Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom családja jómódú, én egy...

Párom családja jómódú, én egy templom egere vagyok. Anyósom amikor csak teheti az orrom alá dörgöli ezt. -Kisfiam! Ki milyen virágot szákított, olyat szagol! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

És jön a párom húgával (aki bezzeg elcsípte a falu egyik leggazdagabb fiúját,) hogy ő milyen okos és szép.

Természetesen ez nekem nagyon rosszul esik.


2011. nov. 19. 17:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%

semmit


legfeljebb annyit, hogy anyós pajtás a maga férjének meg egy büdös rothadó gaz jutott

2011. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
:-DD
2011. nov. 19. 17:16
 3/42 A kérdező kommentje:

Hát elég bénán fogalmaztam meg a "kérdést".

Én lány vagyok, a fiú a jómódú. És az anyós nyilvánvalóan nem szeret, és amikor csak teheti elmondja ezt a mondatot a fiának, természetesen úgy, hgy én is hallótávolságban legyek.

2011. nov. 19. 17:22
 4/42 anonim ***** válasza:
43%
TUTI JÓ A VÁLASZOD.
2011. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
70%
Akkor csak verd szájon :D De, hidd el, nem fogod sokáig bírni, most még tűrsz, nem szólsz vissza, meg ilyenek. De majd egy fél év múlva úgy elküldöd a kuva anyjába, hogy nem marad haja, szerintem, legalábbis, ez így szokott lenni :D
2011. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
98%
Jegyezd meg hangosan, hogy milyen kár, hogy pénzen nem lehet intelligenciát venni:)
2011. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Mind a kettő tanács megfontolandó:-)))
2011. nov. 19. 17:27
 8/42 anonim ***** válasza:
88%
De én most lépnék a helyedben, mert hát, ha nagyon messzire elküldöd, lehet a barátod is kicsit zokon veszi :/ Bár, szeret, szóval nem fog :)
2011. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Már van közös gyerekünk is..szóval a kapcsolat eléggé komoly:-) De valahogy ez a vénasszony nem bírja lenyelni, hogy engem a nincstelent választott a fia. A párom azt mondja mindig, hogy képzeljem magam az ő helyébe (anyja helyébe). Mi összeharácsolunk egy vagon pénzt, amit majd a mi fiúnk választottja fo élvezni. Ezzel példálózik. HOzzáteszem, SOHA nem adtak nekem semmit, de le is rohadna a nyelvem ha kérnék valamit tőlük. Szóval nem állja meg a helyét a példálózása.
2011. nov. 19. 17:33
 10/42 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer majd csak feldobja a bakancsot! Hány éves a vén banya?
2011. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!