Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egy bankszámlaszámmal...

A párom egy bankszámlaszámmal lepett meg szerintetek elfogadjam?

Figyelt kérdés

A párom (1,5 honapja járunk) azt mondta hétfőn menjünk be a bankba és nyit nekem egy bankba egy bankszámlát amire tesz nekem pár százezret és azt mondta " Költsem amire akarom" sajnos sokat dolgozik viszont ha együtt vagyunk mindent meg add nekem és foglalkozik velem tehát jó vele lenni :) Aszthisszem szeret :)

Szerintetek illik ilyen ajándékot elfogadni ?


2010. dec. 25. 14:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
88%

Még hosszabb együttlét után sem fogadnék el ekkora összeget,mert kitartottnak éreznem magam.

A másik dolog,amit megkérdőjeleznék: Honnan van ennyi pénze? Ha 19 éves,akkor csak egy éve dolgozik. Akármilyen jól keres,nem tud félretenni százezereket. Vagy tiszteségtelen módon szerzi a pénzt,vagy a szüleitől.

Érdemes ezen is elgondolkodnod.

2010. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

mindenféle rosszindulat nélkül,nekem gyanús,hogy 19évesen bankszámlát nyít egy olyan ember akivel 1.5hónapja járok együtt.megy egyáltalán,hogy pár 100ezret befizet...:-S

elgondolkodnék...

nem fogadnám el!!!

2010. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hónap után semmiképp nem fogadnám el. Nem félnék attól, hogy ezzel megbántom, lehet ezt úgy adagolni, hogy érthető és egyenes legyen. Felhoznám, hogy én nem szeretnék az ő pénzéből magamra költeni (de ha a kérdezőnek ez morálisan nem probléma, akkor más a szitu), inkább költsük valamilyen közös programra... Még kicsit talán megalázónak is érezném, hogy ilyet akar adni... De ez csak én vagyok. Az viszont tuti, hogy a te morális értékrendedtől függ, hogy ez neked oké-e. Én kínosnak érezném, hogy kié a pénz, honnan hiányzik, hogy hogy jövök ahhoz, hogy más százezreit költsem... Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak.

Bár szerintem van benned vívódás, ha feltetted ezt a kérdést.

2010. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
ja...és miből???15:07-es voltam.
2010. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennek pénzmosás szaga van...

az ember nem ad pár százezer forintot csak úgy valakinek, főleg nem másfél hónap után. De még 10ezret sem...

Persze, ha milliomos akkor más kérdés... de szerintem még akkor is ez inkább megalázó, mint kedves...


Szerintem utasítsd el és mondd azt, hogy nagyon szivesen elköltöd vele kettesben ezt a pénzt, ezért nem kell bankszámlát nyisson neked.

2010. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem fogadd el. És lepd meg a párod egy utazással vagy egy vacsorával.
2010. dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek én sem fogadnám el a fent leírtak miatt.

Rosszul érezném magam amiatt is,hogy sosem tudnám viszonozni neki(bár tudom nem ezen múllik a szerelem)nem szeretek úgy kapni,hogy nem adok...

Nameg 1hónap után ekkora ajándékot?Elég furcsa számomra is.

Úgy érezném mintha meg akarná venni a szerelmem:S

De Te tudod,az is érthető ha elfogadod,csak ne kerülj emiatt bajba...

2010. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Hát azt hogy mibböl van a pénze pontosan nemtudom de elég gazdag srác aszthisszem a szüleitől örökölte a pénzét. De idáig a kapcsolatunkban nem volt a pénznek különösebben szerepe max anyi hogy ö hivott meg dolgokra , de aszthisszem ezt igy illik kezdetben. Még azzal indokolta ezt az ajándékon kivül hogy szeretné a kapcsolatunkat egy szintel feljebb emelni. Hát nemtudom még mindig várok válaszokat mert még nem döntötem el mert ugye a bank is hétfön nyit addig meg ráérek még eldönteni.
2010. dec. 25. 15:14
 19/39 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem hisszen hogy pénzmosás lenne bár ehezz anyira nem értek , mert ugye ha pénzmosás lenne akkor neki mi haszna lenne abból hogyha én esetleg elköltöm a pénzt ? az neki mért lenne jó ? :D De nem ilyen srácnak ismerem , tiszteségesnek tünik :)
2010. dec. 25. 15:17
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
hát nem attól lesz felsőbb szinten a kapcsolatotok, hogy kitart a pasid. főleg olyan pénzzel, amiért valószínűleg nem ő dolgozott meg. én nem fogadnám el.
2010. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!