Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom azt hiszi, hogy az én...

Anyósom azt hiszi, hogy az én gyerekm az Ő gyereke. Normális?

Figyelt kérdés
Ezerszer észrevettem már...és volt 1-2 "Fraud-i" elszólása is. Pl. -Gyere anyához, és ölbevette, vagy:Nézd anya mit főzött neked? Persze ő főzte,nem én. Vagy menjd oda apukádhoz, és odaadja a gyereket a férjének, azaz az apósomnak. Volt olyan, hogy egyik nap köhögött a gyerek, felhívta az ügyeletet, és úgy beszélt, hogy a "gyerekem" köhög, a "kisfiam" beteg...stb. Csak néztem. Mikor kérdőre vontam, akkor annyit mondott, hogy így könnyebb volt kifejeznie magát. Ma elvitte magához, hogy én kitudjak alaposan takarítani, de nem akarja visszaadni. Mondtam neki, hogy átsétálok a gyerekért. Erre azt mondta, hogy ne menjek, jól van ott a gyerek ahol van, és aludhatna ott is este. Nemet mondtam. A gyerek itthon fog aludni. Később megint felhívtam, hogy megyek érte, megint lebeszélt, vagy ha megyek vigyek pizsamát is a gyereknek, mert jobb volna ha ott aludna este. Miért?? Mert ő azt akarja. Ennyi. És most megszólt, mert a gyereknek köldökszösz volt a köldökében:-/ Ergo, nem tiszta a gyerek:-(
2012. febr. 6. 12:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg nagyon beteges viselkedés. A férjed mit mond? Először is neki kellene beszélni a kedves mamával, hogy állítson magán, ha ez nem megy, én tuti nem vinném a közelébe a gyerekem, vagy legalábbis nem hagynám vele kettesben.
2012. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes.Nagyon gáz.....Én se nagyon engedném kettesbe a mamával.Mi az hogy nem viheted haza.Simán mennék érte és fognám a kicsit és vinném.Mi az hogy koszos!!!!!Ugyan már.Párod mit mond.Baszus de ki akadtam!!!!!Nekem is van 2 gyerekem ezt én nem tudnám lenyelni!!!!
2012. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Az anyósod "érdekes".

A férjed ebben a történetben hol van?

Szerintem menj a gyermekedért, ki tudsz takarítani vele is, ha mégsem... ,akkor is meg fogod oldani.

Egyedül is.

Ne éljétek az ő általa kitalált életet!

2012. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana megkérdezni tőle, hogy normális-e. Félek feltételezni, tudatosan csinálja. Magyarázd el neki ki is a gyereke.
2012. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Ő a Te gyermeked. Ha el akarod hozni, elhozod. Kész. Nem szoktam sem kérdezni sem nem hagyom lebeszélni magam ha a gyermekeimről van szó. Nem lehet, hogy hagytad magad irányítgatni néha és vérszemet kapott, hogy Ő lesz a főnök. Nem tudom csak kérdem. Miért Ő hívta a dokit? Ha meg anyának hívatja magát mindig javítsd ki mamára nyomatékosan. szülés előtt milyen viszonyban voltatok?
2012. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
beteges!!! Mennyi idős a gyerek?
2012. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg neki, hogy amíg nem normális, addig nem engeded a picit hozzá.

Ez a nő őrült. Ha ilyen történne velem, már az első alkalommal rászóltam volna, hogy mégis mit művel.

2012. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
86%

Anyósom gyereke az én gyerekem? Csak ha én csináltam neki...


A mamával az a baj, hogy nem kattant át a fejében, hogy ő nem a mama, hanem a nagymama! Nem beteges, nem kell tőle félteni a gyereket, annál inkább a saját önállóságotokat.


Nem lehet sértődés nélkül megoldani a helyzetet, hisz ő csak segíteni akar, meg nem teher, de igazán semmiség... viszont ezzel éri el, hogy teljesen rátoknőjön. Ha pedig kimondod, hogy lóf*szt mama, akkor te vagy a szar alak.


Igazából a gyerek apjának kellene ezt tisztázni, de ha eddig nem tette, ezután sem lesz könnyebb leválni anyuciról. Viszont minél tovább halogatja, annál nehezebb lesz.

2012. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan és határozottan rakd helyre az anyóst!!! Férjedet is hívd segítségül! Ne hagyd, hogy odáig fajuljon a hölgyemény viselkedése, hogy ellened nevelje a saját gyerekedet!
2012. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy ez nem normális. Lebeszélni meg ne hagyd magad.

Nem tudom, mitől könnyebb azt mondani, hogy a gyerekem, mint hogy unokám. Lehet, hogy nem szeret téged, nem tart elég jónak a fiának és az unokájának, ezért tudat alatt átveszi az anyai szerepet. Vagy csak egyszerűen elborult az agya.


De az tényleg jó kérdés, hogy párod mit gondol erről.

2012. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!