Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Annyira szeretn...

Mit csináljak? Annyira szeretném? Elfogadjam, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok pénteken lesz a szalagavatóm.

Nem megyek sminkeshez meg semmi, magamnak csinálom meg. fodrászhoz megyek persze. El szerettem volna menni szép körmöt csináltatni magamnak, már bejelentkeztem 2hete a csajhoz. És ma barátom nem ugortt apámnak valamiben és apám azzal akar bosszut állni RAJTAM, hogy nem ad pénzt a körmösre és nem enged el.o.O

Barátom tudj hogy szeretnék elmenni, és felajánlotta hogy szivesen kifizeti nekem... de visszautasitottam, de nem törödik bele aztmondja ragaszkodik hozzá, az az én napom lesz, és ez az egyik ajándéka lenne akkor nekem, azt akarja hogy jól érezzem magam a bőrömbe...nemtudom elfogadjam-e


2010. dec. 8. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Minek kell megcsináltatni a körmöd? Felesleges pénzkidobás.
2010. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

büszke lehetsz a párodra:)

ezekből, amiket leírtál tényleg szívesen kifizetné neked, fogadd el:)

2010. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
fogadd el, tök rendes a párod. :)
2010. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el. Utána meg bánhatja apud, hogy rajtad tőltötte ki a dühét. És majd rájön, hogy milyen rendes barátod van, annak ellenére, hogy nem ugrott neki egyből.
2010. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

de olyan csövesnek érzem magam:S

és apám balhézni fog hogy a barátomhoz mentem csórni pénzt a körmeimre:S ebből balhé lenne, ebből csak rosszul jöhetek ki.

nagyon szeretném, de nem szabad:(

meg drága 4-5ezer forint, nem akarok adós maradni neki

2010. dec. 8. 20:43
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a problémád, hogy pénzt kapsz a barátodtól, akkor persze fogadd el. Ilyen egy párkapcsolat. Adunk dolgokat egymásnak.


Persze érdemes lenne azonban átbeszélned apukáddal a dolgot, mikor már lenyugodott. Vigyázz, hogy ne bántsd meg. Te ismered, hogy rosszul esne-e neki.


Egyébként pedig nem a körömtől leszel szép, hanem attól, hogy boldog vagy, az meg csak akkor működik, ha békében vagy a szeretteiddel.

2010. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el kölcsönbe. Aztán ha lesz pénzed, visszaadod neki.
2010. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
fogadd el nyugodtan. Maximum legközelebb elhívod cserébe moziba
2010. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fogadd el! :)
2010. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én most a saját véleményem mondom, én inkább sminkeshez mennék, mint körmöshöz. Inkább az arcom legyen szépen kisminkelve, mint a körmeim legyenek szépek. Az a legtöbb képen talán nem is fog látszani... De az arcod, mindenki azt fogja nézni.


A kérdésre válaszolva: szerintem elfogadhatod egyébként a pénzt.

2010. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!