Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyósom?...

Miért csinálja ezt anyósom? Ez olyan lényeges lenne?

Figyelt kérdés

Minden pénteken fel hív ,hogy vagyunk ??:evel nincs is baj ők 240 km laknak tőlünk : Minden alkalomal megkérdezi,hogy mit főztem a héten ,napra pontosan el kell neki mondani. Már 2 éve vagyunk házasok még egyszer sem haltunk éhen..

A férjem szerint tőlünk veszi az ötlet ,hogy mit egyenek a héten. Én ezt nem tartom valószinünek..


2012. jan. 24. 13:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
pedig én is erre gondoltam...no meg unatkozhat amellett hogy félt
2012. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
szerintem ebben nincs semmi rossz. Nagymamám is mindig megkérdezi mit ebédelünk. Lehet szimplán csak érdekli, vagy tényleg innen merít ötletet.
2012. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Vagy ellenőrizget, hogy a fia kap -e rendesen főtt ételt naponta.
2012. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Hát ez nagyon idegesítő lehet! :S És mi van, ha azt mondod, hogy ezt-azt? :) Ám tényleg minden egyes pénteken 2 éve?? Tejóég! Mondd azt, hogy hát azt amit tavaj március második hetében! :D ááá nem tudom amúgy, engem is kikészítenek az olyan "állandó" kérdések, amik számomra nem olyan nagy horderejűek..na de 2 éven át. Lehet azt mondanám egyszerűen, hogy most nincs kedvem elmondani.
2012. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%
áá most látom: a tavaly szótól elnézést kérek a hibás írásért!:)
2012. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Engem folyton hív a nagymamám, anyukám, apukám, keresztapám. A többiek meg tőlük informálódnak. Marhára unalmas. De ők unatkoznak, ezért kell a folyamatos hívogatás.
2012. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Mekkora lenne, ha egyszer csak te hívnád őt csütörtökön! Elmondanád, hogy egész héten csütörtökig mit ettetek, aztán péntekre te kérnél tőle tippeket.

"anyuka, olyan tanácstalan vagyok, hogy mit főzzek pénteken! Tudnál segíteni? " :)))

2012. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%

Az idős nőknek gyakran életük központi témája a főzés, kicsit tényleg idegesítő, de ennél nagyobb bajod ne legyen vele. :) Engem is 2-3 naponta felhív a nagymamám, és mindig be kell számolnom arról, mit főztem, és meghallgatom, hogy ő mit főzött. Szegény unatkozik, semmi más nem történik vele.

Hidd el, nem attól fél, hogy éhen haltok, hanem komolyan az ilyesmiből áll az érdeklődési köre.

2012. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak simán érdeklődik.
2012. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Én mindennap beszélek Anyukámmal és minden nap megbeszéljük mit főztünk. Abból merít mindenki ötletet. Van, hogy páromat is szorgalmazom, kérdezze meg Anyóst Ő mi finomat főzött.

Szerintem nem kell minden apróságot túlreagálni.

2012. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!