Nektek hogyan esne?

Figyelt kérdés

Van két kisgyermekünk (1,5éves és 3,5éves) és a 3. babánkkal vagyok várandós (15.hét)

Nulla segítségem van, se nagyszülők, senki, se ovi.

Párom az elmúlt fél évben este 8 előtt nemigen jött haza, sokszor hétvégén sincs itthon.

Félévente egyszer elmegy 4 napra szerepjátszani.

Most is ott van. 19-re ígérte magát, telefont nem veszi fel.


Nekem olyan rosszul esik ez.

Én soha nem mehetek el, mert egyik kicsi, másik pici, nem hajlandó kettejükre vigyázni.

Most ne azzal gyertek, hogy minek a 3. baba, mert közösen szeretnénk.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy nektek is rosszul esne, hogy ilyenkor kivesz szabit, elmegy játszani és nem jön haza időben. Tudom, neki is jár a kikapcsolódás.

De nekem is járna, nem?

De nekem semmi lehetőségem erre.

Most mit tudok tenni?

Hétvégén is elmegy, mindkét napra, reggeltől, késő estig.

Annyira fáradt vagyok.


2012. jún. 14. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják kapcsolaton belüli magánynak. Én nem kötném magam hozzá hivatalosan is.
2012. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
81%
Hova megy hétvégén?
2012. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 A kérdező kommentje:
4 napos szerepjáték.
2012. jún. 14. 21:01
 44/81 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: hogy látod magatokat 10 év múlva, ha megpróbálod objektíven nézni?

Erre fontos lenne tudni a válaszod.

2012. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
81%

És egyébként hova mászkál, ha ez a 4 napos fél évente van, de hétvégente sincs otthon és este 8 előtt nem ér haza?

Ez a szerepjáték olyan alternatív valóság féle lehet, sosem értettem, de nagyon el tudnak merülni benne az emberek.

2012. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy 10 év múlva együtt leszünk.

Egyébként valószínű, hogy az is gond, hogy amikor megismerkedtünk én a MOM parknál dolgoztam egy elit irodában. Ő még egyetemista volt. Számtalanszor elém jött, tetszett neki a kiskosztümös 30'-as csini nő.

Aztán egy évre rá terveztük, hogy szeretnénk babát. Elsőre sikerült. Utána kistestvért is szerettünk volna kis korkülönbséggel és egyikünk sem 20 éves, nem szerettünk volna évekkel később. Így lett egyből a 2. baba. Mivel olyan aranyosak, imádjuk - ő is szereti a maga módján, így gondoltuk, hogy jó lenne mégegy baba. Most itt tartunk.

Szóval én évek óta nem dolgozom, ő mostmár igen, és tetszik neki a pörgés, a munka, a csinos nők.

Énmeg bekerültem ebbe a körbe, amit a gyerekek miatt nem bánok, de társkapcsolatilag igen.

Visszamenni egyébként sem tudnék, mert felszámolás alá került a cég. Szóval a jövőt nézve nehéz dolgom lesz, független, hogy jó a szakmám, azért már nem dolgozok immár 4 éve. Jó a gyedem, most jó pénzt kapok. De igen, félek egy kicsit a jövőtől, hogy hogy fogok majd anno vissztérni a munka világába. És igen, kiszolgáltatott leszek, akkor már igazán.


Hétköznap azért nem jön haza, mert inkább dolgozik, mert itthon nem tud pihenni.

Hétvégén is be-bemegy néha vagy ilyen, olyan dolga van, amit hétköznap nem tud elintézni. Vagy pl. fák napja volt és felügyelte a munkát.

2012. jún. 14. 21:34
 47/81 anonim ***** válasza:
100%

30as éveiben egy nőnek 3. gyereket vállalni azért mert "olyan aranyosak" főleg egy döglődő kapcsolatban, több mint felelőtlenség az én véleményem alapján...

Egy másik 30as nő

2012. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 A kérdező kommentje:

De mi a garancia, hogy egy jól működő kapcsolat nem megy tönkre pár év múlva?

Nagy a szerelem, mégis félre kef...élnek.


semmire nincs garancia.


A gyerekeim legalább egymásnak lesznek, fontosnak tartom a testvért, lehet azért mert nekem nemigen van testvérem (14év van közöttünk, olyan, mintha nem is lenne)


Ha annyira döglődik szerinted, akkor miért akar feleségül venni, pont most?

2012. jún. 14. 21:42
 49/81 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szomorú történet. Mondjuk sok különbséget nem látok abban, hogy együtt vagy külön éltek. A gyerekekkel mindenképp foglalkozna (legalábbis a dicsekvés és a vásárlás külön fedél alatt is megy). A különbség talán abban lenne, hogy hol alszik éjjel.

Rosszul látom?

2012. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
100%

Azért akar, mert valószínűleg érzi az elégedetlenkedésedet. Ezzel egy időre ismét betömi a szádat, te továbbra is csendben otthon maradsz, gyereket nevelsz, főzöl, takarítasz, biztosítod neki a hátországot. Neki ez így kényelmes.

A házasság a nők elkussoltatásának a civilizált módja ilyen esetben...

2012. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!