Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadjam a meghívást?

Elfogadjam a meghívást?

Figyelt kérdés

Augusztus végén a gólyatáborban összejöttem egy fiúval.

Meghívott, hogy utazzak el vele és a családjával az őszi szünetben egy hétre.

Két dolog miatt vagyok bizonytalan.

Az egyik, hogy még fiatal a kapcsolatunk, a másik, hogy félek a családja reakciójától.


2010. okt. 6. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én sem tanácsolnám : még nem is ismeritek egymást, hogyan tölthetnél a családjával együtt 1 hetet?!...


A fiút is alig ismered, a családját meg egyáltalán nem!


Én a helyedben nem mennék...

2010. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te erzed... en nem tudom. hova mennetek? ki fizeti az utat? a csaladjat gondolom mar megkerdezte, h mit szolnak hozza, es ha nem teteszett volna nekik akkor a fiu nem hivott volna, szoval a csalad reakciojatol sztem ne felj.
2010. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én simán elmennék. Legalább megismered a családját, 1 hétig összelesztek zárva, szóval hamar összefogsz velük barátkozni. Nincs ebben semmi, hogy nem régóta vagytok együtt... fiatal vagy még, én azt mondom, menj nyugodtan.
2010. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A családja tudja, sőt állítólag örülnének is.

DE. Spanyolországba mennénk a saját tengerparti villájukba a saját repülőgépükkel, nekem nem kéne semmit fizetni. Ergo kőgazdagok. Én meg a szüleimmel élek egy 3 szobás panelban.

Na ezért félek, mert nem tudom, hogyan viszonyulnának hozzám.

2010. okt. 6. 23:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó.te szegény vagy ő gazdag,ennek nincs sok jövője,de ha a fiu tudja akkor talán,bár a család nem hiszem,hogy díjazná...
2010. okt. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kapcsolatotoknak gyakorlatilag nincs jovoje mert ti ket kulonbozo vilagban eltek es ez eleg nagy akadaly, DE probald meg , veszteni nem vesztesz, csak legyel onmagad, mert ha masnak adod ki magad elobb-utobb boldogtalan leszel, ugy erzed majd magad mint egy kalitkaba zart madar.
2010. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, feltétlenül menj el :) Biztosan nagyon jó lesz. Legalább meglátod hogy hogyan bánnak veled. Vagy éreztetik, hogy hálásnak kell lenned, vagy nem, és nagyon kedvesek lesznek. Legalább már most kiderül hogy mi a helyzet.


Ne zavarjon hogy szegényebb vagy. Csak arra figyelj, hogy ha vége a kapcsolatnak, magadat el tudd tartani, vagyis ne függj a pasitól. A többi nem számít. Vagyis tanulj, legyen állásod. Ennyi. A többit ha ő finanszírozza, akkor örülj neki.


Amit adnak, el kell fogadni, ha ütnek el kell szaladni :) bölcs tanács, fogadd meg! :)


32/N

2010. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én elmennék:D Ha nem mész el lehet úgy gondolja van barátod,és őt már el is felejtetted.De te tudod.
2010. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te érzed. De jó eséllyel megbánnád, miután elindult a karaván...
2010. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Spanyolországba?
2010. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!