Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlatot kaptam, hogy egy...

Ajánlatot kaptam, hogy egy tatto szalonban dolgozzam. Eltasítottam. Buta vagyok, ugye?

Figyelt kérdés
Nem most volt a dolog, de néha ahogy visszagondolok, tök butaság volt elutasítani egy ilyen ajánlatot. Csak azért mondtam nemet, mert lahet valaki "fura" helyre kérhette volna, olyat pedig nem válalnék soha... De hát egyszerűen el is utasíthattam volna az ilyen kéréseket, nem? Ahh, hülye vagyok!
2011. júl. 29. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg az vagy.
2011. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem hivod fel oket es mondod azt, hogy meggondoltad magad? Hatha megfontolnak a felveteledet. En nem szeretem a tetovalasokat, de nem ertem, hogy egy ilyen szalon miert lenne furcsa hely. A tetkosok is ugyanolyan emberek. Nem csinalnak az ilyen szalonban semmilyen illegalis dolgot.
2011. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tartott vissza, pedig tudtad a megoldást is. Késő bánat, talán még lehet felvennének.
2011. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Legközelebb kérdezd meg, hogy elutasíthatsz-e ilyen rendeléseket.
2011. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

esetleg egy farok környékére kért Pinokkió tetkóra gondoltál?... hogy lásd hogy nő Pinokkió orra? :D


Na azt megértem :D

2011. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem is jutott eszembe, hogy az ilyen kéréseket vissza is lehet utasítani, egyszerűen mindjárt egy fenék jelent meg a szemem előtt, na meg hogy más helyekre is szoktak tattot kérni a kliensek... És ez a gondolat visszahökkentett. Meg akkor még kiskorú is voltam, amikor kérdeztek. Csak szüleim mondták az embernek, hogy rajzolok, ő pedig gondolom szerette volna kátni a munkáimat, meg esélyt adni. Nem vagyok benne biztos, de sztem ment volna... De ez van. Még talán felkereshetném őket, nagybácsim ismerőse.
2011. júl. 29. 16:46
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak kezdeni kellene már magammal valamit, kell egy munka, a rajzot pedig szeretem is. Pinokkió-igen, ilyesmire gondoltam, hogy nem csinálnám :)
2011. júl. 29. 16:47
 8/13 Veky ***** válasza:
37%
Nem vagy hülye, csak buta. Miért nem vállalnád, ha egyszer fizetést kaptál volna érte?
2011. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, hogy vehettek volna fel, legalabbis hivatalosan. Tetovalni, meg rajzolgatni, az ket kulonbozo dolog.
2011. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát sztem nem hivatalosan :). Meg ugyis kell egy bizonyos idő, míg az ember belejön. Először állatbőrökön gyakorolva, aztán lehet csak emberen is, amikor már jól belejössz. Nagy felelősség az ilyesmi, ezért merném csak akkor csinálni, amikor már teljesen belejöttem. Persze mindig lehet ujat tanulni is, de nem szeretnék amatőrként belefongni ilyesmibe (láttam már elrontott munkákat).
2011. júl. 29. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!