Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen "anyósom"?

Miért ilyen "anyósom"?

Figyelt kérdés

A párommal 4,5 éve vagyunk együtt. Az anyukája ne az a beszédes-fajta ember, nem is közvetlen. Ennek ellenére (hogy mindezeket tudom róla) nem tudok eligazodni rajta.

Aranyos, kedves meg minden, de még sosem tudtunk egy jót beszélgetni, mindig úgy éreztem azért kicsit olyan távolságtartó velem, hiába vagyok évek óta a párommal. Ha kimegyek hozzá beszélgetni beküld a szobába, ha segíteni próbálok nem kell, majd ő.

A másik oldal viszont: kirándulni visznek, nyaralni, mindig felpakol kajával ha jövök vissza egyetemre...legutóbbi nyaralásukkor aranynyakláncot hoztak nekem (mint a lányuknak).

Nem értem hogyha ennyire elutasító velem, minek az ajándékok? :-S


22-L


2011. nov. 29. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósom is ilyen.

Ne gondoljele többet, egyszerűen nem tudja kimutatni az érzéseit a gondoskodáson kívül mással.

Mivel magánakvaló nem engedi azt se hogy segíts, de biztos lehetsz benne, hogy szeret téged. Különben nem vinne sehova hidd el.

2011. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Talán mert igazából nem is az anyósod, te pedig még nem vagy a menye. Ha majd az leszel, valószínű másképpen fog kezelni.
2011. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a természete:) Nekem egyáltalán nem úgy tűnik, hogy elutasító lenne...:)
2011. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán nincs közös témátok? Nem mindenki beszédes fajta. Ne csinálj semmit,fogadd el olyannak,amilyen.
2011. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bánomisén ***** válasza:
Nem elutasító szerintem, lehet, hogy az a fajta, aki nem szereti, ha idegen matat a konyhájában, szeret mindent maga csinálni, viszont nem szeret vagy nem tud beszélgetni. Egyébként meg, ahogy olvaslak, nem tesz különbséget közted és a saját lánya között, úgyhogy nagy gond nincs. Fogadd el őt így, ahogy van, ilyen emberek is vannak. Szerintem szeret téged attól még, hogy nem mondja másodpercenként :-)
2011. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

oké nem vagyok a menye, de 1-2 év múlva az leszek. És nem egy friss kapcsolat, azért "anyósom"-oztam le.

Egyébként ez is lehet egy ok.



Nem az, csak sosem beszél velem, vagyis csak ilyen dolgokról, hogy ilyen idő van, az átlag "hogy vagy" kérdés és ennyi. Hiába próbálom fűzni, ott lyukadunk ki, hogy menjek be ügyesen a szobába...:-S

Egyébként a nyaralás alatt sem beszéltünk többet.

Pedig én úgy érzem, mindenkivel szemben nyitott vagyok és lehet beszélni velem bármiről...

2011. nov. 29. 18:05
 7/12 A kérdező kommentje:

17:58

:) köszi


Nem tudom, igazából sokat rágódok ezeken a dolgokon...

2011. nov. 29. 18:06
 8/12 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek
2011. nov. 29. 18:06
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Bárcsak ilyen anyósom lenne.. :-)
2011. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én anyósom dettó ilyen.

Én 5 éve vagyok a párommal együtt,és sosem ültem még le az anyós jelöltel beszélgetni,van úgy,hogy eljárunk egymás mellett minden szó nélkül és nem szólunk egymáshoz.Ez annyira kellemetlen nekem,rosszul érzem magam e miatt,én már próbáltam nyitni felé,de hiába,nem értem el vele semmit.

Én 1 éve körül már itt is lakom náluk,és még most sem változott a helyzet,sőtt volt idő,hogy rosszabb volt,egyenesen utáltam őt,mert volt olyan,hogy hallottam,hogy kibeszélt.Holott nem volt semmi oka rá.

Reggelinél,ha épp egyedül ettem,ő pedig a konyhába volt akkor sem nagyon beszéltünk.Csak ilyenek:Milyen az idő kint,hogy vagy,milyen volt a munka,ilyen alap kérdések.

Nem tudom,de mással tud beszélgetni,csak velem nem.Nem tudjuk egymással megtalálni a közös hangot.

Nekem is vesznek mindig mindent,olyan nincs,hogy ne kapjak tőlük semmit.Elég jól állnak anyagilag,és lehet ezért is.

De én már alig várom,hogy külön menjünk a párommal,életem legrosszabb döntése volt,hogy ideköltöztem,de itt kaptam munkát,és ezért lépnem kellett.

Sosem vitáztam senkivel a családban,csendes vagyok,egyáltalán nincs nagy szám,csak nyelek,nyelek és nyelek.22/N

2011. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!