Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egy bankszámlaszámmal...

A párom egy bankszámlaszámmal lepett meg szerintetek elfogadjam?

Figyelt kérdés

A párom (1,5 honapja járunk) azt mondta hétfőn menjünk be a bankba és nyit nekem egy bankba egy bankszámlát amire tesz nekem pár százezret és azt mondta " Költsem amire akarom" sajnos sokat dolgozik viszont ha együtt vagyunk mindent meg add nekem és foglalkozik velem tehát jó vele lenni :) Aszthisszem szeret :)

Szerintetek illik ilyen ajándékot elfogadni ?


2010. dec. 25. 14:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
képzelem mennyire rossz kedved lesz tőle, már bocs...
2010. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Ez nagyon vicces!

Mi a fenének kérdezted meg, hogy elfogadd-e? Kaptál egy-két olyan választ, hogy fogadd el, és vagy 2 tucat olyat, hogy ő nem fogadná el, nem volna helyes elfogadnod. Ezután közlöd, hogy elfogadod. Akkor meg mért voltál kíváncsi más véleményekre?

2010. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Minnél többet fogadsz el,annál többet kell sz.pjál!!!

Szép vagy nem mondom...

2010. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

A Koraszülöttmentőkkel kapcsolatban mondom, kérdező, hogy nem szeret gondolni senki arra a szörnyűségre, hogy ilyenre egyáltalán szükség van, és mindenkinek összeszorul a szíve. De te megoldod annyival, hogy elhessegeted a gondolataidat, homokba dugod a fejed, és hagyod, hogy a pasid olyasmit vegyen neked halomra, amire semmi szükséged nincs. Tudod, ha mindenki így gondolkodna, nem lenne Koraszülöttmentő (vagy bármi), és senki nem segítene senkin. Szerintem is ennyi felesleges kidobni való pénzzel inkább valami jótékonyságon törjétek a fejteket, vagy legaláébb egy részével támogathatnátok valakit.

Nem akarok papolni erről, sosem teszem, én is csak nagyon kevéssel tudok segíteni, és csak így az ünnepekkor, de valahol nagyon dühítő, hogy morálisan egyáltalán nem okoz neked problémát az a szituáció, amiben vagy. És igen: akkor miért kérdeztél? Egyértelmű, hogy tojsz a véleményünkre. Fejben már el is költötted azt a rengeteg pénzt kacatra.


Morálisan ingoványos vagy, hogy az Üvegtigrisből idézzek.

Kérdésedre egyenesen válaszolva: nem, nem illik ilyesmit elfogadni, mert ebben van egy csomó dolog, ami nem helyes. Persze ha nem érzed így, akkor süketelhetünk. És nekem amúgy mindegy is, csak tényleg legalább annyi eszetek lenne a 19 éves fejetekben, hogy legalább három forintot valami normális helyre tennétek belőle.

Ha még ez se működik, akkor tényleg súlyos a baj...

2010. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
szerintem Te csak a pénze miatt vagy vele....
2010. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Na mi lett?

Elfogadtad?

Hétfő este van... kinyottak a bankok. (már be is zártak) :D


A pénzmosásról meg annyit, hogy úgy valósulhat meg, hogy megnyitja a te nevedre a bankszámlát, ráteszi a 200ezret... (vagy utaltatja) ... fogalmad sem lesz honnan jön, milyen címmel... lehet adóköteles jövedelem lesz, amit aztán majd neked kell leadóznod... de nem lesz majd miből, mert te a 200ezerből kapsz majd 10ezret, ő meg elkéri a 190ezret, mondván, hogy meggondolta magát, és már nem szeret... szevasz.


Aztán majd még lehet a maffia is rád száll, ha piszkos a pénz.


Na de a te dolgod. Majd azért írd meg mi történt.

2010. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Igen. Utolsó tul sok filmet nézzel :)
2010. dec. 27. 18:34
 38/39 anonim ***** válasza:
Meg akar téged vásárolni tudat alatt. Úgy van vele, hogy így nehezebben lépsz le. És ez így is lesz, ha elfogadtad. Amikor majd szakítanál, eszedbe jut, hogy lekötelezett téged jó előre. Hacsak vissza nem tudod adni neki a pénzt, rabja leszel. És ha visszaadod is, ott lesz egy jó adag lelkiismeret furdalás. Amúgy aranyos srác lehet, ő se tudja, milyen rosszat tesz ezzel. Mert te innen kezdve rabnak fogod érezni magad - szintén tudat alatt. Ne fogadd el, de ezért ne szakítsatok. Biztos, hogy nagyon szeret téged, de meg kell tanulnia, hogy az embereket nem lehet megvásárolni - akit igen, azt nem érdemes.
2011. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Önbecsülésed megmaradt??
2011. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!