Nektek hogyan esne?

Figyelt kérdés

Van két kisgyermekünk (1,5éves és 3,5éves) és a 3. babánkkal vagyok várandós (15.hét)

Nulla segítségem van, se nagyszülők, senki, se ovi.

Párom az elmúlt fél évben este 8 előtt nemigen jött haza, sokszor hétvégén sincs itthon.

Félévente egyszer elmegy 4 napra szerepjátszani.

Most is ott van. 19-re ígérte magát, telefont nem veszi fel.


Nekem olyan rosszul esik ez.

Én soha nem mehetek el, mert egyik kicsi, másik pici, nem hajlandó kettejükre vigyázni.

Most ne azzal gyertek, hogy minek a 3. baba, mert közösen szeretnénk.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy nektek is rosszul esne, hogy ilyenkor kivesz szabit, elmegy játszani és nem jön haza időben. Tudom, neki is jár a kikapcsolódás.

De nekem is járna, nem?

De nekem semmi lehetőségem erre.

Most mit tudok tenni?

Hétvégén is elmegy, mindkét napra, reggeltől, késő estig.

Annyira fáradt vagyok.


2012. jún. 14. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
100%
Mintegy mellékesen attól, hogy valaki nem iszik és nem dohányzik még nem szükségszerűen jó ember....
2012. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 A kérdező kommentje:

Sok nehézséget csináltunk együtt végig, bajban nagyon jól együttműködünk.

Volt az első babánknál egy komoly műtét csecsemőkorában, intenzív osztály... Volt munkanélküliség, éhezés, családi botrány, .....

mindent túléltünk, akkor nagyon össze tudtunk fogni, utólag nézve elképesztő dolgokon vagyunk túl.

és most, amikor jobb lehetne, vágynék rá.

2012. jún. 14. 20:17
 33/81 anonim ***** válasza:
97%
Az a fickó,aki képes arra, hogy a gyerekei helyett idióta szerepjátékokkal szórakozzon,és a barátokat és minden mást nálatok fontosabbnak ítéljen,nem nőtt még fel. Itt te vagy az ő anyukája is, azt hiszem. Végre a fejére kéne már koppintani,nem? Biztos anyukája mindent megengedett neki,ezért nincsen benne empátia irányodban.Nála a család,úgy tűnik,egy, az ő biztonságát jelentő háttérintézmény.Na, meg kellene értetned vele,hogy nem ő a világ közepe.
2012. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
82%

Azért mert valami jó volt a múltban egyáltalán nem garancia arra, hogy a jövőben is jó lesz...

És amennyire én meg tudom ítélni egyáltalán nem a harmonikus jólműködő család irányába haladtok. El akar venni. Akármi akármit mond itt, úgyis hozzámész. Nyilván, patt helyzetben vagy valamelyest, nem nagyon tehetsz mást. Hacsak anyukádék nem nagyon gazdagok és hajlandó segíteni.

Ott vagy gondolom huszonévesen, 3 gyerekkel, valószínűleg egy leszállóágban lévő kapcsolatban és hozzá kell menned, mert mit is tehetnél.

Én így látom a helyzeted.

2012. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
100%

Mondani bármit lehet. Figyu, szeretlek, kérdező! (Na, jó ember vagyok?)


Úgy tűnik, hogy ő mostanra kifulladt és már nincs az a hajtóerő irántad, ami régen volt. Ez nem tudom mióta van így, de a leírásod alapján neki jó. Lehet villogni a családdal, ezért elég, ha néha betömi a szádat néhány szép szóval.

Te tevőlegesen nem teszel semmit a helyzet ellen, úgyhogy ez vagy maradni fog, vagy rosszabbodik.


Az ő szemszögéből:

"Van egy nő otthon, aki a társadalmilag elvárt családmodellt fenntartja nekem. Néha nyihog, ilyenkor néhány hízelgő szóval elhallgattatom, más következménye úgysincs. Én meg élhetem az életem, mint Marci Hevesen. Miért is akarnék változtatni ezen?"

2012. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
100%
Ti hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? Szerintem (a kommentjeidet végigolvasva)nem fog változni a párod, mert ő úgy érzi, hogy neki ez jár. Kicsit Te többet teszel ezért a kapcsolatért és családért, mint a párod. Az meg, hogy szeret téged otthon tudni, háát, akár elgondolkodtató is lehet. Nem jársz sehová, nem hallasz semmit, nem beszélsz senkivel..Vigyázz, mert évek múltán feleségből házvezetőnő leszel.
2012. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 A kérdező kommentje:

5 éve.

36 és 34

2012. jún. 14. 20:37
 38/81 anonim ***** válasza:
70%

kérdező, ne aggódj, valószínűleg a férjed jól érzi magát. Én is voltam ilyen helyzetben, nem is ilyan rég. Osztálytali volt és úgy volt, hogy este 9re hazajön. Hát nem, hívtam és mondta, hogy még átmetnek valami gyerekkori helyre bulizni. Hát, én olyan ideg voltam!! Még két napig ezt hallgatta. Utána négyesben az én barátaimmal elmentünk vacszni. Nagyon jó volt.

szóval, neked nincs olyan barátnőd, testvéred, akivel el tudnál menni akár egy moziba vagy máshová?


más: ne akkor vágyj a férjeddel együtt lenni, amikor tudod, hogy neki programja van

2012. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 A kérdező kommentje:

Nem komprumisszunkész. Most jött haza, nem veszekedtem, csak kértem, hogy szombat, vasárnap csak délbe menjen el este 9-ig. Nem, nem hajlandó, már reggel el fog menni.

Ő ki akar kapcsolódni, neki ez jár-ezt mondja.


Csakhogy ha hétvégén sem vagyunk együtt, utána megint jön egy hét énmeg teljesen egyedül vagyok mindvégig.


Nincs senki, akivel el tudnánk menni együtt. Segítség nincs, nagyszülők nem segítenek, nem unokáznak.

2012. jún. 14. 20:54
 40/81 anonim ***** válasza:
59%
Nem könnyű tanácsot adni így, hogy csak leírsz ide pár infót és pl. nem tudjuk a párod hogyan gondolkodik, mit mond erről. Annyi mindenen múlik...
2012. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!