Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Annyira szeretn...

Mit csináljak? Annyira szeretném? Elfogadjam, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok pénteken lesz a szalagavatóm.

Nem megyek sminkeshez meg semmi, magamnak csinálom meg. fodrászhoz megyek persze. El szerettem volna menni szép körmöt csináltatni magamnak, már bejelentkeztem 2hete a csajhoz. És ma barátom nem ugortt apámnak valamiben és apám azzal akar bosszut állni RAJTAM, hogy nem ad pénzt a körmösre és nem enged el.o.O

Barátom tudj hogy szeretnék elmenni, és felajánlotta hogy szivesen kifizeti nekem... de visszautasitottam, de nem törödik bele aztmondja ragaszkodik hozzá, az az én napom lesz, és ez az egyik ajándéka lenne akkor nekem, azt akarja hogy jól érezzem magam a bőrömbe...nemtudom elfogadjam-e


2010. dec. 8. 20:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
fogadd el! nagyon rendes barátod van :) Örülhetsz neki! :)
2010. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ennyit elfogadhatsz.
2010. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A helyedben az apád meghívóján spórolnám meg a tartozásomat:>
2010. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nem maradsz neki adós,mivel írtad h. ez lenne az egyik ajándék számodra: D Szerintem is fogadd el..:) tényleg rendes tőle,apukádnak meg mondod,hogy a barátnőd csinálta meg otthon,úgyse tudja -.-

Ennyit igazán megérdemelsz te is: D

2010. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fogadd csak el! De csak ha apukád tényleg annyira megkötötte magát. Nem lehet, hogy csak első haragjában mondta ezt és végül csak elenged? Ha nem, akkor nyugodtan fogadd el a pénzt a barátodtól, rendes tőle.
2010. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

5 éve mikor a párommal összejöttünk ő neki volt több pénze. Minden héten pizzát rendelt, feltöltötte a telóm, kifizette a fodrászt. Néha úgy éreztem ez milyen sok, nem kellene elfogadni, gáz stb... Azt mondta azért adta mert van neki és szeret. Most már együtt lakunk és neki sokkal kevesebb a fizetése, és én is kifizetek neki mindent, amit szeretne megveszem neki , közösnek tartom a pénzt amit keresek.És tudod miért? Mert akkor ő is megadott mindent, és tudom ha majd megint én leszek lent ő pedig fönt, ugyan úgy számíthatok rá. Szóval nyugodtan fogadd el a pénzt és menj el csináltasd meg.Nekem is van és nagyon szeretem hogy mindig szép, nem törik le, nem hajlik hátra mint a sajátom.

23/N

2010. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!