Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya ilyen feltétellel akar...

Anya ilyen feltétellel akar adni nekem zsebpénzt. Szerintetek elfogadjam?

Figyelt kérdés

Ha kb havonta kérek pénzt pl egy felsőre vagy kozmetikai cuccra, akkor azt mondja, hogy vegyem meg a saját pénzemből. Ez évente 10000 ft, amit szülinapomra-karácsonyra kapok keresztaputól. Amikor elmegyünk együtt vásárolni ruhát és még van ebből a pénzemből, akkor nekem kell kifizetnem. Márciusban vettem 1 pulcsit meg egy gatyát, és már nincs is semmi a 10.000-ből. Szeretnék venni magamnak 1-2 pólót, mert csak 2 db pólóm van tavalyról, de nincs pénzem, ő meg nem ad... Sokszor tamponra lopnom kell pénzt, mert nem ad, szerinte a saját pénzemből kell fizetnem.(tehát kiveszem a tárcájából a pénzt, fel se tűnik neki...)


Felvetettem, hogy mi lenne, ha kapnék zsebpénzt, és akkor az úgy tök jó lenne... Erre ő mondta, hogy jó, de akkor abból kell megoldanom az egész napi kajálásomat, mert nem ehetek majd az itthoni ebédből, meg ebből vegyem meg a sampont, szappant, stb-t... Erre adna nekem havonta 10.000Ft-ot.


Szerintetek elfogadjam? Ha nem eszek 1-2 hétig, vagy csak nagyon keveset, akkor tudok majd venni 1-2 felsőt. De így meg csak 2 van, ami nagyon gáz lesz melegebb időbe...


17/L


2012. márc. 29. 18:12
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Diákmelót amúgy keresek, kb minden bp-i szövetkezetnél tag vagyok, kb naponta hívogatom őket vagy bemegyek, de mindig olyan meló van, ami nekem nem jó a suli miatt... Ráadásul időm is alig van, heti 1x ülök le gépezni pl :(
2012. márc. 29. 18:13
 2/48 A kérdező kommentje:
Ráadásul anya telebeszélte már apa fejét is, így ő se ad nekem pénzt..
2012. márc. 29. 18:16
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem ehetsz az ebédből? Ne haragudj de hihetetlen milyen anyukád van...
2012. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Pedig sose költöttem olyan húdesokat, csak akkor veszek pl új gatyát, ha a másik már kiszakadt. Mondjuk márciusban kb 1 hónapig jártam kiszakadt gatyában.. :S
2012. márc. 29. 18:16
 5/48 A kérdező kommentje:
Csinált már ilyet. Nem dolgozik, beült a konyhába, olvasott, keresztrejtvényt fejtett, és nem engedte, hogy egyek belőle
2012. márc. 29. 18:17
 6/48 anonim ***** válasza:
20%
Én azt mondjuk nem hiszem el,hogy nem ehetnél az ebédből.
2012. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
78%
bocs,már válaszoltál
2012. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
88%

Ez most ugye vicc?

Na jó, ez költői kérdés volt.


Hát nem semmi anyukád van. Alap, hogy a gyerekemet etetném, ruházám, tisztálkodási szerekkel ellátnám és valamennyi zsebpénzt is adnék neki. Minden feltétel nélkül.

2012. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálatok se a tv a hibás az tuti! Megkérdezhetem,hogy hányan vagytok a családban,és milyen az anyagi helyzetetek?
2012. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy nem veszi meg az egészségügyi dolgaidat?

Ha nem túloztad el a dolgokat akkor nagyon szemétleletlen anyád van.


Az én anyum sem igazán vett nekem ruhákat de ezen felül mindent.

2012. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!