Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadjam ezt az ajánlatot?...

Elfogadjam ezt az ajánlatot? Jól jönne nekünk is, nekik is

Figyelt kérdés

Ez az előző kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Gondoltam megosztom egy másik dilemmámat.

Az apa hétvégén tett egy elég jó ajánlatot:

Beköltözhetünk a házba, csak lássuk el a gyerekeket. Ezért fizetne is napi 6ezret. Jelenleg napi kettő az apanázsom.

Ő kapott egy nagyon jó álláslehetőséget, aminek az a hátránya, hogy három hét után öt napot tudna itthon tölteni. Szüksége lenne a pénzre, a lakáshitel miatt. Viszont nem tudom, a kisfiú szempontjából jó ötlet lenne-e? Három gyerekkel lennék itt, a férjem eljár dolgozni.

A nagymamának az az ötlete, hogy ő elvinné a kislányt, de ez ellen tiltakozom, mert mégiscsak testvérek, bár tűz és víz mindkettő. Mint viselkedésben, de még kinézetben is.

Anyagilag és lakásügyileg ez nekünk nagyon megérné, viszont miután nagyon megszerettem a gyerekeket, félek, hogy könnyen átlényegülhetek a szemükben anyukává. Hiszem amit eddig az apjuk csinált (vacsora, fürdetés, altatás) az is rám kerül.

Tudom jól hogy a fiú boldog lenne, de félek, hogy ezzel már átlépünk egy határt.


2012. márc. 14. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sztm. vállald el...

A kisfiú hamar fel fog nőni, és megérti ki-kivel van..

2012. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem meg a kisfiú még jobban fog ragaszkodni hozzád

én nem merném elvállalni, nem az én gyerekem, viszont egy ilyen szituációban lassan kb azzá válna

2012. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

elvállalhatod,de 2 dolgot kell észbetartanod.

1.ha elvállalod,akkor az sok-sokévre szól. tehát tartanod kell a gyerekekkel a kapcsolatot amig fel nem nőnek.Nem veszthetnek el még egy "anyát"

2. folyamatosan emlékeztetni kellőket az anyjukra és az apjukra.Rajzoljanak az apjuknak,beszéljenek telefonon, beszélj róla minden nap. Tudniuk kell,hogy ki az apjuk.

2012. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek kérdező?
2015. ápr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!