Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlatot kaptam, hogy egy...

Ajánlatot kaptam, hogy egy tatto szalonban dolgozzam. Eltasítottam. Buta vagyok, ugye?

Figyelt kérdés
Nem most volt a dolog, de néha ahogy visszagondolok, tök butaság volt elutasítani egy ilyen ajánlatot. Csak azért mondtam nemet, mert lahet valaki "fura" helyre kérhette volna, olyat pedig nem válalnék soha... De hát egyszerűen el is utasíthattam volna az ilyen kéréseket, nem? Ahh, hülye vagyok!
2011. júl. 29. 16:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem egyszer már kiírtál egy kérdést amiben ugyanezt leírtad. Elvileg 15 évesen ajánlották fel azt a lehetőséget, nem? És most 22 körül vagy( ha jól emlékszem) Minek rágódsz még mindig ezen? Nem fogadtad el akkor és kész.

(Amúgy nem biztos hogy jól írtam mert nem emlékszem arra hogy pontosan mi is volt a korábbi kérdésed, lehet hogy összekeverem valaki máséval, ha ez van akkor bocsi )

2011. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Semmi baj, mindenki követ el hibákat, csak sokan nem ismerik be.


Ezen már ne törengj, majd lesz másik , még jobb munka, csak idő kérdése.


Inkább gondolj arra: mindennek megvan a maga oka. Így kellett lennie. Hogy miért? Majd évekkel később rádöbbensz!

2011. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha te tetted fel azt a kérdést, normális vagy, 7 éve rágódsz ezen? Lesznek még nagyobb dolgok is az életedben, akkor mit csinálsz?
2011. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!