvenni.:DDDDDD

2012. jún. 14. 19:55
 22/81 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem, anyailag nem álltok szarul.


Bébiszitter? Akár napközben is, amíg a férjed dolgozik.

2012. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
100%

Ő opportunistább, te meg ebben az esetben kitörölheted a végzettségeddel, sajnos a diploma nem vigyáz a gyerekre.

Mondom ezt szintén diplomás anyukaként.


Mondjuk a smiley-k túlzott használata kezdi azt a hatást kelteni, hogy kamukérdéssel van dolgunk...

2012. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az lesz, csak én tényleg szeretek nagyon a gyerekeimmel lenni, a 3,5 éves sem véletlen nem ovis.

Szóval tényleg nem ők "zavarnak", hanem a párom ilyen húzásai.

El akar venni, velem akarja leélni az életét, de lelép a barátaival, amikor RÁ vágynék, hogy beszélgessünk, hogy együtt legyünk, hogy pihenjünk EGYÜTT.

2012. jún. 14. 20:00
 25/81 anonim ***** válasza:
100%
Többen is mondták már, fogd meg magad és mikor apuka otthon van, lépj le. Máshogy nem tudsz elszabadulni ha már saját h*lyeségedből még egy gyerek kell. Menj el sétálni egyedül vagy tudom is én, ami jól esik, az apuka, ha valóban szereti a gyerekeit, arra a fél- egy órára ott fog maradni, és miután te szépen felfrissültél visszakocogsz, és szépen elbeszélgettek a kis húzásairól. Ne hagyd magad, mert életed végéig el fog "taposni". Az övé is a gyerek. Ő IS AKARTA. Akkor tegyen is érte. Hajrá.
2012. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 A kérdező kommentje:
A smile-k enyhe gúnyosságra, saját magam kinevetésére utalnak.
2012. jún. 14. 20:01
 27/81 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy te ebben a házasságban?

Ahogy nézem, itt nem is az a gond, hogy hány gyerek van, hanem, hogy gyerekektől függetlenül tojik a fejedre. Tényleg erre vágysz a következő évtizedekben?

2012. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
81%

27nek igaza van,

az egy dolog, hogy te ennyi gyereket szültél neki , ami a személyes megítélésem szerint nem kellett volna a nem túl családcentrikus páromnak,


de, hogy hozzá is menj?? Pont nem érdekled se te, se a gyerekeitek. Sajnos én így látom.

2012. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy szeret, fontos vagyok neki.

Olyan, mintha direkt akarna itthon tudni, gyerekekkel körbevéve, nehogy más kikezdjen velem.

Jól hangzik, hogy "házas, kisgyerekekkel, feleséggel, jó háttérrel". Neki ez tetszik, csak szabadságra is vágyik.

Én soha nem jártam diszkóba, sehova, én mindig szerettem itthon ülni, nem ez a gond, hanem, hogy szükségem lenne rá.

És ezt már mondtam neki, mégis változatlan a helyzet.

Én biztonságra, családra, gyerekekre vágyom, nem az a kilengő típus vagyok.

Egyébként jó ember. Nem iszik, nem dohányzik, semmi ilyesmi.

Csak egy kicsit több törődésre vágynék.

2012. jún. 14. 20:13
 30/81 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem lesz jó. Most még nem nagy dolog, de 10 évvel később nagyon eleged lesz abból hogy 1. nem foglalkozik a gyerekekkel 2. rád sem szakít időt nem vagytok soha kettesen a párkapcsolatotok gyakorlatilag megszünt a gyerekek mellett 3. mindig mindent neked kell csinálnod, ne magadnak szülj gyereket hanem kettőtöknek. Állj a sarkadra, még most, mert a 3. gyerek után már jogosan kérdezné hogy miért nem előbb szoltál.
2012. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!