Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom azt hiszi, hogy az én...

Anyósom azt hiszi, hogy az én gyerekm az Ő gyereke. Normális?

Figyelt kérdés
Ezerszer észrevettem már...és volt 1-2 "Fraud-i" elszólása is. Pl. -Gyere anyához, és ölbevette, vagy:Nézd anya mit főzött neked? Persze ő főzte,nem én. Vagy menjd oda apukádhoz, és odaadja a gyereket a férjének, azaz az apósomnak. Volt olyan, hogy egyik nap köhögött a gyerek, felhívta az ügyeletet, és úgy beszélt, hogy a "gyerekem" köhög, a "kisfiam" beteg...stb. Csak néztem. Mikor kérdőre vontam, akkor annyit mondott, hogy így könnyebb volt kifejeznie magát. Ma elvitte magához, hogy én kitudjak alaposan takarítani, de nem akarja visszaadni. Mondtam neki, hogy átsétálok a gyerekért. Erre azt mondta, hogy ne menjek, jól van ott a gyerek ahol van, és aludhatna ott is este. Nemet mondtam. A gyerek itthon fog aludni. Később megint felhívtam, hogy megyek érte, megint lebeszélt, vagy ha megyek vigyek pizsamát is a gyereknek, mert jobb volna ha ott aludna este. Miért?? Mert ő azt akarja. Ennyi. És most megszólt, mert a gyereknek köldökszösz volt a köldökében:-/ Ergo, nem tiszta a gyerek:-(
2012. febr. 6. 12:59
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
95%
Ez szörnyű!Szerintem az anyósnak valami mentális betegsége van.Ez egyáltalán nem normális.Nekem is mondta a mama valamikor hogy kislányom de sosem mondta hogy "nézd anya mit csinált neked" ez nagyon rossz.
2012. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
58%
SÜRGŐSEN HOZD EL A GYEREKEDET! EZ A NŐ BOLOND! NEHOGY BAJ LEGYEN A VÉGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
95%
hát tényleg elég "vicces" a helyzet. én a párom segítségét is kérném ebben a helyzetben. Nehogy már ő döntse el, hogy hol alszik a gyerek...
2012. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
88%
elhoztad a gyereket?
2012. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
75%

gyorsan hozd el addig amig ugy nem dönt a nagyi hogy elutazik a kicsivel,mert valami gonosz (Te) el akarod őt venni az anyjától...

megkattant,én nem hagynám kettesben vele többet,még baja esne a kicsinek

2012. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
92%
soha többet nem engedném, hogy elvigye, az biztos, hogy alaposan kiosztanám, tanulja meg hol a helye. Az ilyen képes arra, hogy a gyerekeidnek rosszat mondjon rólad. Hozd haza sürgősen!!
2012. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
konkrét hozd hazaa kicsit
2012. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Jaj! Ennyien válaszoltatok...hát köszönöm. Igen! Elhoztam, azért nem írtam, mert úton voltam érte. Most nem tudok írni, de este megpróbálok válaszolni mindenkinek a kérdésére!
2012. febr. 6. 14:36
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
lényeg hogy otthon van a kicsi veled már
2012. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Nem bolond:-) Legalábbis nem látom, hogy az lenne...van egy rettentő természete, egy igazi sárkány, egy terrorista, uralkodó, akarnok, alacsony "mitugrász", a faluban senki nem szereti, ő szerinte ezek az emberek irigyek, azért nem szeretik őket, mert ők gazdagok, mások meg nem azok. De én tudom, hogy nem irigyek hanem utálják. Ha ő bemegy az orvosi rendelőbe, tök mindegy mennyien vannak, ő nem várja ki a sort, ő ad egy 5ezrest az orvosnak, és bemegy. Vagy nem ad, de akkor is bemegy. Igen, ránk van telepedve, nagyon szeretne mindekit irányítani, ahogy eddig is tette a kis családjával (a férje 60 éves, de még mindig nem tud egyedül felöltzöni,csak az anyósommal)Nem akarom részletezni, nagyon nehéz eset, az biztos. Én nem hagyom magam, sok összetűzésem van emiatt vele. A férjem lassan kezd ébredezni az uralom alól. Mst kezdi megérteni, hogy a világ nem csak az ő házukból áll, az emberek nem az ő anyja uralma alatt születnek és halnak meg. És lassan kezd arra is rájönni, hogy az anyja milyen ember is valójában. Ha ezekbe a meccsekbe beleszól általában nekem ad igazat..sőt mindig. Most nem tud beleszólni, mert nincs itthon,így nem tudja, hogy már megint meccselek az anyjával a gyereken.

Tudjátok még van egy probléma, ami apróság, de engem nagyon bosszant: MINDIG csinál valamit a gyereken ha nála hagyjuk. Pl, bekrémezi, vagy megmossa a lábát, vagy kipiszkálja a fülét...stb. Tehát gondoskodik róla, ápolgatja, de engem k*rvára zavar. Már nem tudom, hogy amiatt zavar e , mert már zavar a jelenléte is, vagy ez normális dogolog, hogy zavar, hogy ő felűlír engem, és hiába van bekrémezve ő azért is bekrémezi. Hiába van kipucolva, ő azért is kipucolja. Csak hgy elmondhassa, hogy bekrémeztem! Kipucoltam! Nem tudom, hogy engem ez miért irritál ennyire. Meg tudnám pofozni olyankor, és üvöltei, hogy DE KI KÉRTE?????

2012. febr. 6. 15:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!