Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egy bankszámlaszámmal...

A párom egy bankszámlaszámmal lepett meg szerintetek elfogadjam?

Figyelt kérdés

A párom (1,5 honapja járunk) azt mondta hétfőn menjünk be a bankba és nyit nekem egy bankba egy bankszámlát amire tesz nekem pár százezret és azt mondta " Költsem amire akarom" sajnos sokat dolgozik viszont ha együtt vagyunk mindent meg add nekem és foglalkozik velem tehát jó vele lenni :) Aszthisszem szeret :)

Szerintetek illik ilyen ajándékot elfogadni ?


2010. dec. 25. 14:50
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
én 19 éves vagyok a párom szintén 19 éves. És az én nevemre nyitnánk a számlát mert neki már van.
2010. dec. 25. 14:51
 2/39 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok :D Ez ki maradt :)
2010. dec. 25. 14:51
 3/39 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, nem te követelted ki, nem a pénzéért vagy vele, és ajándékba adta. Szerintem illik elfogadni.
2010. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
61%

Ha igazán szereted akkor fogadd el.

Tudod azzal is meg lehet bántani egy embert, hogy nem fogadjuk el amit ad.

Sok boldogságot, és boldog karácsonyt Nektek!

2010. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%

Hát másfél hónap után én bármennyire is szeretem az illetőt, nem fogadnék el több százezres pénzösszeget, csak úgy.. Persze ez én vagyok:) Akkor már inkább azt mondanám - ha mindenképp ennyit akar költeni rám - hogy utazzunk el valahova ketten pár napra. (De ezt is kicsit hosszabb idő után..)

Ha ekkora ajándékot kapnék, mint ez a bankszámla, akkor nagyon lekötelezve érezném magam, főleg, hogy nem tudom viszonozni.. másrészt pedig úgy érezném, kihasználom őt.

2010. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
szerintem fogadd el, mert akkor mindjárt lesz miből venni egy helyesírási szótárt...
2010. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:54


Teljesen egyet értek vele. Szebben én sem tudtam volna leírni. :)

2010. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Mivel foglakozik a fiúd (párodnak 1,5 hónap után túlzás nevezni) hogy 19 évesen már tud adni pár százezer forintot? Én asszem nem fogadnám el, úgy érezném, ezzel valahogy meg akar vásárolni, és később fel fogja emlegetni.
2010. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Utolso:

én is ezt akartam irni!!

2010. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
77%
Vagyis a 14:59esnek akartam irni!!
2010. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!