Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen "anyósom"?

Miért ilyen "anyósom"?

Figyelt kérdés

A párommal 4,5 éve vagyunk együtt. Az anyukája ne az a beszédes-fajta ember, nem is közvetlen. Ennek ellenére (hogy mindezeket tudom róla) nem tudok eligazodni rajta.

Aranyos, kedves meg minden, de még sosem tudtunk egy jót beszélgetni, mindig úgy éreztem azért kicsit olyan távolságtartó velem, hiába vagyok évek óta a párommal. Ha kimegyek hozzá beszélgetni beküld a szobába, ha segíteni próbálok nem kell, majd ő.

A másik oldal viszont: kirándulni visznek, nyaralni, mindig felpakol kajával ha jövök vissza egyetemre...legutóbbi nyaralásukkor aranynyakláncot hoztak nekem (mint a lányuknak).

Nem értem hogyha ennyire elutasító velem, minek az ajándékok? :-S


22-L


2011. nov. 29. 17:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10. válaszadó!

Köszi a hozzászólásodat. Én nem hinném, hogy kibeszél engem, habár sose lehet tudni. De inkább afelé hajlok, hogy nem.

Hozzuk meg pláne nem költöznék, azért olyan messze kell lenni, hogy papucsban anyós ne tudjon átmenni...

Nem tudom mikor lesz már másabb a hangulat. Biztos, hogy valamit én is ellövök csak nem tudom, mit.

2011. nov. 29. 20:38
 12/12 anonim ***** válasza:
Cseréljünk. A tied nagyon is normálisnak tűnik.
2011. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!