Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elfogadjam az ajánlatot? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjam az ajánlatot? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Teljesen megvagyok illetődve és lepődve, mivel ma megkérte váratlanul a barátom a kezemet. Őszintén köpni, nyelni nem tudtam, annyira váratlanul ért a dolog. :) Nem kérdéses, hogy szeretem, jó vele, de mégsem tudom mit válaszoljak?!

Nem gondoltam volna, hogy 22 évesen megkérik a kezem.

Ti mit csinálnátok?


Még annyit hozzáfűznék: még tanulok, és jövőre 1 évre kimegyek külföldre. Ezt Ő is tudja, és el is fogadta....


2009. dec. 19. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha tényleg tiszta szívből szeretitek egymást,akkor szerintem ez nem kérdéses. Különben is az eljegyzés az még nem halálosan komoly dolog. Én a helyedben igent mondanék,ne az legyen az akadály,hogy Te még tanulsz stb. Külföldre meg mehetne veled,nem? :) Amúgy gratulálok! :) 21/L
2009. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
És el is akar venni a közeljövőben (mondjuk egy éven belül) vagy még évekig jegyben fogtok járni? Mert nem mindegy. Bár én nagyon nem vagyok híve a jegyben járásnak. Ha megkérné s kezem a barátom, akkor vegyen is. Irány az anyakönyvvezető, aki 3 hónapra ad időpontot és rendezzük is le :D 21 L
2009. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
és ha valakivel megismerkedtek egy év alatt? hát ha nem mennél külföldre egyből igent mondanék de így meg gondolandó.egy év az hosszú idő.
2009. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát ezt a válasz nem idegenből kéne megkapnod, mondhatni a kérdés felesleges. De nem támadni akarlak. Csak azt akarom mondani,hogy erre a választ egyedül csak te tudhatod. Én igent mondanék bár 19 éves vagyok és most kezdtem az egyetemet, de tudom h nagyon szeretem a párom és ő is engem (ő 22). Szerintem onnan lehet tudni h eljött-e az igazi, h csak azt a kicsattanó szerelmet érzel és nem gondolkodsz egyetlen válaszon sem. Az is lehetséges, hogy csak jegyben jártok egy darabig, mondjuk amig befejezed a tanulmányaid, összeköltöztök, az az kipróbáljátok egymást, hisz lakva ismerkedik az ember. A válasz csak is te tudhatod.
2009. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy eljegyzés még nem esküvő. Ha tényleg szereted akkor nincs min gondolkodni, az élet majd megoldja a többit. Kb. egy év múlva mész küldöldre. Addig annyi minden történhet, lehet hogy mégsem mész, a barátod pedig már a férjed lesz, vagy mentek mindketten... Akármi lehet. Amúgy meg ne idegenektől kérjél tanácsot, úgyis a Te döntésed. 22 évesen még ráérsz. Én mondjuk csak akkor mondanék igent, ha tudom, hogy hamarosan tényleg össze is házasodunk, mi az eljegyzés után már kértük is az időpontot, utána elkezdtük szervezni a lakodalmat, stb. és kb. 8 hónapra rá volt az esküvőnk. Én úgy nem járnék még jegyben kb. éveket, hogy nem tudom mi lesz...
2009. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kíváncsi voltam, ki mit csinálna a helyemben.

Utolsó: Úgy értettem a jövőre, hogy 2010. aug. végétől mennék.

Hogy a párom tudna-e jönni, ez egy jó kérdés. Anyagilag biztos megterhelő lenne mindenkinek. Úgy, majd meglátjuk.

2009. dec. 19. 19:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Grat hozzá, ha szereted és minden okés akkor mi a bibi? 22 évesen már nem vagy 'fiatal'. Tedd amit jónak érzel, és amitől a jövőd jobb lesz.
2009. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Az egy éves külföldi kintléttel azért vigyázz, mert bár én nem voltam eljegyezve az exemmel mikor kijöttem külföldre, mégse maradtunk együtt. lehet hogy nem volt nagy a szerelem köztünk és azért lett vége, nálatok pedig még csak erősebbé teszi a dolgot, de kalkuláld bele, hogy ha már most feltetted a kérdést, akkor vszinü nem vagy biztos magadban... azzal én is egyetértek, hogy ha eljött az igazi nagy szerelmed, akkor ezen a kérdésen nem vacilálnál, hanem gondolkodás nélkül igent mondassz!
2009. dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
gratulállok! :) szerintem fogadd el! 22 éves korban pont ideális, és akár azt is lehetne, hogy eggyüt mentek ki külföldre! ott jobban megismernétek egymást, és megtudnátok milyen, ha eggyüt laktok....igen, az mindenképpen jó lenne ha egy kicsit össze költöznétek esküvőre, mert sokszor csakházasság után derül ki, mikor már kész az új, szép lakás, hogy milyen is valójában! sok sikert! remélem elfogadod, és boldogok lesztek! :)
2009. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
NE! Mond neki,hogy várjátok meg,hogy befejezd a sulit és majd ha visszajöttél az egy éves külföldről akkor összeházasodtok. Abban reménykedik,hogy nem mész majd külföldre hanem inkább az esküvőt választod. Ha szereted szeretni fogod később is.
2009. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!