Nektek hogyan esne?

Figyelt kérdés

Van két kisgyermekünk (1,5éves és 3,5éves) és a 3. babánkkal vagyok várandós (15.hét)

Nulla segítségem van, se nagyszülők, senki, se ovi.

Párom az elmúlt fél évben este 8 előtt nemigen jött haza, sokszor hétvégén sincs itthon.

Félévente egyszer elmegy 4 napra szerepjátszani.

Most is ott van. 19-re ígérte magát, telefont nem veszi fel.


Nekem olyan rosszul esik ez.

Én soha nem mehetek el, mert egyik kicsi, másik pici, nem hajlandó kettejükre vigyázni.

Most ne azzal gyertek, hogy minek a 3. baba, mert közösen szeretnénk.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy nektek is rosszul esne, hogy ilyenkor kivesz szabit, elmegy játszani és nem jön haza időben. Tudom, neki is jár a kikapcsolódás.

De nekem is járna, nem?

De nekem semmi lehetőségem erre.

Most mit tudok tenni?

Hétvégén is elmegy, mindkét napra, reggeltől, késő estig.

Annyira fáradt vagyok.


2012. jún. 14. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,hogy ezt mondom,de aki hagyja,az meg is érdemli.Állj a sarkadra.
2012. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
100%
Neki is ki kell venni a részét a munkából,mert az ő gyerekei is.
2012. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:
Mégis hogyan? Kérlek írj példákat.
2012. jún. 14. 19:32
 4/81 anonim ***** válasza:
95%

Na de ez most komoly????


Vállalsz 3. gyereket, mert közösen szeretnétek, közben arra panaszkodsz, hogy már a kettőtől is mennyire fáradt vagy meg, hogy kikapcsolódásra vágysz..

Tudod mi a megoldás? Vállalj vagy még kettőt, mert közösen szeretnétek akkor biztos nem leszel se fáradt meg több időd is lesz magadra.


A gyerek ilyen, a 3 gyerek meg még ilyenebb.. se időd, se energiád. Nem tetszik ne vállalj HÁROM gyereket 5 éven belül.

Mivel te nem dolgozol (nyilván így van jól, hisz gyermeket nevelsz), a párod gondolom keresztre feszül, hogy kenyeret tegyen az asztalotokra ezért nem ér haza 8 előtt.

2012. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de én nem tudlak sajnálni! Elfogadtad, hogy ilyen, nem teszel semmit ellene, és még egy babát vállaltál, mert úgy döntöttetek. Akkor ne sírj, vagy elfogadod, vagy teszel ellene. Bár ahogy elnézem nem fogsz semmit tenni, csak siránkozni. Te is ugyanolyan hibás vagy ebben, mint ő, mert elnézed, és valamilyen szinten cselédet csináltál magadból.
2012. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:

Nem ingyen vagyok itthon, 125 e ft-ot kapok.

Dolgozik, de nem siet haza, mert fáradt és itthon nem tud pihenni.

Szabit nem vesz ki miattunk, fél év alatt egy napot sem.

Nem a két gyerektől vagyok fáradt, hanem a két gyerektől és a terhességtől.

Két gyerekkel semmi bajom nem volt.

2012. jún. 14. 19:36
 7/81 A kérdező kommentje:
Nem kértem, hogy sajnáljatok, hanem írjátok le konkrétan, hogy hogyan érjem el, hogy ne így viselkedjen.
2012. jún. 14. 19:37
 8/81 anonim ***** válasza:
100%
Igen neked is jár (járna)pihenés ,kikapcsolodás.Mondd el a férjednek amit ide leirtál,probáld megértetni vele.
2012. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, kérd meg rá. Kérd, ne utasítsd és elvárd. Az nem működik. A kérés sem mindig. Akkor neki kell futni újra.
2012. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
90%

Amikor csak a két gyermeked volt rohant haza?? Minden szabadidejét veled töltötte? Ugye, hogy nem. Hiszen nem változik egy férfi teljesen meg pár hónap alatt. ENNEK ELLENÉRE, ismervén a fennálló körülményeket vállaltál még egy gyereket, mert közösen szeretnétek.

Ne haragudj, de egyáltalán nem értelek.

2012. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!